Powered by GameResultsOnline.com tournament management

NAUGHTY BRGR - LIONS CUP U13 2023

7.4. - 9.4.2023 Espoo, Matinkylä | Suomi

AAA
Otteluohjelma

Alkusarja

Pe 7.4.2023
1   Lohko (3)
11:30
Ilmatar 2
KooKoo
Päättynyt 0 - 4
RNK
 
2   Lohko (2)
12:35
Ilmatar 2
TPS Kaapot
Päättynyt 1 - 2
REDS Helsinki Red
 
3   Lohko (2)
14:45
Ilmatar 2
Jyki Valkoinen
Päättynyt 0 - 8
Juniori Jokipojat (musta)
 
4   Lohko (1)
15:35
Harjoitushalli 3
Kiekko-Espoo Blues
Päättynyt 2 - 0
TuTo Blue
 
5   Lohko (3)
15:35
Ilmatar 1
RNK
Päättynyt 3 - 4
Oulun Kärpät Valkoinen
 
6   Lohko (1)
15:50
Ilmatar 2
Kalpa E
Päättynyt 4 - 2
S-Kiekko
 
7   Lohko (3)
16:40
Ilmatar 3
EVU Punainen
Päättynyt 5 - 0
KooKoo
 
8   Lohko (2)
17:45
Ilmatar 3
TPS Kaapot
Päättynyt 4 - 7
Juniori Jokipojat (musta)
 
9   Lohko (2)
18:50
Harjoitushalli 3
REDS Helsinki Red
Päättynyt 1 - 1
Jyki Valkoinen
 
10   Lohko (1)
19:05
Ilmatar 2
S-Kiekko
Päättynyt 1 - 1
Kiekko-Espoo Blues
 
11   Lohko (3)
19:55
Ilmatar 3
Oulun Kärpät Valkoinen
Päättynyt 1 - 1
EVU Punainen
 
12   Lohko (1)
20:10
Harjoitushalli 2
TuTo Blue
Päättynyt 2 - 4
Kalpa E
 
La 8.4.2023
13   Lohko (1)
10:10
Ilmatar 3
Kiekko-Espoo Blues
Päättynyt 2 - 1
Kalpa E
 
14   Lohko (3)
10:10
Harjoitushalli 3
KooKoo
Päättynyt 2 - 4
Oulun Kärpät Valkoinen
 
15   Lohko (2)
10:50
Harjoitushalli 2
Juniori Jokipojat (musta)
Päättynyt 1 - 3
REDS Helsinki Red
 
16   Lohko (2)
11:15
Ilmatar 1
Jyki Valkoinen
Päättynyt 2 - 4
TPS Kaapot
 
17   Lohko (1)
11:15
Ilmatar 3
S-Kiekko
Päättynyt 5 - 1
TuTo Blue
 
18   Lohko (3)
11:55
Harjoitushalli 2
EVU Punainen
Päättynyt 8 - 2
RNK
 

Puolivälierät / loppusarja

La 8.4.2023
14:30
Ilmatar 3
REDS Helsinki Red
Päättynyt 2 - 3
S-Kiekko
 
20   Sijat 9-12
14:30
Harjoitushalli 3
KooKoo
Päättynyt 3 - 3
RNK
 
21   Sijat 9-12
14:45
Harjoitushalli 2
TuTo Blue
Päättynyt 3 - 0
Jyki Valkoinen
 
15:35
Ilmatar 1
EVU Punainen
Päättynyt 0 - 6
Kalpa E
 
15:35
Harjoitushalli 3
Kiekko-Espoo Blues
Päättynyt 3 - 2
TPS Kaapot
 
15:50
Harjoitushalli 2
Juniori Jokipojat (musta)
Päättynyt 6 - 1
Oulun Kärpät Valkoinen
 
Su 9.4.2023
25   Sijat 9-12
09:05
Ilmatar 3
Jyki Valkoinen
Päättynyt 0 - 2
KooKoo
 
26   Sijat 9-12
09:20
Harjoitushalli 2
TuTo Blue
Päättynyt 3 - 3
RNK
 
27   Sijat 9-12
12:20
Harjoitushalli 3
RNK
Päättynyt 0 - 2
Jyki Valkoinen
 
28   Sijat 9-12
12:35
Harjoitushalli 2
KooKoo
Päättynyt 0 - 1
TuTo Blue
 

Välierät / Loppusarja

Su 9.4.2023
29   Sijat 5-8 B
09:05
Ilmatar 1
REDS Helsinki Red
Päättynyt 2 - 3
EVU Punainen
 
30   Sijat 9-12
09:05
Ilmatar 3
TuTo Blue
-
KooKoo
 
 
31   Sijat 5-8 A
09:20
Ilmatar 2
TPS Kaapot
Päättynyt 4 - 2
Oulun Kärpät Valkoinen
 
32   Välierä 1
10:10
Harjoitushalli 3
Kiekko-Espoo Blues
Päättynyt 4 - 2
Juniori Jokipojat (musta)
 
33   Välierä 2
10:25
Harjoitushalli 2
S-Kiekko
Päättynyt 3 - 9
Kalpa E
 

Sijoitusottelut / Loppusarja

Su 9.4.2023
34   Sijat 9-12
12:20
Harjoitushalli 3
Sijat 9-12 | Sija 1
-
Sijat 9-12 | Sija 2
 
 
35   Sijat 7-8
12:35
Ilmatar 2
Oulun Kärpät Valkoinen
Päättynyt 2 - 1
REDS Helsinki Red
 
36   Sijat 5-6
13:40
Harjoitushalli 2
TPS Kaapot
Päättynyt 4 - 8
EVU Punainen
 
14:55
Ilmatar 2
S-Kiekko
Päättynyt 4 - 3
Juniori Jokipojat (musta)
 
38   Loppuottelu
16:05
Ilmatar 1
Kiekko-Espoo Blues
Päättynyt 2 - 4
Kalpa E
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com