Powered by GameResultsOnline.com tournament management

OctoCup 2021

9.10. - 10.10.2021 Keski-Espoon Urheilupuisto | Suomi

T09 Haaste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 9.10.2021
09:00
TN2/A
EBK Akatemia 2
Päättynyt 1 - 1
PPJ sininen
 
09:00
TN2/B
Puotinkylän Valtti
Päättynyt 0 - 3
VJST09 Valkoinen
 
09:40
TN2/A
EBK T10 sininen
Päättynyt 0 - 3
HJK City
 
09:40
TN2/B
NuPS T10
Päättynyt 4 - 0
PK-35/punainen
 
10:20
TN2/A
Puotinkylän Valtti
Päättynyt 0 - 2
EBK Akatemia 2
 
10:20
TN2/B
VJST09 Valkoinen
Päättynyt 1 - 3
PPJ sininen
 
11:00
TN2/A
NuPS T10
Päättynyt 4 - 0
EBK T10 sininen
 
11:00
TN2/B
PK-35/punainen
Päättynyt 0 - 4
HJK City
 
11:40
TN1/A
FC Reipas T09-10 oranssi
Päättynyt 3 - 1
HooGee/GrIFK YJ2
 
10   T09 Haaste D
11:40
TN1/B
Ilves T09 keltainen
Päättynyt 0 - 2
KaaPo musta
 
11   T09 Haaste B
11:40
TN2/A
EPS Valkoinen
Päättynyt 0 - 0
FC Nokia 09 valkoinen
 
12   T09 Haaste B
11:40
TN2/B
HooGee/GrIFK T2010 YJ1
Päättynyt 2 - 2
Kasiysi/LePa YJ
 
13   T09 Haaste A
12:20
TN2/A
EBK Akatemia 2
Päättynyt 3 - 0
VJST09 Valkoinen
 
14   T09 Haaste A
12:20
TN2/B
PPJ sininen
Päättynyt 5 - 0
Puotinkylän Valtti
 
15   T09 Haaste C
13:00
TN2/A
EBK T10 sininen
Päättynyt 1 - 0
PK-35/punainen
 
16   T09 Haaste C
13:00
TN2/B
HJK City
Päättynyt 2 - 1
NuPS T10
 
17   T09 Haaste D
13:40
TN2/A
Ilves T09 keltainen
Päättynyt 1 - 0
FC Reipas T09-10 oranssi
 
18   T09 Haaste D
13:40
TN2/B
KaaPo musta
Päättynyt 7 - 2
HooGee/GrIFK YJ2
 
19   T09 Haaste B
14:20
TN2/A
HooGee/GrIFK T2010 YJ1
Päättynyt 1 - 0
EPS Valkoinen
 
20   T09 Haaste B
14:20
TN2/B
Kasiysi/LePa YJ
Päättynyt 0 - 2
FC Nokia 09 valkoinen
 
21   T09 Haaste D
15:00
TN2/A
FC Reipas T09-10 oranssi
Päättynyt 0 - 0
KaaPo musta
 
22   T09 Haaste D
15:00
TN2/B
HooGee/GrIFK YJ2
Päättynyt 0 - 4
Ilves T09 keltainen
 
23   T09 Haaste B
16:20
TN2/A
EPS Valkoinen
Päättynyt 0 - 1
Kasiysi/LePa YJ
 
24   T09 Haaste B
16:20
TN2/B
FC Nokia 09 valkoinen
Päättynyt 2 - 3
HooGee/GrIFK T2010 YJ1
 

Jatkopelit 9-16

Su 10.10.2021
09:00
TN2/A
VJST09 Valkoinen
Päättynyt 1 - 0
FC Reipas T09-10 oranssi
 
09:00
TN2/B
Kasiysi/LePa YJ
Päättynyt 5 - 4
EBK T10 sininen
 
09:40
TN2/A
Puotinkylän Valtti
Päättynyt 2 - 0
HooGee/GrIFK YJ2
 
09:40
TN2/B
EPS Valkoinen
Päättynyt 4 - 0
PK-35/punainen
 

Puolivälierät

Su 10.10.2021
10:20
TN2/A
PPJ sininen
Päättynyt 0 - 1
Ilves T09 keltainen
 
10:20
TN2/B
KaaPo musta
Päättynyt 1 - 0
EBK Akatemia 2
 
11:00
TN2/A
HooGee/GrIFK T2010 YJ1
Päättynyt 1 - 0
NuPS T10
 
11:00
TN2/B
HJK City
Päättynyt 0 - 1
FC Nokia 09 valkoinen
 

Jatkopelit 5-8

Su 10.10.2021
33   Sijat 5-8 /1
13:00
TN2/A
PPJ sininen
Päättynyt 1 - 2
 RPK
HJK City
 
34   Sijat 5-8 /2
13:00
TN2/B
EBK Akatemia 2
Päättynyt 1 - 0
NuPS T10
 

Välierät

Su 10.10.2021
35   Välierä 1
13:40
TN2/A
Ilves T09 keltainen
Päättynyt 1 - 0
HooGee/GrIFK T2010 YJ1
 
36   Välierä 2
13:40
TN2/B
KaaPo musta
Päättynyt 1 - 4
FC Nokia 09 valkoinen
 

Sijoitusottelut

Su 10.10.2021
37   Sijat 15-16
11:40
TN2/A
HooGee/GrIFK YJ2
Päättynyt 1 - 0
 RPK
PK-35/punainen
 
38   Sijat 13-14
11:40
TN2/B
Puotinkylän Valtti
Päättynyt 0 - 2
EPS Valkoinen
 
39   Sijat 11-12
12:20
TN2/A
FC Reipas T09-10 oranssi
Päättynyt 2 - 1
EBK T10 sininen
 
40   Sijat 9-10
12:20
TN2/B
VJST09 Valkoinen
Päättynyt 0 - 2
Kasiysi/LePa YJ
 
41   Sijat 7-8
14:20
TN2/A
PPJ sininen
Päättynyt 2 - 3
 RPK
NuPS T10
 
42   Sijat 5-6
14:20
TN2/B
HJK City
Päättynyt 1 - 2
EBK Akatemia 2
 
15:00
TN2/A
HooGee/GrIFK T2010 YJ1
Päättynyt 0 - 2
KaaPo musta
 
44   Finaali
15:00
TN2/B
Ilves T09 keltainen
Päättynyt 0 - 2
FC Nokia 09 valkoinen
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com