HJK KEVäTTURNAUS 2019
12.4. - 14.4.2019 Helsinki, Sahara 1, Sahara 2, Telia 5G Areena 1, Telia 5G Areena 2, Töölön Jalkapallohalli 1, Töölön Jalkapallohalli 2, Pallokenttä 6 / 1, Pallokenttä 6 / 2 | Suomi

T13

Alkulohkot

Lohko A
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Jarlabergs IF42205 - 28
2Sollentuna FK42114 - 37
3TPS41212 - 35
4HJK Sininen40312 - 33
5KPV40221 - 32
Lohko B
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK42208 - 08
2PEPO42115 - 77
3EPS T06 Akatemia42115 - 37
4Enskede IK41212 - 15
5BK-4840041 - 100
 
Lohko C
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Espoo43105 - 110
2Brommapojkarna42114 - 27
3Ilves42024 - 36
4VJS40221 - 42
5Täby FK40223 - 72
Lohko D
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1ONS43107 - 010
2AIK430112 - 29
3FC Peltirumpu41121 - 34
4PPJ41033 - 43
5FC Nokia41032 - 163
 

Jatkopelit

Ottelu 1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Jarlabergs IF11001 - 03
2ONS10010 - 10
Ottelu 2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK11001 - 03
2FC Espoo10010 - 10
 
Ottelu 3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AIK11002 - 13
2Sollentuna FK10011 - 20
Ottelu 4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Brommapojkarna11002 - 03
2PEPO10010 - 20
 
Ottelu 5
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Peltirumpu11001 - 03
2TPS10010 - 10
Ottelu 6
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EPS T06 Akatemia11001 - 03
2Ilves10010 - 10
 
Ottelu 7
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK Sininen11001 - 03
2PPJ10010 - 10
Ottelu 8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Enskede IK11002 - 03
2VJS10010 - 20
 
Ottelu 9
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KPV11003 - 03
2FC Nokia10010 - 30
Ottelu 10
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BK-4811003 - 23
2Täby FK10012 - 30
 

Sijoituspelit

Sijat 1-2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK11001 - 03
2Jarlabergs IF10010 - 10
Sijat 3-4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1ONS11002 - 13
2FC Espoo10011 - 20
 
Sijat 5-6
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1AIK11001 - 03
2Brommapojkarna10010 - 10
Sijat 7-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PEPO11002 - 03
2Sollentuna FK10010 - 20
 
Sijat 9-10
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EPS T06 Akatemia11001 - 03
2FC Peltirumpu10010 - 10
Sijat 11-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1TPS11002 - 13
2Ilves10011 - 20
 
Sijat 13-14
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Enskede IK11001 - 03
2HJK Sininen10010 - 10
Sijat 15-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PPJ11001 - 03
2VJS10010 - 10
 
Sijat 17-18
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1BK-4811002 - 13
2KPV10011 - 20
Sijat 19-20
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Täby FK11002 - 13
2FC Nokia10011 - 20
 
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden maaliero 4) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 5) Lohkon otteluiden maaliero 6) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 7) Arpa