Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pajulahti Games 2022

21.1. - 23.1.2022 Lahti, Table | Suomi

Men
Lohkotilanteet

First round FRI / SAT

Men A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sloninka Adrian POL4408 - 196 - 594
2Lätt Robert EST4225 - 594 - 922
3Altunok Murat GER4224 - 478 - 802
4Humski Ladislav SLO4224 - 467 - 702
5Rihti Väinö FIN4041 - 865 - 990
Men B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Carrai Marco ITA4408 - 089 - 374
2Scharpenberg Manfred GER4316 - 389 - 583
3Kodet Ondrej CZE4225 - 485 - 712
4Balitskii Igor RUS4132 - 661 - 701
5Dvylaitis Mindaugas LTU4040 - 80 - 880
Men C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Poliakov Vladimir RUS4408 - 090 - 384
2Juglar Matthieu FRA4316 - 384 - 693
3Walterscheidt Patrick GER4224 - 584 - 832
4Byczkowski Lukasz POL4134 - 689 - 901
5Tulisalo Paavo FIN4040 - 825 - 920
Men D
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Viitamäki Jouni FIN4408 - 1100 - 354
2Ruohonen Teemu FIN4317 - 3102 - 523
3Florio Luciano ITA4225 - 463 - 642
4Tulisalo Jaakko FIN4132 - 641 - 671
5Repa Denis SLO4040 - 80 - 880
Men E
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ovsannikovs Deniss LAT4316 - 391 - 653
2Oikarainen Juha FIN4316 - 380 - 723
3Niehaus Christoph GER4224 - 472 - 662
4Gajdos Jaroslav SVK4225 - 474 - 742
5Myslivecek Tomas CZE4041 - 861 - 1010
Men F
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lahtinen Ari FIN4408 - 199 - 384
2Michelfeit Pavel CZE4316 - 386 - 833
3Vollmer Alfons GER4225 - 470 - 712
4Kubosko Pavol SVK4133 - 785 - 1031
5Lazzarini Andrea ITA4041 - 853 - 980
Men G
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marcin Stefan SVK4408 - 1100 - 324
2Budzynski Szymon POL4316 - 273 - 403
3Eilers Christoff FRA4225 - 483 - 672
4Bumbieris Indulis LAT4132 - 640 - 691
5Hozanijazov Alisher EST4040 - 80 - 880
Men H
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Rosenfeldt Thade GER4408 - 092 - 354
2Raffi Francesco ITA4316 - 496 - 843
3Bertrand Pierre FRA4225 - 476 - 752
4Wolczynski Adam POL4132 - 765 - 981
5Zajic Lubos CZE4042 - 863 - 1000

Second round

M33-40a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Rihti Väinö FIN1102 - 023 - 151
2Zajic Lubos CZE1010 - 215 - 230
M33-40b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Myslivecek Tomas CZE1102 - 022 - 01
2Repa Denis SLO1010 - 20 - 220
M33-40c
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lazzarini Andrea ITA1102 - 131 - 251
2Tulisalo Paavo FIN1011 - 225 - 310
M33-40d
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Dvylaitis Mindaugas LTU0000 - 00 - 00
2Hozanijazov Alisher EST0000 - 00 - 00
M25-32a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Wolczynski Adam POL1102 - 022 - 101
2Humski Ladislav SLO1010 - 210 - 220
M25-32b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Gajdos Jaroslav SVK1102 - 023 - 131
2Tulisalo Jaakko FIN1010 - 213 - 230
M25-32c
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Byczkowski Lukasz POL1102 - 022 - 151
2Kubosko Pavol SVK1010 - 215 - 220
M25-32d
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Balitskii Igor RUS1102 - 023 - 11
2Bumbieris Indulis LAT1010 - 21 - 230
M17-24a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Bertrand Pierre FRA1102 - 024 - 161
2Altunok Murat GER1010 - 216 - 240
M17-24b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Florio Luciano ITA1102 - 024 - 141
2Niehaus Christoph GER1010 - 214 - 240
M17-24c
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vollmer Alfons GER1102 - 023 - 91
2Walterscheidt Patrick GER1010 - 29 - 230
M17-24d
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Eilers Christoff FRA1102 - 130 - 291
2Kodet Ondrej CZE1011 - 229 - 300
M1-16a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sloninka Adrian POL1102 - 022 - 141
2Scharpenberg Manfred GER1010 - 214 - 220
M1-16b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Rosenfeldt Thade GER1102 - 022 - 121
2Budzynski Szymon POL1010 - 212 - 220
M1-16c
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ovsannikovs Deniss LAT1102 - 023 - 81
2Michelfeit Pavel CZE1010 - 28 - 230
M1-16d
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Viitamäki Jouni FIN1102 - 023 - 81
2Juglar Matthieu FRA1010 - 28 - 230
M1-16e
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Poliakov Vladimir RUS1102 - 023 - 111
2Ruohonen Teemu FIN1010 - 211 - 230
M1-16f
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Oikarainen Juha FIN1102 - 128 - 291
2Lahtinen Ari FIN1011 - 229 - 280
M1-16g
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marcin Stefan SVK1102 - 023 - 81
2Raffi Francesco ITA1010 - 28 - 230
M1-16h
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Carrai Marco ITA1102 - 127 - 251
2Lätt Robert EST1011 - 225 - 270

Third round

M37-40a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Zajic Lubos CZE1102 - 022 - 01
2Repa Denis SLO1010 - 20 - 220
M37-40b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Tulisalo Paavo FIN1102 - 022 - 01
2M33-40d | Sija 21010 - 20 - 220
M33-36a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Myslivecek Tomas CZE1102 - 129 - 211
2Rihti Väinö FIN1011 - 221 - 290
M33-36b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lazzarini Andrea ITA1102 - 022 - 01
2M33-40d | Sija 11010 - 20 - 220
M29-32a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Humski Ladislav SLO1102 - 023 - 81
2Tulisalo Jaakko FIN1010 - 28 - 230
M29-32b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Kubosko Pavol SVK1102 - 022 - 91
2Bumbieris Indulis LAT1010 - 29 - 220
M25-28a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Gajdos Jaroslav SVK1102 - 131 - 211
2Wolczynski Adam POL1011 - 221 - 310
M25-28b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Byczkowski Lukasz POL1102 - 132 - 291
2Balitskii Igor RUS1011 - 229 - 320
M21-24a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Niehaus Christoph GER1102 - 130 - 261
2Altunok Murat GER1011 - 226 - 300
M21-24b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Walterscheidt Patrick GER1102 - 125 - 191
2Kodet Ondrej CZE1011 - 219 - 250
M17-20a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Bertrand Pierre FRA1102 - 026 - 181
2Florio Luciano ITA1010 - 218 - 260
M17-20b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Eilers Christoff FRA1102 - 023 - 81
2Vollmer Alfons GER1010 - 28 - 230
M9-16a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Scharpenberg Manfred GER1102 - 023 - 131
2Budzynski Szymon POL1010 - 213 - 230
M9-16b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Michelfeit Pavel CZE1102 - 128 - 251
2Juglar Matthieu FRA1011 - 225 - 280
M9-16c
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ruohonen Teemu FIN1102 - 022 - 101
2Lahtinen Ari FIN1010 - 210 - 220
M9-16d
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lätt Robert EST1102 - 133 - 231
2Raffi Francesco ITA1011 - 223 - 330
M1-8a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Rosenfeldt Thade GER1103 - 145 - 371
2Sloninka Adrian POL1011 - 337 - 450
M1-8b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ovsannikovs Deniss LAT1103 - 037 - 201
2Viitamäki Jouni FIN1010 - 320 - 370
M1-8c
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Poliakov Vladimir RUS1103 - 252 - 391
2Oikarainen Juha FIN1012 - 339 - 520
M1-8d
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Carrai Marco ITA1103 - 251 - 411
2Marcin Stefan SVK1012 - 341 - 510

Fourth round + places 19-40

M39-40
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Repa Denis SLO0000 - 00 - 00
2M37-40b | Sija 20000 - 00 - 00
M36-37
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Zajic Lubos CZE1102 - 131 - 221
2Tulisalo Paavo FIN1011 - 222 - 310
M35
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Rihti Väinö FIN1102 - 022 - 01
2M33-36b | Sija 21010 - 20 - 220
M33-34
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Myslivecek Tomas CZE1102 - 131 - 341
2Lazzarini Andrea ITA1011 - 234 - 310
M31-32
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Bumbieris Indulis LAT1102 - 127 - 221
2Tulisalo Jaakko FIN1011 - 222 - 270
M29-30
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Kubosko Pavol SVK1102 - 133 - 281
2Humski Ladislav SLO1011 - 228 - 330
M27-28
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Balitskii Igor RUS1102 - 022 - 81
2Wolczynski Adam POL1010 - 28 - 220
M25-26
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Byczkowski Lukasz POL1102 - 024 - 151
2Gajdos Jaroslav SVK1010 - 215 - 240
M23-24
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Kodet Ondrej CZE1102 - 023 - 181
2Altunok Murat GER1010 - 218 - 230
M21-22
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Walterscheidt Patrick GER1102 - 137 - 351
2Niehaus Christoph GER1011 - 235 - 370
M19-20
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Florio Luciano ITA1102 - 024 - 51
2Vollmer Alfons GER1010 - 25 - 240
M17-18
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Bertrand Pierre FRA1102 - 129 - 271
2Eilers Christoff FRA1011 - 227 - 290
M13-16a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Budzynski Szymon POL1102 - 128 - 271
2Juglar Matthieu FRA1011 - 227 - 280
M13-16b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lahtinen Ari FIN1102 - 023 - 21
2Raffi Francesco ITA1010 - 22 - 230
m9-12a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Scharpenberg Manfred GER1102 - 023 - 91
2Michelfeit Pavel CZE1010 - 29 - 230
M9-12b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ruohonen Teemu FIN1102 - 022 - 101
2Lätt Robert EST1010 - 210 - 220
M5-8a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Viitamäki Jouni FIN1102 - 124 - 231
2Sloninka Adrian POL1011 - 223 - 240
M5-8b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Oikarainen Juha FIN1102 - 130 - 261
2Marcin Stefan SVK1011 - 226 - 300

Uusi turnausvaihe (5)

M15-16
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Raffi Francesco ITA1102 - 130 - 261
2Juglar Matthieu FRA1011 - 226 - 300
M13-14
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lahtinen Ari FIN1102 - 022 - 81
2Budzynski Szymon POL1010 - 28 - 220
M11-12
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Michelfeit Pavel CZE1102 - 132 - 281
2Lätt Robert EST1011 - 228 - 320
M9-10
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ruohonen Teemu FIN1102 - 023 - 151
2Scharpenberg Manfred GER1010 - 215 - 230
M7-8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marcin Stefan SVK1102 - 022 - 131
2Sloninka Adrian POL1010 - 213 - 220
M5-6
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Oikarainen Juha FIN1102 - 023 - 101
2Viitamäki Jouni FIN1010 - 210 - 230
MSemifinal a
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Rosenfeldt Thade GER1103 - 250 - 441
2Ovsannikovs Deniss LAT1012 - 344 - 500
MSemifinal b
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Poliakov Vladimir RUS1103 - 142 - 311
2Carrai Marco ITA1011 - 331 - 420

Uusi turnausvaihe (6)

M Pronze
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ovsannikovs Deniss LAT1103 - 035 - 251
2Carrai Marco ITA1010 - 325 - 350
M Final
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Rosenfeldt Thade GER1103 - 034 - 111
2Poliakov Vladimir RUS1010 - 311 - 340
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon erät +/- 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com