Powered by GameResultsOnline.com tournament management

HJK PLG-turnaus 2021

3.9. - 5.9.2021 Helsinki, Talin liikuntapuisto | Suomi

Tytöt-09 Eliitti
Otteluohjelma

Lohkovaihe

Pe 3.9.2021
1   Lohko A
17:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
LiePa T12/T11
Päättynyt 0 - 2
HJK City
 
2   Lohko D
17:20
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi A
LAUTP
Päättynyt 0 - 1
HooGee GrIFK YJ
 
3   Lohko C
17:20
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi B
FC Espoo
Päättynyt 3 - 0
PK-35
 
4   Lohko D
17:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 D
HJK sininen
Päättynyt 0 - 1
FC Kirkkonummi
 
5   Lohko A
18:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
VJS punainen
Päättynyt 0 - 2
NJS
 
6   Lohko B
18:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
HJK
Päättynyt 2 - 0
Ilves
 
7   Lohko B
18:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
FC Honka
Päättynyt 1 - 4
Kups
 
8   Lohko A
18:40
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi A
EBK
Päättynyt 3 - 1
HJK City
 
9   Lohko C
18:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
FC Nokia
Päättynyt 1 - 2
SalPa
 
10   Lohko C
18:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
TuPS / KP-75 YJ
Päättynyt 2 - 1
FC Espoo
 
11   Lohko D
18:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
KaaPo
Päättynyt 5 - 1
HJK sininen
 
12   Lohko D
19:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
FC Kirkkonummi
Päättynyt 3 - 0
LAUTP
 
13   Lohko B
19:20
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi A
EPS
Päättynyt 4 - 1
FC Honka
 
14   Lohko D
20:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
KaaPo
Päättynyt 2 - 0
HooGee GrIFK YJ
 
La 4.9.2021
15   Lohko A
08:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
HJK City
Päättynyt 0 - 1
VJS punainen
 
16   Lohko B
09:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
Kups
Päättynyt 0 - 0
HJK
 
17   Lohko A
09:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
LiePa T12/T11
Päättynyt 0 - 6
EBK
 
18   Lohko C
09:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
PK-35
Päättynyt 0 - 1
SalPa
 
19   Lohko B
09:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
FC Honka
Päättynyt 0 - 2
Ilves
 
20   Lohko D
09:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
HooGee GrIFK YJ
Päättynyt 0 - 1
FC Kirkkonummi
 
21   Lohko C
10:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
SalPa
Päättynyt 0 - 1
TuPS / KP-75 YJ
 
22   Lohko A
11:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
EBK
Päättynyt 1 - 0
VJS punainen
 
23   Lohko A
11:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
HJK City
Päättynyt 0 - 1
NJS
 
24   Lohko B
11:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
Ilves
Päättynyt 1 - 0
EPS
 
25   Lohko C
11:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
FC Nokia
Päättynyt 2 - 0
TuPS / KP-75 YJ
 
26   Lohko D
11:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
HJK sininen
Päättynyt 3 - 0
LAUTP
 
27   Lohko B
11:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
HJK
Päättynyt 7 - 0
FC Honka
 
28   Lohko A
13:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
VJS punainen
Päättynyt 0 - 2
LiePa T12/T11
 
29   Lohko D
13:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
HooGee GrIFK YJ
Päättynyt 4 - 3
HJK sininen
 
30   Lohko C
14:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
SalPa
Päättynyt 0 - 0
FC Espoo
 
31   Lohko A
15:00
Talin liikuntapuisto, Talin halli A
NJS
Päättynyt 9 - 0
LiePa T12/T11
 
32   Lohko B
15:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
EPS
Päättynyt 0 - 9
HJK
 
33   Lohko B
15:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
Ilves
Päättynyt 1 - 0
Kups
 
34   Lohko D
15:00
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi B
LAUTP
Päättynyt 0 - 7
KaaPo
 
35   Lohko C
15:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
FC Espoo
Päättynyt 0 - 2
FC Nokia
 
36   Lohko C
15:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
TuPS / KP-75 YJ
Päättynyt 4 - 2
PK-35
 
37   Lohko D
16:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
FC Kirkkonummi
Päättynyt 0 - 1
KaaPo
 
38   Lohko A
16:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
NJS
Päättynyt 1 - 0
EBK
 
39   Lohko B
16:20
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi A
Kups
Päättynyt 5 - 0
EPS
 
40   Lohko C
16:20
Talin liikuntapuisto, Talin halli A
PK-35
Päättynyt 0 - 4
FC Nokia
 

Välierät

La 4.9.2021
41   Sijat 17-20
17:40
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi A
VJS punainen
Päättynyt 4 - 0
FC Honka
 
42   Sijat 13-16
17:00
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi B
LiePa T12/T11
Päättynyt 3 - 1
EPS
 
43   Sijat 17-20
18:20
Talin liikuntapuisto, Talin tekonurmi A
PK-35
Päättynyt 2 - 1
LAUTP
 
44   Sijat 13-16
19:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 3A
FC Espoo
Päättynyt 2 - 1
HJK sininen
 
45   Sijat 5-8
18:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
EBK
Päättynyt 4 - 0
Ilves
 
46   Sijat 1-4
18:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
NJS
Päättynyt 0 - 2
HJK
 
47   Sijat 1-4
18:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 A
FC Nokia
Päättynyt 1 - 4
KaaPo
 
48   Sijat 9-12
19:00
Talin liikuntapuisto, Talin halli A
HJK City
Päättynyt 5 - 4
Kups
 
49   Sijat 5-8
19:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 B
TuPS / KP-75 YJ
Päättynyt 0 - 1
FC Kirkkonummi
 
50   Sijat 9-12
19:40
Talin liikuntapuisto, Talin halli A
SalPa
Päättynyt 0 - 2
 JA
HooGee GrIFK YJ
 

Sijoitusottelut

Su 5.9.2021
51   Sijat 19-20
08:10
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 3A
FC Honka
Päättynyt 1 - 0
LAUTP
 
52   Sijat 17-18
08:10
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 3B
VJS punainen
Päättynyt 4 - 3
PK-35
 
53   Sijat 15-16
08:10
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
EPS
Päättynyt 0 - 1
HJK sininen
 
54   Sijat 13-14
09:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
LiePa T12/T11
Päättynyt 0 - 7
FC Espoo
 
55   Sijat 11-12
09:50
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
Kups
Päättynyt 4 - 5
SalPa
 
56   Sijat 9-10
10:40
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
HJK City
Päättynyt 5 - 4
HooGee GrIFK YJ
 
57   Sijat 7-8
11:30
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
Ilves
Päättynyt 0 - 1
TuPS / KP-75 YJ
 
58   Sijat 5-6
12:20
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
EBK
Päättynyt 2 - 0
FC Kirkkonummi
 
13:10
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
NJS
Päättynyt 1 - 3
FC Nokia
 
60   Loppuottelu
14:00
Talin liikuntapuisto, Talin nurmi 1 C
HJK
Päättynyt 3 - 2
KaaPo
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com