Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
English
Amber of Liepaja 2019
26.7. - 28.7.2019 - | Latvia
Miehet Eliitti
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Naiset Eliitti
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Miehet Eliitti
Naiset Eliitti
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
N(1-20)
Miehet Eliitti
Lohkotilanteet
N(1-20)
Pelaaja
Ott
V
H
TM-PM
+/-
Pst
1
Pavol Kubosko
4
3
1
101 - 76
25
3
2
Juha Oikarainen
4
2
2
101 - 105
-4
2
3
Vladislav Lapchenko
4
2
2
90 - 90
0
2
4
Jouni Viitamäki
4
2
2
107 - 100
7
2
5
Siarhei Shkibel
4
1
3
75 - 103
-28
1
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 3) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 4) Keskinäisten otteluiden pisteet 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
Miehet Eliitti
Otteluohjelma
Second round
Pe 26.7.2019
74
N(1-20)
19:35
Marta
Jouni Viitamäki
Jouni Viitamäki
Päättynyt
0 - 2
Vladislav Lapchenko
Vladislav Lapchenko
(7-12, 8-11)
Szymon Borkowski Poland
79
N(1-20)
20:25
Marta
Pavol Kubosko
Pavol Kubosko
Päättynyt
2 - 0
Juha Oikarainen
Juha Oikarainen
(11-6, 11-9)
Szymon Borkowski Poland
84
N(1-20)
20:50
Marta
Siarhei Shkibel
Siarhei Shkibel
Päättynyt
1 - 2
Jouni Viitamäki
Jouni Viitamäki
(7-12, 11-7, 7-11)
Mateusz Prask Poland(Head Referee)
89
N(1-20)
21:10
Marta
Vladislav Lapchenko
Vladislav Lapchenko
Päättynyt
1 - 2
Juha Oikarainen
Juha Oikarainen
(4-12, 13-10, 7-11)
Szymon Borkowski Poland
La 27.7.2019
96
N(1-20)
08:40
Laura
Juha Oikarainen
Juha Oikarainen
Päättynyt
1 - 2
Siarhei Shkibel
Siarhei Shkibel
(10-12, 11-9, 5-11)
Irina Borisova Russia
100
N(1-20)
08:40
Inna
Vladislav Lapchenko
Vladislav Lapchenko
Päättynyt
1 - 2
Pavol Kubosko
Pavol Kubosko
(11-7, 4-12, 5-11)
Agnese Gāga Latvia
112
N(1-20)
10:45
Anna
Jouni Viitamäki
Jouni Viitamäki
Päättynyt
1 - 2
Juha Oikarainen
Juha Oikarainen
(4-11, 11-2, 12-14)
Kalevi Attola Finland
116
N(1-20)
11:10
Laura
Pavol Kubosko
Pavol Kubosko
Päättynyt
2 - 0
Siarhei Shkibel
Siarhei Shkibel
(12-1, 12-5)
Kalevi Attola Finland
128
N(1-20)
14:00
Anna
Vladislav Lapchenko
Vladislav Lapchenko
Päättynyt
2 - 0
Siarhei Shkibel
Siarhei Shkibel
(12-6, 11-6)
Vladimirs Priede Latvia
132
N(1-20)
14:25
Laura
Jouni Viitamäki
Jouni Viitamäki
Päättynyt
2 - 1
Pavol Kubosko
Pavol Kubosko
(10-12, 12-2, 13-11)
Mateusz Prask Poland(Head Referee)
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com