Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pajulahti Games 2022

21.1. - 23.1.2022 Lahti, Table | Suomi

Women
Lohkotilanteet

First round FRI / SAT

W A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vilmi Hanna FIN55010 - 1119 - 565
2Lavrova Irina RUS5418 - 3102 - 764
3Oranic Tanja SLO5327 - 4111 - 733
4Dobrovolskaja Oksana LTU5235 - 688 - 872
5Czuj Dominika POL5142 - 876 - 941
6Schmitz Sabrina GER5050 - 100 - 1100
W B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Stenka Katarzyna POL55010 - 1112 - 615
2Riester Birgit GER5419 - 4128 - 794
3Szwalek Monika POL5327 - 4106 - 583
4Cesnakova Kristina SVK5234 - 665 - 832
5Bumbiere Linda LAT5143 - 874 - 941
6Tranchina Sonia ITA5050 - 100 - 1100
W C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pesari Jaana FIN55010 - 1119 - 715
2Folino Piera ITA5418 - 4125 - 974
3Innos Tiia EST5327 - 4100 - 883
4Bardzik Agnieszka POL5235 - 7105 - 1082
5Cascio Vanessa ITA5143 - 869 - 1061
6Prikrylova Tereza CZE5051 - 1076 - 1240

Second round SAT

W 1-6 a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vilmi Hanna FIN2204 - 048 - 252
2Folino Piera ITA2112 - 235 - 421
3Riester Birgit GER2020 - 428 - 440
W 1-6 b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pesari Jaana FIN2204 - 046 - 102
2Stenka Katarzyna POL2112 - 232 - 241
3Lavrova Irina RUS2020 - 40 - 440
W 7-12 a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Oranic Tanja SLO2204 - 044 - 192
2Bardzik Agnieszka POL2112 - 229 - 301
3Cesnakova Kristina SVK2020 - 420 - 440
W 7-12 b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Innos Tiia EST2204 - 264 - 502
2Dobrovolskaja Oksana LTU2113 - 248 - 451
3Szwalek Monika POL2021 - 437 - 540
W 13-18 a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Czuj Dominika POL2204 - 045 - 102
2Prikrylova Tereza CZE2112 - 232 - 231
3Tranchina Sonia ITA2020 - 40 - 440
W 13-18b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Cascio Vanessa ITA2204 - 152 - 282
2Bumbiere Linda LAT2113 - 250 - 301
3Schmitz Sabrina GER2020 - 40 - 440

Semifinals and places 5-18

W Semifinal a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vilmi Hanna FIN1103 - 034 - 61
2Stenka Katarzyna POL1010 - 36 - 340
W Semifinal b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pesari Jaana FIN1103 - 035 - 241
2Folino Piera ITA1010 - 324 - 350
W 5-6
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Riester Birgit GER1102 - 022 - 01
2Lavrova Irina RUS1010 - 20 - 220
W 7-8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Oranic Tanja SLO1102 - 023 - 81
2Innos Tiia EST1010 - 28 - 230
W 9-10
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Dobrovolskaja Oksana LTU1102 - 126 - 271
2Bardzik Agnieszka POL1011 - 227 - 260
W 11-12
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Szwalek Monika POL1102 - 023 - 61
2Cesnakova Kristina SVK1010 - 26 - 230
W 13-14
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Czuj Dominika POL1102 - 024 - 131
2Cascio Vanessa ITA1010 - 213 - 240
W 15-16
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Prikrylova Tereza CZE1102 - 023 - 81
2Bumbiere Linda LAT1010 - 28 - 230
W 17-18
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Tranchina Sonia ITA0000 - 00 - 00
2Schmitz Sabrina GER0000 - 00 - 00

Pronze and Final match

W Pronze
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Folino Piera ITA1103 - 033 - 151
2Stenka Katarzyna POL1010 - 315 - 330
W Final
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vilmi Hanna FIN1103 - 036 - 191
2Pesari Jaana FIN1010 - 319 - 360
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon erät +/- 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com