PK-35 Helsinki Open 2018 PK-35 HELSINKI OPEN 2018
21.4. - 22.4.2018 Pihlajamäen tekonurmikentät, Myllypuron liikuntapuisto | Suomi

Pojat-10 Kilpa

Alkulohkot

Lauantai 21.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
111:30Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1PK-351-4FC LohjaPäättynyt
211:30Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2FCFJ Valkoinen1-6PPJ Eira SininenPäättynyt
311:30Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3PK-35 Punainen4-1GriFK SwanseaPäättynyt
411:30Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4HPS Musta4-5HJK MalmiPäättynyt
512:30Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1FCFJ Valkoinen2-4PK-35Päättynyt
612:30Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2PPJ Eira Sininen0-8FC LohjaPäättynyt
712:30Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3HPS Musta2-1PK-35 PunainenPäättynyt
812:30Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4HJK Malmi3-4GriFK SwanseaPäättynyt
913:30Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1PK-356-2PPJ Eira SininenPäättynyt
1013:30Lohko APihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2FC Lohja9-2FCFJ ValkoinenPäättynyt
1113:30Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3PK-35 Punainen3-3HJK MalmiPäättynyt
1213:30Lohko BPihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4GriFK Swansea1-5HPS MustaPäättynyt

Välierät

Sunnuntai 22.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1311:30Sijat 5-8Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1PPJ Eira Sininen3-1GriFK SwanseaPäättynyt
1411:30Sijat 5-8Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2HJK Malmi2-1FCFJ ValkoinenPäättynyt
1511:30Sijat 1-4Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3FC Lohja3-5PK-35 PunainenPäättynyt
1611:30Sijat 1-4Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4HPS Musta1-6PK-35Päättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 22.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1712:30Sijat 7-8Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1GriFK Swansea4-2FCFJ ValkoinenPäättynyt
1812:30Sijat 5-6Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2PPJ Eira Sininen2-3HJK MalmiPäättynyt
1912:30Sijat 3-4Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3FC Lohja4-1HPS MustaPäättynyt
2012:30Sijat 1-2Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4PK-35 Punainen3-4PK-35Päättynyt