PK-35 Helsinki Open 2018 PK-35 HELSINKI OPEN 2018
21.4. - 22.4.2018 Pihlajamäen tekonurmikentät, Myllypuron liikuntapuisto | Suomi

Pojat-09 Kilpa

Alkulohkot

Lauantai 21.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
108:00Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1PK-35 Punainen6-1Sibbo Vargarna KeltainenPäättynyt
208:00Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2Kopse Vihreä8-2FC Honka Sparta MustaPäättynyt
308:00Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3PuiU Sininen1-6EsPa MustaPäättynyt
408:00Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4TiPS Akatemia5-4Gnistan KeltainenPäättynyt
509:00Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1Kopse Vihreä3-3PK-35 PunainenPäättynyt
609:00Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2FC Honka Sparta Musta4-7Sibbo Vargarna KeltainenPäättynyt
709:00Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3TiPS Akatemia8-0PuiU SininenPäättynyt
809:00Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4Gnistan Keltainen6-1EsPa MustaPäättynyt
910:00Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1PK-35 Punainen2-3FC Honka Sparta MustaPäättynyt
1010:00Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2Sibbo Vargarna Keltainen4-6Kopse VihreäPäättynyt
1110:00Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3PuiU Sininen3-9Gnistan KeltainenPäättynyt
1210:00Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4EsPa Musta3-6TiPS AkatemiaPäättynyt

Välierät

Sunnuntai 22.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1309:00Sijat 5-8Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1Sibbo Vargarna Keltainen5-1PuiU SininenPäättynyt
1409:00Sijat 5-8Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2EsPa Musta6-2FC Honka Sparta MustaPäättynyt
1509:00Sijat 1-4Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3Kopse Vihreä0-1Gnistan KeltainenPäättynyt
1609:00Sijat 1-4Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4TiPS Akatemia6-2PK-35 PunainenPäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 22.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1710:00Sijat 7-8Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1PuiU Sininen1-6FC Honka Sparta MustaPäättynyt
1810:00Sijat 5-6Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2Sibbo Vargarna Keltainen6-4EsPa MustaPäättynyt
1910:00Sijat 3-4Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3Kopse Vihreä8-3PK-35 PunainenPäättynyt
2010:00Sijat 1-2Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4Gnistan Keltainen3-5TiPS AkatemiaPäättynyt