Powered by GameResultsOnline.com tournament management

HJK PLG-turnaus 2021

3.9. - 5.9.2021 Helsinki, Talin liikuntapuisto | Suomi

Tytöt-08 Eliitti
Otteluohjelma

Lohkovaihe

La 4.9.2021
1   Lohko F
00:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
DNQ
Päättynyt 0 - 3
HPS
 
Pe 3.9.2021
2   Lohko A
15:20
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi A
HJK Sin
Päättynyt 3 - 0
KaaPo
 
3   Lohko B
15:20
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi B
HJK City
Päättynyt 0 - 5
Ilves
 
4   Lohko C
16:00
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi A
KuPS
Päättynyt 0 - 1
JyPK
 
5   Lohko D
16:00
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi B
FC Nokia
Päättynyt 0 - 1
EBK Akatemia
 
6   Lohko E
16:40
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi A
VJS
Päättynyt 1 - 0
TPS
 
7   Lohko F
18:00
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi A
HPS
Päättynyt 0 - 2
FC Honka
 
8   Lohko F
00:00
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi B
FC Honka
Päättynyt 3 - 0
DNQ
 
La 4.9.2021
9   Lohko A
15:40
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi A
KaaPo
Päättynyt 1 - 0
FC Kirkkonummi
 
10   Lohko B
15:40
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi B
Ilves
Päättynyt 2 - 0
PPJ
 
11   Lohko C
12:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
HJK
Päättynyt 5 - 0
KuPS
 
12   Lohko D
12:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
FC Espoo
Päättynyt 1 - 0
FC Nokia
 
13   Lohko E
12:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
Valtti
Päättynyt 1 - 0
VJS
 
14   Lohko A
13:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 3A
FC Kirkkonummi
Päättynyt 0 - 0
HJK Sin
 
15   Lohko C
14:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 3B
JyPK
Päättynyt 0 - 3
HJK
 
16   Lohko E
14:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
TPS
Päättynyt 0 - 3
Valtti
 
17   Lohko D
14:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
EBK Akatemia
Päättynyt 0 - 1
FC Espoo
 
18   Lohko B
16:20
Talin liikuntapuisto, Talin halli B
PPJ
Päättynyt 0 - 1
HJK City
 

Jatkolohkot

La 4.9.2021
19   Sijat 1-6
18:00
Talin liikuntapuisto, Bolt Areena A Töölö
HJK Sin
Päättynyt 0 - 0
HJK
 
20   Sijat 1-6
18:00
Talin liikuntapuisto, Bolt Areena B Töölö
FC Honka
Päättynyt 5 - 0
Valtti
 
21   Sijat 1-6
19:20
Talin liikuntapuisto, Sahara A Töölö
Ilves
Päättynyt 1 - 0
FC Honka
 
22   Sijat 1-6
19:20
Talin liikuntapuisto, Sahara B Töölö
HJK
Päättynyt 2 - 0
FC Espoo
 
23   Sijat 1-6
20:40
Talin liikuntapuisto, Bolt Areena A Töölö
FC Espoo
Päättynyt 1 - 2
HJK Sin
 
24   Sijat 1-6
20:40
Talin liikuntapuisto, Bolt Areena B Töölö
Valtti
Päättynyt 1 - 1
Ilves
 
25   Sijat 7-12
18:00
Talin liikuntapuisto, PK 7 Töölö
KaaPo
Päättynyt 3 - 2
HJK City
 
26   Sijat 7-12
18:40
Talin liikuntapuisto, Bolt Areena B Töölö
EBK Akatemia
Päättynyt 0 - 1
VJS
 
27   Sijat 7-12
20:00
Talin liikuntapuisto, Bolt Areena A Töölö
VJS
Päättynyt 0 - 0
HPS
 
28   Sijat 7-12
19:20
Talin liikuntapuisto, Bolt Areena A Töölö
HJK City
Päättynyt 0 - 0
JyPK
 
29   Sijat 7-12
20:40
Talin liikuntapuisto, Sahara A Töölö
JyPK
Päättynyt 1 - 0
KaaPo
 
30   Sijat 7-12
19:20
Talin liikuntapuisto, Bolt Areena B Töölö
HPS
Päättynyt 3 - 1
EBK Akatemia
 
31   Sijat 13-18
18:40
Talin liikuntapuisto, Bolt Areena A Töölö
FC Kirkkonummi
Päättynyt 2 - 0
PPJ
 
32   Sijat 13-18
18:40
Talin liikuntapuisto, PK 7 Töölö
FC Nokia
Päättynyt 3 - 2
TPS
 
33   Sijat 13-18
19:40
Talin liikuntapuisto, PK 7 Töölö
TPS
Päättynyt 2 - 1
KuPS
 
34   Sijat 13-18
20:40
Talin liikuntapuisto, Sahara B Töölö
KuPS
Päättynyt 1 - 2
FC Nokia
 
35   Sijat 13-18
00:00
Talin liikuntapuisto, Bolt Areena A Töölö
DNQ
Päättynyt 0 - 3
FC Kirkkonummi
 
36   Sijat 13-18
00:00
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi B
PPJ
Päättynyt 3 - 0
DNQ
 

Sijoitusottelut

Su 5.9.2021
37   Sijat 13-14
09:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
FC Kirkkonummi
Päättynyt 4 - 3
FC Nokia
 
38   Sijat 11-12
09:50
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
HJK City
Päättynyt 0 - 2
EBK Akatemia
 
39   Sijat 9-10
10:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
KaaPo
Päättynyt 1 - 2
VJS
 
40   Sijat 7-8
11:30
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
JyPK
Päättynyt 3 - 4
HPS
 
41   Sijat 5-6
12:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
FC Espoo
Päättynyt 1 - 0
Valtti
 
42   Sijat 17-18
13:10
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
DNQ
Päättynyt 0 - 3
KuPS
 
43   Sijat 15-16
14:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
PPJ
Päättynyt 3 - 4
TPS
 
14:50
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
HJK Sin
Päättynyt 3 - 2
FC Honka
 
45   Loppuottelu
15:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
HJK
Päättynyt 2 - 3
Ilves
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com