Powered by GameResultsOnline.com tournament management

FINLAND LIONS CUP BOYS U11 Kiekko-Espoo 2011 Täynnä

8.4. - 10.4.2022 Espoonlahti harjoitusjäähalli, Espoonlahti Forum, Warrior-Areena Alpha-kaukalo, Warrior-Areena Covert-kaukalo, Tapiolan harjoitusjäähalli, Metro areena | Suomi

Pojat-11 AAA
Otteluohjelma

Alkulohkot

Pe 8.4.2022
18:00
Warrior-Areena Alpha-kaukalo
Kiekko-Espoo Blues Blue
Päättynyt 2 - 7
Jokerit
 
18:15
Warrior-Areena Covert-kaukalo
Kiekko-Espoo Blues Black
Päättynyt 2 - 4
Kiekko-Vantaa Sininen
 
18:00
Espoonlahti harjoitusjäähalli
Kiekko-Espoo EPS
Päättynyt 2 - 5
KJT Blue
 
18:15
Espoonlahti Forum
Kiekko-Espoo EKS
Päättynyt 4 - 2
Vipers
 
20:00
Warrior-Areena Alpha-kaukalo
SHD Sweden (Swe)
Päättynyt 6 - 3
Ässät
 
20:15
Warrior-Areena Covert-kaukalo
Jokipojat
Päättynyt 5 - 3
Tihc
 
20:00
Espoonlahti harjoitusjäähalli
Saipa
Päättynyt 7 - 3
Koovee
 
20:15
Espoonlahti Forum
Kalpa U11 pohjoinen
Päättynyt 6 - 2
TPS
 
La 9.4.2022
08:55
Warrior-Areena Alpha-kaukalo
Kiekko-Espoo Blues Blue
Päättynyt 2 - 6
SHD Sweden (Swe)
 
09:15
Warrior-Areena Covert-kaukalo
Ässät
Päättynyt 2 - 3
Jokerit
 
09:00
Espoonlahti harjoitusjäähalli
Kiekko-Espoo EPS
Päättynyt 1 - 6
Saipa
 
09:15
Espoonlahti Forum
Koovee
Päättynyt 1 - 17
KJT Blue
 
10:50
Warrior-Areena Alpha-kaukalo
Kiekko-Espoo Blues Blue
Päättynyt 2 - 4
Ässät
 
11:15
Warrior-Areena Covert-kaukalo
Jokerit
Päättynyt 7 - 3
SHD Sweden (Swe)
 
11:00
Espoonlahti harjoitusjäähalli
Kiekko-Espoo EPS
Päättynyt 9 - 1
Koovee
 
11:15
Espoonlahti Forum
KJT Blue
Päättynyt 5 - 8
Saipa
 
12:45
Warrior-Areena Alpha-kaukalo
Kiekko-Espoo Blues Black
Päättynyt 2 - 4
Jokipojat
 
13:15
Warrior-Areena Covert-kaukalo
Tihc
Päättynyt 0 - 11
Kiekko-Vantaa Sininen
 
13:00
Espoonlahti harjoitusjäähalli
Kiekko-Espoo EKS
Päättynyt 0 - 8
Kalpa U11 pohjoinen
 
13:15
Espoonlahti Forum
TPS
Päättynyt 4 - 1
Vipers
 
14:40
Warrior-Areena Alpha-kaukalo
Kiekko-Espoo Blues Black
Päättynyt 2 - 1
Tihc
 
15:15
Warrior-Areena Covert-kaukalo
Kiekko-Vantaa Sininen
Päättynyt 3 - 1
Jokipojat
 
15:00
Espoonlahti harjoitusjäähalli
Kiekko-Espoo EKS
Päättynyt 2 - 11
TPS
 
15:15
Espoonlahti Forum
Vipers
Päättynyt 1 - 5
Kalpa U11 pohjoinen
 

Puolivälierät ja sijoitusottelut 1. kierros sijat 9-16

La 9.4.2022
16:35
Warrior-Areena Alpha-kaukalo
Ässät
Päättynyt 4 - 0
Tihc
 
17:15
Warrior-Areena Covert-kaukalo
Kiekko-Espoo Blues Black
Päättynyt 4 - 1
Kiekko-Espoo Blues Blue
 
17:00
Espoonlahti harjoitusjäähalli
Kiekko-Espoo EPS
Päättynyt 9 - 3
Vipers
 
17:15
Espoonlahti Forum
Kiekko-Espoo EKS
Päättynyt 4 - 2
Koovee
 
29   AAA QF A
18:30
Warrior-Areena Alpha-kaukalo
Jokerit
Päättynyt 10 - 0
Jokipojat
 
30   AAA QF B
19:15
Warrior-Areena Covert-kaukalo
Kiekko-Vantaa Sininen
Päättynyt 1 - 13
SHD Sweden (Swe)
 
31   AAA QF C
19:00
Espoonlahti harjoitusjäähalli
Saipa
Päättynyt 2 - 3
TPS
 
32   AAA QF D
19:15
Espoonlahti Forum
Kalpa U11 pohjoinen
Päättynyt 3 - 4
 VL
KJT Blue
 

Semifinals ja sijoitusottelut 2 kierros sjat 5-16

Su 10.4.2022
09:00
Espoonlahti harjoitusjäähalli
Tihc
Päättynyt 2 - 6
Vipers
 
09:15
Espoonlahti Forum
Kiekko-Espoo Blues Blue
Päättynyt 4 - 3
Koovee
 
11:00
Espoonlahti harjoitusjäähalli
Ässät
Päättynyt 1 - 3
Kiekko-Espoo EPS
 
11:15
Espoonlahti Forum
Kiekko-Espoo Blues Black
Päättynyt 6 - 1
Kiekko-Espoo EKS
 
09:00
Warrior-Areena Alpha-kaukalo
Jokipojat
Päättynyt 2 - 5
Saipa
 
09:15
Warrior-Areena Covert-kaukalo
Kiekko-Vantaa Sininen
Päättynyt 2 - 3
 VL
Kalpa U11 pohjoinen
 
11:00
Warrior-Areena Alpha-kaukalo
Jokerit
Päättynyt 0 - 1
TPS
 
11:15
Warrior-Areena Covert-kaukalo
SHD Sweden (Swe)
Päättynyt 3 - 8
KJT Blue
 

Finals ja sijoitusottelut 3 kierros sijat 5-16

Su 10.4.2022
13:15
Espoonlahti Forum
Tihc
Päättynyt 7 - 10
Koovee
 
13:00
Espoonlahti harjoitusjäähalli
Vipers
Päättynyt 4 - 5
 VL
Kiekko-Espoo Blues Blue
 
15:00
Espoonlahti harjoitusjäähalli
Ässät
Päättynyt 1 - 2
Kiekko-Espoo EKS
 
15:15
Espoonlahti Forum
Kiekko-Espoo EPS
Päättynyt 3 - 2
 VL
Kiekko-Espoo Blues Black
 
13:00
Warrior-Areena Alpha-kaukalo
Jokipojat
Päättynyt 2 - 4
Kiekko-Vantaa Sininen
 
13:15
Warrior-Areena Covert-kaukalo
Saipa
Päättynyt 3 - 0
Kalpa U11 pohjoinen
 
47   AAA Bronze
14:00
Warrior-Areena Alpha-kaukalo
Jokerit
Päättynyt 4 - 3
SHD Sweden (Swe)
 
48   AAA Final
14:15
Warrior-Areena Covert-kaukalo
TPS
Päättynyt 6 - 1
KJT Blue
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com