Pirkkahalliturnaus 2018 PIRKKAHALLITURNAUS 2018
20.1. - 21.1.2018 Jalitsu-halli, Tampereen Messu- ja Urheilukeskus | Suomi

TD12

Alkulohkot

Lauantai 20.1.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
108:00Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Ilves2-2FC Espoo ValkoinenPäättynyt
208:00Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2TiPS Akatemia2-0GnistanPäättynyt
308:35Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1HJK1-0FC Espoo SininenPäättynyt
408:35Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2FC Nokia1-1TuWePäättynyt
510:55Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Kuusysi Sininen0-2JäPSPäättynyt
610:55Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2NJS1-0JyPKPäättynyt
711:30Lohko DTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Kuusysi Valkoinen0-3IHUPäättynyt
811:30Lohko DTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2EBK1-1PePoPäättynyt
912:10Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1TiPS Akatemia1-2IlvesPäättynyt
1012:10Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2Gnistan0-1FC Espoo ValkoinenPäättynyt
1112:45Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Nokia3-4HJKPäättynyt
1212:45Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2TuWe1-1FC Espoo SininenPäättynyt
1315:05Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1JyPK1-1JäPSPäättynyt
1415:05Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2NJS3-0FC Kuusysi SininenPäättynyt
1515:45Lohko DTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1EBK4-0FC Kuusysi ValkoinenPäättynyt
1615:45Lohko DTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2PePo1-1IHUPäättynyt
1716:15Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Ilves3-0GnistanPäättynyt
1816:15Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2FC Espoo Valkoinen0-1TiPS AkatemiaPäättynyt
1916:50Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1HJK6-0TuWePäättynyt
2016:50Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2FC Espoo Sininen3-0FC NokiaPäättynyt
2119:15Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Kuusysi Sininen1-5JyPKPäättynyt
2219:15Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2JäPS3-1NJSPäättynyt
2319:50Lohko DTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Kuusysi Valkoinen1-7PePoPäättynyt
2419:50Lohko DTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2IHU0-2EBKPäättynyt

Sijoitusottelut (1)

Sunnuntai 21.1.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2509:00Sijat 13-16 (1)Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Gnistan3-0FC Kuusysi SininenPäättynyt
2609:00Sijat 13-16 (2)Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2FC Nokia1-2VLFC Kuusysi ValkoinenPäättynyt
2709:40Sijat 9-12 (1)Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Espoo Valkoinen1-0JyPKPäättynyt
2809:40Sijat 9-12 (2)Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2TuWe2-1IHUPäättynyt
2910:20Sijat 5-8 (1)Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1TiPS Akatemia1-0NJSPäättynyt
3010:20Sijat 5-8 (2)Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2FC Espoo Sininen2-1VLPePoPäättynyt
3111:00Sijat 1-4 (1)Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Ilves2-1JäPSPäättynyt
3211:00Sijat 1-4 (2)Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2HJK6-1EBKPäättynyt

Sijoitusottelut (2)

Sunnuntai 21.1.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3314:00Sijat 15-16Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Kuusysi Sininen1-3FC NokiaPäättynyt
3414:00Sijat 13-14Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2Gnistan2-0FC Kuusysi ValkoinenPäättynyt
3514:40Sijat 11-12Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1JyPK2-0IHUPäättynyt
3614:40Sijat 9-10Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2FC Espoo Valkoinen1-0TuWePäättynyt
3715:20Sijat 7-8Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1NJS1-0PePoPäättynyt
3815:20Sijat 5-6Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2TiPS Akatemia0-1FC Espoo SininenPäättynyt
3916:00Sijat 3-4Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1JäPS3-1EBKPäättynyt
4016:00Sijat 1-2Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2Ilves2-1VLHJKPäättynyt