Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
English
Amber of Liepaja 2019
26.7. - 28.7.2019 - | Latvia
Naiset Eliitti
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Miehet Eliitti
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Miehet Eliitti
Naiset Eliitti
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
C
Naiset Eliitti
Lohkotilanteet
C
Pelaaja
Ott
V
H
TM-PM
+/-
Pst
1
Yanina Shafarenka
4
4
0
102 - 67
35
4
2
Piera Folino
4
2
2
88 - 75
13
2
3
Yuliya Muhortova
4
2
2
92 - 98
-6
2
4
Chiara Cavallaro
4
1
3
78 - 81
-3
1
5
Gulnara Antonova
4
1
3
52 - 91
-39
1
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 3) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 4) Keskinäisten otteluiden pisteet 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
Naiset Eliitti
Otteluohjelma
Group stage
Pe 26.7.2019
3
C
08:15
Inna
Yuliya Muhortova
Yuliya Muhortova
Päättynyt
2 - 1
Chiara Cavallaro
Chiara Cavallaro
(11-9, 0-12, 11-8)
Vladimirs Priede Latvia
6
C
09:30
Marta
Gulnara Antonova
Gulnara Antonova
Päättynyt
2 - 1
Piera Folino
Piera Folino
(12-4, 4-11, 12-7)
Kalevi Attola Finland
11
C
09:55
Marta
Yuliya Muhortova
Yuliya Muhortova
Päättynyt
1 - 2
Yanina Shafarenka
Yanina Shafarenka
(12-7, 7-12, 5-11)
Elena Santini Italy
14
C
11:10
Marta
Chiara Cavallaro
Chiara Cavallaro
Päättynyt
2 - 0
Gulnara Antonova
Gulnara Antonova
(11-3, 12-9)
Mateusz Prask Poland(Head Referee)
19
C
12:25
Ella
Yanina Shafarenka
Yanina Shafarenka
Päättynyt
2 - 0
Piera Folino
Piera Folino
(12-10, 12-2)
Szymon Borkowski Poland
24
C
14:25
Inna
Gulnara Antonova
Gulnara Antonova
Päättynyt
0 - 2
Yuliya Muhortova
Yuliya Muhortova
(2-11, 5-12)
Artūrs Kalniņš Latvia
27
C
15:15
Marta
Chiara Cavallaro
Chiara Cavallaro
Päättynyt
1 - 2
Yanina Shafarenka
Yanina Shafarenka
(9-12, 11-1, 6-12)
Vladimirs Priede Latvia
32
C
16:05
Inna
Piera Folino
Piera Folino
Päättynyt
2 - 1
Yuliya Muhortova
Yuliya Muhortova
(9-11, 11-4, 12-8)
Agnese Gāga Latvia
35
C
16:55
Ella
Yanina Shafarenka
Yanina Shafarenka
Päättynyt
2 - 0
Gulnara Antonova
Gulnara Antonova
(12-3, 11-2)
Elena Santini Italy
40
C
17:45
Inna
Piera Folino
Piera Folino
Päättynyt
2 - 0
Chiara Cavallaro
Chiara Cavallaro
(11-0, 11-0)
Mateusz Prask Poland(Head Referee)
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com