Pirkkahalliturnaus 2018 PIRKKAHALLITURNAUS 2018
20.1. - 21.1.2018 Jalitsu-halli, Tampereen Messu- ja Urheilukeskus | Suomi

TE11

Alkulohkot

Lauantai 20.1.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
108:00Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, AIlves1-1JäPSPäättynyt
208:30Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, AGnistan0-4HJKPäättynyt
309:00Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, AHJK Sininen0-1Ylöjärven IlvesPäättynyt
409:30Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, AOHF0-2ValttiPäättynyt
510:00Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, AFC Kasiysi0-1FC NokiaPäättynyt
610:30Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, ANJS0-4EPS KolibritPäättynyt
713:00Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, AGnistan1-1IlvesPäättynyt
813:30Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, AHJK2-0JäPSPäättynyt
914:00Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, AOHF4-0HJK SininenPäättynyt
1014:30Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, AValtti0-0Ylöjärven IlvesPäättynyt
1115:00Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, ANJS1-2FC KasiysiPäättynyt
1215:30Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, AEPS Kolibrit3-0FC NokiaPäättynyt
1318:00Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, AIlves1-4HJKPäättynyt
1418:30Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, AJäPS0-2GnistanPäättynyt
1519:00Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, AHJK Sininen2-1ValttiPäättynyt
1619:30Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, AYlöjärven Ilves1-0OHFPäättynyt
1720:00Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, AFC Kasiysi1-0EPS KolibritPäättynyt
1820:30Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, AFC Nokia1-2NJSPäättynyt

Loppusarjat

Sunnuntai 21.1.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1908:00Sijat 10-12Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1JäPS1-1HJK SininenPäättynyt
2008:00Sijat 7-9Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2Ilves1-2OHFPäättynyt
2108:30Sijat 4-6Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Gnistan0-2ValttiPäättynyt
2208:30Sijat 1-3Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2HJK2-0Ylöjärven IlvesPäättynyt
2310:00Sijat 10-12Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, AFC Nokia1-2JäPSPäättynyt
2410:30Sijat 7-9Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, ANJS1-2IlvesPäättynyt
2511:00Sijat 4-6Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, AEPS Kolibrit2-1GnistanPäättynyt
2611:30Sijat 1-3Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, AFC Kasiysi2-0HJKPäättynyt
2714:20Sijat 10-12Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, AHJK Sininen0-0FC NokiaPäättynyt
2814:50Sijat 7-9Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, AOHF0-0NJSPäättynyt
2915:20Sijat 4-6Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, AValtti1-1EPS KolibritPäättynyt
3015:50Sijat 1-3Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, AYlöjärven Ilves1-0FC KasiysiPäättynyt