Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Tappara Kirves Cup

10.4. - 12.4.2020 Hakametsä, Sentteri | Suomi Ilmoittaudu

Boys-09 AA - Otteluohjelma

Alkusarja

Pe 10.4.2020
1
09:15
B-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
LeKi Valkoinen
Tappara Keltainen
2
09:55
D-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
RNK Kings
Fortuna Keltainen
3
10:45
B-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
LeKi Valkoinen
Kurra Valkoinen
4
11:25
D-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
Tappara Sininen
Fortuna Keltainen
5
12:15
D-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
RNK Kings
Tappara Sininen
6
12:55
B-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
Kurra Valkoinen
Lukko 2
7
13:45
A-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
Ilves 2
KuRy E2
8
14:25
C-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
Silver Lions 2010
EPS white
9
15:15
B-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
Lukko 2
Tappara Keltainen
10
15:55
C-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
Lukko 3
EPS white
11
16:45
A-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
Ilves 2
Starz Academy
12
17:25
C-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
Diskos
Lukko 3
13
18:15
D-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
Tappara Sininen
YJK Musta
14
18:55
A-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
Ilves 2
Limingan Kiekko 2
La 11.4.2020
15
09:00
C-lohko AA
Hakametsä, Haka 2
Silver Lions 2010
Diskos
16
09:15
D-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
YJK Musta
RNK Kings
17
09:40
A-lohko AA
Hakametsä, Haka 2
Starz Academy
Limingan Kiekko 2
18
09:55
C-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
EPS white
Diskos
19
10:30
D-lohko AA
Hakametsä, Haka 2
Fortuna Keltainen
YJK Musta
20
10:45
A-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
KuRy E2
Limingan Kiekko 2
21
11:10
C-lohko AA
Hakametsä, Haka 2
Lukko 3
Silver Lions 2010
22
11:25
B-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
Lukko 2
LeKi Valkoinen
23
12:00
B-lohko AA
Hakametsä, Haka 2
Tappara Keltainen
Kurra Valkoinen
24
12:15
A-lohko AA
Hakametsä, Haka 3
KuRy E2
Starz Academy

Sijat 1-8

La 11.4.2020
25
12:40
Puolivälierä 1
Hakametsä, Haka 2
A-lohko AA | Sija 1
B-lohko AA | Sija 2
26
12:55
Puolivälierä 2
Hakametsä, Haka 3
A-lohko AA | Sija 2
B-lohko AA | Sija 1
27
13:50
Puolivälierä 3
Hakametsä, Haka 2
C-lohko AA | Sija 1
D-lohko AA | Sija 2
28
14:05
Puolivälierä 4
Hakametsä, Haka 3
D-lohko AA | Sija 1
C-lohko AA | Sija 2

Sijat 9-16

La 11.4.2020
29
14:50
Sijat 9-12
Hakametsä, Haka 2
A-lohko AA | Sija 3
B-lohko AA | Sija 3
30
15:05
Sijat 13-16
Hakametsä, Haka 3
A-lohko AA | Sija 4
B-lohko AA | Sija 4
31
16:00
Sijat 9-12
Hakametsä, Haka 2
C-lohko AA | Sija 3
D-lohko AA | Sija 3
32
16:15
Sijat 13-16
Hakametsä, Haka 3
C-lohko AA | Sija 4
D-lohko AA | Sija 4
33
17:00
Sijat 9-12
Hakametsä, Haka 2
C-lohko AA | Sija 3
A-lohko AA | Sija 3
34
17:15
Sijat 13-16
Hakametsä, Haka 3
C-lohko AA | Sija 4
A-lohko AA | Sija 4
Su 12.4.2020
35
08:30
Sijat 9-12
Sentteri, Raitasport
D-lohko AA | Sija 3
B-lohko AA | Sija 3
36
08:45
Sijat 13-16
Sentteri, Decens
D-lohko AA | Sija 4
B-lohko AA | Sija 4
37
09:30
Sijat 9-12
Sentteri, Raitasport
A-lohko AA | Sija 3
D-lohko AA | Sija 3
38
09:45
Sijat 13-16
Sentteri, Decens
A-lohko AA | Sija 4
D-lohko AA | Sija 4
39
10:40
Sijat 9-12
Sentteri, Raitasport
B-lohko AA | Sija 3
C-lohko AA | Sija 3
40
10:55
Sijat 13-16
Sentteri, Decens
B-lohko AA | Sija 4
C-lohko AA | Sija 4

Sijat 1-4

Su 12.4.2020
41
11:40
Välierä 1
Sentteri, Raitasport
Puolivälierä 1 | Sija 1
Puolivälierä 3 | Sija 1
42
11:55
Välierä 2
Sentteri, Decens
Puolivälierä 2 | Sija 1
Puolivälierä 4 | Sija 1

Sijat 5-8

Su 12.4.2020
43
12:50
Sijoitus 1
Sentteri, Raitasport
Puolivälierä 1 | Sija 2
Puolivälierä 3 | Sija 2
44
13:05
Sijoitus 2
Sentteri, Decens
Puolivälierä 2 | Sija 2
Puolivälierä 4 | Sija 2

Finaalit

Su 12.4.2020
45
13:50
Sijat 5-6
Sentteri, Raitasport
Sijoitus 1 | Sija 1
Sijoitus 2 | Sija 1
46
14:05
Sijat 7-8
Sentteri, Decens
Sijoitus 1 | Sija 2
Sijoitus 2 | Sija 2
47
15:00
Sijat 3-4
Sentteri, Raitasport
Välierä 1 | Sija 2
Välierä 2 | Sija 2
48
15:15
Sijat 1-2
Sentteri, Decens
Välierä 1 | Sija 1
Välierä 2 | Sija 1
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com