Pirkkahalliturnaus 2018 PIRKKAHALLITURNAUS 2018
20.1. - 21.1.2018 Jalitsu-halli, Tampereen Messu- ja Urheilukeskus | Suomi

TD13

Alkulohkot

Lauantai 20.1.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:10Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Ilves1-0TuWePäättynyt
209:10Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2FC Honka Akatemia1-0AC KirkkonummiPäättynyt
309:45Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1HJK0-1PKKU 1Päättynyt
409:45Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2NiceFutis0-4NJSPäättynyt
510:20Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1HJK Sininen0-0EPS AkatemiaPäättynyt
610:20Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2PKKU 20-1JyPKPäättynyt
713:20Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Honka Akatemia0-0IlvesPäättynyt
813:20Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2AC Kirkkonummi0-2TuWePäättynyt
913:55Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1NiceFutis0-3HJKPäättynyt
1013:55Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2NJS0-2PKKU 1Päättynyt
1114:30Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1PKKU 20-2HJK SininenPäättynyt
1214:30Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2JyPK0-4EPS AkatemiaPäättynyt
1317:30Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Ilves0-0AC KirkkonummiPäättynyt
1417:30Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2TuWe0-0FC Honka AkatemiaPäättynyt
1518:05Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1HJK0-1NJSPäättynyt
1618:05Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2PKKU 12-0NiceFutisPäättynyt
1718:40Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1HJK Sininen1-1JyPKPäättynyt
1818:40Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2EPS Akatemia1-0PKKU 2Päättynyt

Loppusarjat

Sunnuntai 21.1.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1911:40Sijat 10-12Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1AC Kirkkonummi1-0NiceFutisPäättynyt
2011:40Sijat 7-9Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2TuWe0-1HJKPäättynyt
2112:15Sijat 4-6Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Honka Akatemia0-0NJSPäättynyt
2212:15Sijat 1-3Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2Ilves0-1PKKU 1Päättynyt
2312:50Sijat 10-12Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1PKKU 20-1AC KirkkonummiPäättynyt
2412:50Sijat 7-9Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2JyPK0-1TuWePäättynyt
2513:25Sijat 4-6Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1HJK Sininen2-1FC Honka AkatemiaPäättynyt
2613:25Sijat 1-3Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2EPS Akatemia1-1IlvesPäättynyt
2716:45Sijat 10-12Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1NiceFutis1-0PKKU 2Päättynyt
2816:45Sijat 7-9Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2HJK3-0JyPKPäättynyt
2917:20Sijat 4-6Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1NJS0-0HJK SininenPäättynyt
3017:20Sijat 1-3Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2PKKU 10-1EPS AkatemiaPäättynyt