Niemiturnaus 2016, PE10 NIEMITURNAUS 2016, PE10
27.5. - 29.5.2016 Suomen Urheiluopisto | Suomi

Kilpasarja PE10, Niemiturnaus 2016

Alkulohkot

Lauantai 28.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
111:30Lohko 1.Niemi N1FC Reipas Oranssi 10-7FC 89 RedPäättynyt
Perjantai 27.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
218:50Lohko 2.Niemi N2FC 69 Valkoinen0-1KoNaPäättynyt
318:50Lohko 3.Stalatube TN2FC Reipas Oranssi 22-3VJS1Päättynyt
Lauantai 28.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
411:30Lohko 1.Niemi N2OLS Keltainen8-2PEPOPäättynyt
Perjantai 27.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
519:40Lohko 2.Niemi N1Pallo-Iirot2-0Leki-Futis SininenPäättynyt
618:50Lohko 3.Stalatube TN1PiPS/LiePa yj1-4NoPS KeltainenPäättynyt
Lauantai 28.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
709:50Lohko 1.Stalatube TN1OLS Keltainen2-0FC Reipas Oranssi 1Päättynyt
809:50Lohko 2.Niemi N2Pallo-Iirot3-1FC 69 ValkoinenPäättynyt
911:30Lohko 3.Stalatube TN1PiPS/LiePa yj0-3FC Reipas Oranssi 2Päättynyt
Perjantai 27.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1018:50Lohko 1.Niemi N1PEPO2-5FC 89 RedPäättynyt
Lauantai 28.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1109:50Lohko 2.Stalatube TN2Leki-Futis Sininen0-6KoNaPäättynyt
1209:50Lohko 3.Niemi N1NoPS Keltainen2-2VJS1Päättynyt
1314:00Lohko 1.Stalatube TN1FC Reipas Oranssi 13-1PEPOPäättynyt
1411:30Lohko 2.Stalatube TN2FC 69 Valkoinen1-2Leki-Futis SininenPäättynyt
1514:00Lohko 3.Niemi N2FC Reipas Oranssi 23-0NoPS KeltainenPäättynyt
1614:00Lohko 1.Niemi N1FC 89 Red5-0OLS KeltainenPäättynyt
1714:00Lohko 2.Stalatube TN2KoNa0-2Pallo-IirotPäättynyt
1814:50Lohko 3.Niemi N1VJS16-0PiPS/LiePa yjPäättynyt

Alaloppusarja, sijat 9-12

Lauantai 28.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1916:30Sijat 9-12Stalatube TN1PEPO0-2FC 69 ValkoinenPäättynyt
2016:30Sijat 9-12Stalatube TN2PiPS/LiePa yj8-4Leki-Futis SininenPäättynyt
Sunnuntai 29.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2109:00Sijat 9-12Niemi N1PiPS/LiePa yj4-2PEPOPäättynyt
2209:00Sijat 9-12Niemi N2Leki-Futis Sininen3-1FC 69 ValkoinenPäättynyt
2311:30Sijat 9-12Niemi N1PEPO7-3Leki-Futis SininenPäättynyt
2411:30Sijat 9-12Stalatube TN2FC 69 Valkoinen2-5PiPS/LiePa yjPäättynyt

Puolivälierät, sijat 1-8

Lauantai 28.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2517:20Puolivälierä 1.Niemi N1FC 89 Red1-0FC Reipas Oranssi 2Päättynyt
2617:20Puolivälierä 2.Niemi N2Pallo-Iirot3-4NoPS KeltainenPäättynyt
2717:20Puolivälierä 3.Stalatube TN1VJS16-0FC Reipas Oranssi 1Päättynyt
2817:20Puolivälierä 4.Stalatube TN2OLS Keltainen2-3KoNaPäättynyt

Sijoitusottelut, sijat 5-8

Sunnuntai 29.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2909:50Sijat 5-8 1.Niemi N1FC Reipas Oranssi 23-2Pallo-IirotPäättynyt
3009:50Sijat 5-8 2.Niemi N2FC Reipas Oranssi 11-5OLS KeltainenPäättynyt

Välierät, sijat 1-4

Sunnuntai 29.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3110:40Välierä 1.Stalatube TN1FC 89 Red7-0NoPS KeltainenPäättynyt
3210:40Välierä 2.Stalatube TN2VJS11-0KoNaPäättynyt

Sijoitusottelut, sijat 5-8

Sunnuntai 29.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3312:20Sijat 5-6Niemi N2FC Reipas Oranssi 22-3OLS KeltainenPäättynyt
3412:20Sijat 7-8Niemi N1Pallo-Iirot4-1FC Reipas Oranssi 1Päättynyt

Mitaliottelut, sijat 1-4

Sunnuntai 29.5.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3513:10LoppuotteluNiemi N1FC 89 Red1-0VJS1Päättynyt
3613:10PronssiotteluNiemi N2NoPS Keltainen0-1KoNaPäättynyt