PK-35 Helsinki Open 2018 PK-35 HELSINKI OPEN 2018
21.4. - 22.4.2018 Pihlajamäen tekonurmikentät, Myllypuron liikuntapuisto | Suomi

Pojat-09 Harraste

Alkulohkot

Lauantai 21.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
111:00Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1Sibbo Vargarna Valkoinen4-0PK-35 ValkoinenPäättynyt
211:00Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2Kopse Musta4-4EsPa KeltainenPäättynyt
311:00Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3Sibbo Vargarna Oranssi2-11Gnistan ValkoinenPäättynyt
411:00Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4TuPS Valkoinen4-4PuiU ValkoinenPäättynyt
512:00Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1Kopse Musta0-3Sibbo Vargarna ValkoinenPäättynyt
612:00Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2EsPa Keltainen5-3PK-35 ValkoinenPäättynyt
712:00Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3TuPS Valkoinen4-3Sibbo Vargarna OranssiPäättynyt
812:00Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4PuiU Valkoinen0-7Gnistan ValkoinenPäättynyt
913:00Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1Sibbo Vargarna Valkoinen2-2EsPa KeltainenPäättynyt
1013:00Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2PK-35 Valkoinen4-6Kopse MustaPäättynyt
1113:00Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3Sibbo Vargarna Oranssi2-5PuiU ValkoinenPäättynyt
1213:00Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4Gnistan Valkoinen8-0TuPS ValkoinenPäättynyt

Välierät

Sunnuntai 22.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1311:00Sijat 5-8Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1Kopse Musta1-9Sibbo Vargarna OranssiPäättynyt
1411:00Sijat 5-8Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2TuPS Valkoinen5-3PK-35 ValkoinenPäättynyt
1511:00Sijat 1-4Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3Sibbo Vargarna Valkoinen0-1PuiU ValkoinenPäättynyt
1611:00Sijat 1-4Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4Gnistan Valkoinen4-0EsPa KeltainenPäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 22.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1712:00Sijat 7-8Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1Kopse Musta2-3PK-35 ValkoinenPäättynyt
1812:00Sijat 5-6Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2Sibbo Vargarna Oranssi6-3TuPS ValkoinenPäättynyt
1912:00Sijat 3-4Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3Sibbo Vargarna Valkoinen5-4EsPa KeltainenPäättynyt
2012:00Sijat 1-2Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4PuiU Valkoinen0-4Gnistan ValkoinenPäättynyt