Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Tappara Kirves Cup

10.4. - 12.4.2020 Hakametsä, Sentteri | Suomi Ilmoittaudu

Boys-09 AAA - Otteluohjelma

AAA Sarjan alkusarja

Pe 10.4.2020
1
09:00
A-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
Ilves 1
Tappara Mustat
2
09:40
B-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
Ilves 3
Fortuna Musta
3
10:30
C-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
LeKi Sininen
Diskos
4
11:10
B-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
Fortuna Musta
RNK Jets
5
12:00
D-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
Rauman Lukko 1
Tappara Oranssit
6
12:40
C-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
LeKi Sininen
Kurra Musta
7
13:30
D-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
Vaajakosken Pelikaanit E2
Rauman Lukko 1
8
14:10
A-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
Starz Academy
Tappara Mustat
9
15:00
B-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
YJK Valkoinen
Fortuna Musta
10
15:40
C-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
Limingan Kiekko 1
Kurra Musta
11
16:30
A-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
Tappara Mustat
EPS PUNAINEN
12
17:10
B-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
RNK Jets
YJK Valkoinen
13
18:00
A-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
EPS PUNAINEN
Starz Academy
14
18:40
D-lohko AAA
Hakametsä, Haka 2
Vaajakosken Pelikaanit E2
Select Sweden
La 11.4.2020
15
09:00
C-lohko AAA
Sentteri, Raitasport
Kurra Musta
Diskos
16
09:15
D-lohko AAA
Sentteri, Decens
Rauman Lukko 1
Select Sweden
17
09:40
A-lohko AAA
Sentteri, Raitasport
Ilves 1
Starz Academy
18
09:55
D-lohko AAA
Sentteri, Decens
Tappara Oranssit
Vaajakosken Pelikaanit E2
19
10:30
C-lohko AAA
Sentteri, Raitasport
Diskos
Limingan Kiekko 1
20
10:45
B-lohko AAA
Sentteri, Decens
RNK Jets
Ilves 3
21
11:10
A-lohko AAA
Sentteri, Raitasport
EPS PUNAINEN
Ilves 1
22
11:25
D-lohko AAA
Sentteri, Decens
Select Sweden
Tappara Oranssit
23
12:00
C-lohko AAA
Sentteri, Raitasport
Limingan Kiekko 1
LeKi Sininen
24
12:15
B-lohko AAA
Sentteri, Decens
Ilves 3
YJK Valkoinen

Sijat 1-8

La 11.4.2020
25
12:40
Puolivälierä 1
Sentteri, Raitasport
A-lohko AAA | Sija 1
B-lohko AAA | Sija 2
26
13:50
Puolivälierä 2
Sentteri, Raitasport
A-lohko AAA | Sija 2
B-lohko AAA | Sija 1
27
14:50
Puolivälierä 3
Sentteri, Raitasport
C-lohko AAA | Sija 1
D-lohko AAA | Sija 2
28
16:00
Puolivälierä 4
Sentteri, Raitasport
C-lohko AAA | Sija 2
D-lohko AAA | Sija 1

Sijat 9-16

La 11.4.2020
29
12:55
Sijat 9-12
Sentteri, Decens
A-lohko AAA | Sija 3
B-lohko AAA | Sija 3
30
14:05
Sijat 13-16
Sentteri, Decens
A-lohko AAA | Sija 4
B-lohko AAA | Sija 4
31
15:05
Sijat 9-12
Sentteri, Decens
C-lohko AAA | Sija 3
D-lohko AAA | Sija 3
32
16:15
Sijat 13-16
Sentteri, Decens
C-lohko AAA | Sija 4
D-lohko AAA | Sija 4
33
17:00
Sijat 9-12
Sentteri, Raitasport
C-lohko AAA | Sija 3
A-lohko AAA | Sija 3
34
17:15
Sijat 13-16
Sentteri, Decens
C-lohko AAA | Sija 4
A-lohko AAA | Sija 4
Su 12.4.2020
35
08:10
Sijat 9-12
Hakametsä, Haka 2
D-lohko AAA | Sija 3
B-lohko AAA | Sija 3
36
08:45
Sijat 9-12
Hakametsä, Haka 3
A-lohko AAA | Sija 3
D-lohko AAA | Sija 3
37
09:10
Sijat 13-16
Hakametsä, Haka 2
D-lohko AAA | Sija 4
B-lohko AAA | Sija 4
38
09:45
Sijat 13-16
Hakametsä, Haka 3
A-lohko AAA | Sija 4
D-lohko AAA | Sija 4
39
10:20
Sijat 9-12
Hakametsä, Haka 2
B-lohko AAA | Sija 3
C-lohko AAA | Sija 3
40
10:55
Sijat 13-16
Hakametsä, Haka 3
B-lohko AAA | Sija 4
C-lohko AAA | Sija 4

Sijat 1-4

Su 12.4.2020
41
11:20
Välierä 1
Hakametsä, Haka 2
Puolivälierä 1 | Sija 1
Puolivälierä 3 | Sija 1
42
11:55
Välierä 2
Hakametsä, Haka 3
Puolivälierä 2 | Sija 1
Puolivälierä 4 | Sija 1

Sijat 5-8

Su 12.4.2020
43
12:30
Sijoitus 1
Hakametsä, Haka 2
Puolivälierä 1 | Sija 2
Puolivälierä 3 | Sija 2
44
13:05
Sijoitus 2
Hakametsä, Haka 3
Puolivälierä 2 | Sija 2
Puolivälierä 4 | Sija 2

Finaalit

Su 12.4.2020
45
13:40
Sijat 3-4
Hakametsä, Haka 2
Välierä 1 | Sija 2
Välierä 2 | Sija 2
46
14:30
Sijat 7-8
Hakametsä, Haka 3
Sijoitus 1 | Sija 2
Sijoitus 2 | Sija 2
47
14:50
Sijat 1-2
Hakametsä, Haka 2
Välierä 1 | Sija 1
Välierä 2 | Sija 1
48
15:40
Sijat 5-6
Hakametsä, Haka 3
Sijoitus 1 | Sija 1
Sijoitus 2 | Sija 1
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com