Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pajulahti Games 2020 showdown

17.1. - 19.1.2020 Room | Finland

Men Elite
Schedule

M FIRST ROUND

Fri 17.1.2020
1   Men A
09:00
1
Brada Ladislav
Finished 2 - 0
Krychtalek Vaclav
(11-7, 12-4)
 
 
2   Men A
09:00
2
Iuw-Sok Jung
Finished 0 - 2
Liberali Luca
(9-11, 10-13)
 
 
3   MEN B
09:00
3
Glojneric Robert
Finished 2 - 0
Tulisalo Paavo
(12-10, 12-6)
 
 
4   MEN B
09:00
4
Juglar Matthieu
Finished 2 - 0
Schmitz Andreas
(11-2, 11-7)
 
 
5   MEN C
09:00
5
Tulisalo Jaakko
Finished 0 - 2
Ruohonen Teemu
(0-11, 5-11)
 
 
6   MEN C
09:00
6
Rys Tomas
Finished 2 - 0
Heuker Stefan
(13-11, 11-9)
 
 
7   MEN D
09:30
1
Sommer Marc
Finished 2 - 0
Michienzi Antonio
(12-7, 11-2)
 
 
8   MEN D
09:30
2
Kaplan Josef
Finished 1 - 2
De Montlivault Marc
(11-14, 11-8, 6-11)
 
 
9   MEN E
09:30
3
Garay Emiliano
Finished 0 - 2
Myslivecek Thomas
(9-12, 6-12)
 
 
10   MEN E
09:30
4
Chang-Dong Ryu
Finished 2 - 1
Stöckli Josef
(7-11, 11-1, 12-10)
 
 
11   MEN F
09:30
5
Lätt Robert
Finished 2 - 0
Rihti Väinö
(11-5, 11-7)
 
 
12   MEN F
09:30
6
Rejtar Simon
Finished 1 - 2
Balitskii Igor
(11-6, 4-11, 5-12)
 
 
13   MEN G
10:00
1
Lapaz Michael
Finished 2 - 0
Niehaus Christoph
(12-0, 11-2)
 
 
14   MEN G
10:00
2
Lattu Tatu
Finished 2 - 0
Barth Kevin
(11-2, 13-10)
 
 
15   Men A
10:30
4
Krychtalek Vaclav
Finished 0 - 2
Lahtinen Ari
(1-12, 0-11)
 
 
16   Men A
10:30
5
Iuw-Sok Jung
Finished 0 - 2
Brada Ladislav
(4-12, 5-11)
 
 
17   MEN B
10:30
6
Tulisalo Paavo
Finished 0 - 2
Hoshanijazov Alisher
(0-11, 1-11)
 
 
18   MEN B
11:00
1
Juglar Matthieu
Finished 2 - 0
Glojneric Robert
(11-8, 12-3)
 
 
19   MEN C
11:00
2
Ruohonen Teemu
Finished 2 - 0
Rys Tomas
(11-8, 12-3)
 
 
20   MEN C
11:00
3
Heuker Stefan
Finished 2 - 0
Tulisalo Jaakko
(12-4, 11-3)
 
 
21   MEN D
11:00
4
Michienzi Antonio
Finished 0 - 2
Viitamäki Jouni
(5-11, 9-12)
 
 
22   MEN D
11:00
5
Kaplan Josef
Finished 0 - 2
Sommer Marc
(4-12, 4-12)
 
 
23   MEN E
11:00
6
Myslivecek Thomas
Finished 0 - 2
Poliakov Vladimir
(6-11, 3-11)
 
 
24   MEN E
11:30
1
Chang-Dong Ryu
Finished 0 - 2
Garay Emiliano
(10-13, 2-11)
 
 
25   MEN F
11:30
2
Rihti Väinö
Finished 0 - 2
Bertrand Pierre
(6-11, 2-11)
 
 
26   MEN F
11:30
3
Rejtar Simon
Finished 1 - 2
Lätt Robert
(5-11, 11-8, 1-11)
 
 
27   MEN G
11:30
4
Niehaus Christoph
Finished 0 - 2
Marcin Stefan
(7-11, 3-12)
 
 
28   MEN G
11:30
5
Lattu Tatu
Finished 0 - 2
Lapaz Michael
(5-11, 6-11)
 
 
29   MEN H
11:30
6
Carrai Marco
Finished 2 - 0
David Pavel
(12-1, 11-6)
 
 
30   MEN H
12:00
1
Kytöviita Olli
Finished 2 - 1
Levicek Benjamin
(5-11, 11-0, 12-7)
 
 
31   Men A
13:30
3
Liberali Luca
Finished 2 - 0
Lahtinen Ari
(13-10, 11-6)
 
 
32   Men A
13:30
4
Krychtalek Vaclav
Finished 2 - 1
Iuw-Sok Jung
(11-6, 11-13, 11-6)
 
 
33   MEN B
13:30
5
Schmitz Andreas
Finished 0 - 2
Hoshanijazov Alisher
(1-12, 1-12)
 
 
34   MEN B
13:30
6
Tulisalo Paavo
Finished 0 - 2
Juglar Matthieu
(1-11, 10-11)
 
 
35   MEN C
14:00
1
Mindaugas Dvylaitis
Finished 2 - 1
Ruohonen Teemu
(9-11, 11-8, 11-9)
 
 
36   MEN C
14:00
2
Tulisalo Jaakko
Finished 0 - 2
Rys Tomas
(5-11, 9-12)
 
 
37   MEN D
14:00
3
De Montlivault Marc
Finished 0 - 2
Viitamäki Jouni
(3-12, 3-12)
 
 
38   MEN D
14:00
4
Michienzi Antonio
Finished 2 - 0
Kaplan Josef
(11-0, 12-4)
 
 
39   MEN E
14:00
5
Stöckli Josef
Finished 0 - 2
Poliakov Vladimir
(1-12, 4-12)
 
 
40   MEN E
14:00
6
Myslivecek Thomas
Finished 0 - 2
Chang-Dong Ryu
(9-11, 5-12)
 
 
41   MEN F
14:30
1
Balitskii Igor
Finished 0 - 2
Bertrand Pierre
(4-11, 8-11)
 
 
42   MEN F
14:30
2
Rihti Väinö
Finished 1 - 2
Rejtar Simon
(9-12, 11-8, 6-12)
 
 
43   MEN G
14:30
3
Barth Kevin
Finished 0 - 2
Marcin Stefan
(7-11, 5-12)
 
 
44   MEN G
14:30
4
Niehaus Christoph
Finished 2 - 0
Lattu Tatu
(12-4, 13-10)
 
 
45   MEN H
14:30
5
Levicek Benjamin
Finished 0 - 2
Carrai Marco
(1-11, 3-12)
 
 
46   MEN H
14:30
6
Kytöviita Olli
Finished 2 - 1
David Pavel
(11-6, 1-11, 11-2)
 
 
47   Men A
15:30
2
Lahtinen Ari
Finished 2 - 0
Iuw-Sok Jung
(11-4, 12-2)
 
 
48   Men A
15:30
3
Brada Ladislav
Finished 0 - 2
Liberali Luca
(6-12, 1-11)
 
 
49   MEN B
15:30
4
Hoshanijazov Alisher
Finished 1 - 2
Juglar Matthieu
(11-3, 10-12, 11-14)
 
 
50   MEN B
15:30
5
Glojneric Robert
Finished 2 - 0
Schmitz Andreas
(11-4, 12-4)
 
 
51   MEN C
15:30
6
Rys Tomas
Finished 0 - 2
Mindaugas Dvylaitis
(4-12, 0-12)
 
 
52   MEN C
16:00
1
Ruohonen Teemu
Finished 2 - 0
Heuker Stefan
(11-3, 12-4)
 
 
53   MEN D
16:00
2
Viitamäki Jouni
Finished 2 - 0
Kaplan Josef
(11-2, 12-6)
 
 
54   MEN D
16:00
3
Sommer Marc
Finished 2 - 1
De Montlivault Marc
(11-7, 9-11, 11-6)
 
 
55   MEN E
16:00
4
Poliakov Vladimir
Finished 2 - 0
Chang-Dong Ryu
(12-6, 12-0)
 
 
56   MEN E
16:00
5
Garay Emiliano
Finished 2 - 0
Stöckli Josef
(11-2, 12-2)
 
 
57   MEN F
16:00
6
Bertrand Pierre
Finished 2 - 0
Rejtar Simon
(12-10, 11-8)
 
 
58   MEN F
16:30
1
Lätt Robert
Finished 2 - 0
Balitskii Igor
(11-8, 11-6)
 
 
59   MEN G
16:30
2
Marcin Stefan
Finished 2 - 0
Lattu Tatu
(11-6, 12-5)
 
 
60   MEN G
16:30
3
Lapaz Michael
Finished 2 - 1
Barth Kevin
(8-11, 12-10, 11-9)
 
 
61   MEN H
16:30
4
David Pavel
Finished 0 - 2
Levicek Benjamin
(10-13, 9-11)
 
 
62   MEN H
16:30
5
Carrai Marco
Finished 2 - 0
Kytöviita Olli
(12-3, 12-3)
 
 
63   Men A
17:30
1
Liberali Luca
Finished 2 - 0
Krychtalek Vaclav
(11-0, 12-4)
 
 
64   Men A
17:30
2
Lahtinen Ari
Finished 2 - 0
Brada Ladislav
(11-4, 12-5)
 
 
65   MEN B
17:30
3
Schmitz Andreas
Finished 2 - 0
Tulisalo Paavo
(11-3, 11-0)
 
 
66   MEN B
17:30
4
Hoshanijazov Alisher
Finished 2 - 0
Glojneric Robert
(11-9, 11-7)
 
 
67   MEN C
17:30
5
Mindaugas Dvylaitis
Finished 2 - 0
Tulisalo Jaakko
(12-2, 11-9)
 
 
68   MEN D
17:30
6
De Montlivault Marc
Finished 1 - 2
Michienzi Antonio
(4-11, 11-6, 10-12)
 
 
69   MEN D
18:00
1
Viitamäki Jouni
Finished 2 - 1
Sommer Marc
(12-1, 11-14, 11-3)
 
 
70   MEN E
18:00
2
Stöckli Josef
Finished 0 - 2
Myslivecek Thomas
(1-11, 6-11)
 
 
71   MEN E
18:00
3
Poliakov Vladimir
Finished 2 - 0
Garay Emiliano
(12-9, 12-3)
 
 
72   MEN F
18:00
4
Balitskii Igor
Finished 1 - 2
Rihti Väinö
(9-11, 12-8, 10-12)
 
 
73   MEN F
18:00
5
Bertrand Pierre
Finished 0 - 2
Lätt Robert
(7-12, 8-12)
 
 
74   MEN G
18:00
6
Barth Kevin
Finished 0 - 2
Niehaus Christoph
(10-12, 4-11)
 
 
75   MEN G
18:30
1
Marcin Stefan
Finished 0 - 2
Lapaz Michael
(4-12, 9-12)
 
 
76   MEN C
19:00
1
Heuker Stefan
Finished 0 - 2
Mindaugas Dvylaitis
(3-11, 1-11)
 
 

M SECOND ROUND

Sat 18.1.2020
77   M 1-16A
09:00
1
Liberali Luca
Finished 2 - 0
Carrai Marco
(11-6, 11-7)
 
 
78   M 1-16A
09:00
2
Sommer Marc
Finished 0 - 2
Garay Emiliano
(9-11, 8-11)
 
 
79   M 1-16B
09:00
3
Juglar Matthieu
Finished 2 - 1
Lapaz Michael
(11-7, 6-12, 14-12)
 
 
80   M 1-16B
09:00
4
Ruohonen Teemu
Finished 2 - 0
Bertrand Pierre
(11-8, 11-8)
 
 
81   M 1-16C
09:00
5
Mindaugas Dvylaitis
Finished 2 - 0
Lätt Robert
(11-5, 11-8)
 
 
82   M 1-16C
09:00
6
Hoshanijazov Alisher
Finished 2 - 0
Marcin Stefan
(11-8, 12-9)
 
 
83   M 1-16D
09:30
1
Viitamäki Jouni
Finished 0 - 2
Poliakov Vladimir
(10-12, 9-12)
 
 
84   M 1-16D
09:30
2
Lahtinen Ari
Finished 2 - 0
Kytöviita Olli
(11-4, 11-1)
 
 
85   M 17-24A
09:30
3
Brada Ladislav
Finished 2 - 0
Michienzi Antonio
(12-5, 12-4)
 
 
86   M 17-24A
09:30
4
Myslivecek Thomas
Finished 2 - 0
Levicek Benjamin
(12-8, 12-10)
 
 
87   M 17-24B
09:30
5
Glojneric Robert
Finished 2 - 0
Rys Tomas
(12-6, 11-9)
 
 
88   M 17-24B
09:30
6
Balitskii Igor
Finished 2 - 0
Niehaus Christoph
(12-10, 13-11)
 
 
89   M 25-32A
10:00
1
Krychtalek Vaclav
Finished 2 - 0
De Montlivault Marc
(11-8, 11-6)
 
 
90   M 25-32A
10:00
2
Chang-Dong Ryu
Finished 0 - 2
David Pavel
(6-11, 9-11)
 
 
91   M 25-32B
10:00
3
Schmitz Andreas
Finished 2 - 0
Heuker Stefan
(12-9, 11-8)
 
 
92   M 25-32B
10:00
4
Rejtar Simon
Finished 0 - 2
Lattu Tatu
(6-11, 9-12)
 
 
93   M 33-39A
10:00
5
Iuw-Sok Jung
Finished 2 - 0
Tulisalo Jaakko
(11-5, 12-2)
 
 
94   M 33-39A
10:00
6
Stöckli Josef
Finished 0 - 2
Barth Kevin
(3-12, 4-12)
 
 
95   M 33-39B
10:30
1
Tulisalo Paavo
Finished 2 - 0
Kaplan Josef
(11-9, 12-8)
 
 
96   M 1-16A
11:00
3
Sommer Marc
Finished 0 - 2
Liberali Luca
(2-11, 5-11)
 
 
97   M 1-16A
11:00
4
Garay Emiliano
Finished 0 - 2
Carrai Marco
(9-11, 8-11)
 
 
98   M 1-16B
11:00
5
Ruohonen Teemu
Finished 2 - 0
Juglar Matthieu
(11-7, 11-3)
 
 
99   M 1-16B
11:00
6
Bertrand Pierre
Finished 2 - 1
Lapaz Michael
(11-5, 5-11, 12-7)
 
 
100   M 1-16C
11:30
2
Marcin Stefan
Finished 2 - 0
Lätt Robert
(11-7, 11-6)
 
 
101   M 1-16C
11:30
1
Hoshanijazov Alisher
Finished 2 - 0
Mindaugas Dvylaitis
(11-4, 12-2)
 
 
102   M 1-16D
11:30
3
Lahtinen Ari
Finished 2 - 0
Viitamäki Jouni
(11-6, 11-6)
 
 
103   M 1-16D
11:30
4
Kytöviita Olli
Finished 0 - 2
Poliakov Vladimir
(4-11, 4-11)
 
 
104   M 17-24A
11:30
5
Myslivecek Thomas
Finished 0 - 2
Brada Ladislav
(8-11, 0-12)
 
 
105   M 17-24A
11:30
6
Levicek Benjamin
Finished 2 - 0
Michienzi Antonio
(12-6, 11-4)
 
 
106   M 17-24B
12:00
1
Balitskii Igor
Finished 2 - 0
Glojneric Robert
(11-9, 12-8)
 
 
107   M 17-24B
12:00
2
Niehaus Christoph
Finished 2 - 1
Rys Tomas
(11-3, 9-11, 11-2)
 
 
108   M 25-32A
12:00
3
Chang-Dong Ryu
Finished 2 - 0
Krychtalek Vaclav
(12-8, 11-6)
 
 
109   M 25-32A
12:00
4
David Pavel
Finished 2 - 0
De Montlivault Marc
(11-2, 11-3)
 
 
110   M 25-32B
12:00
5
Rejtar Simon
Finished 2 - 1
Schmitz Andreas
(4-11, 11-9, 11-7)
 
 
111   M 25-32B
12:00
6
Lattu Tatu
Finished 2 - 0
Heuker Stefan
(12-7, 11-3)
 
 
112   M 33-39A
13:30
1
Stöckli Josef
Finished 0 - 2
Iuw-Sok Jung
(1-12, 6-11)
 
 
113   M 33-39A
13:30
2
Barth Kevin
Finished 2 - 0
Tulisalo Jaakko
(13-10, 11-4)
 
 
114   M 33-39B
13:30
3
Rihti Väinö
Finished 1 - 2
Tulisalo Paavo
(0-11, 11-5, 7-11)
 
 
115   M 1-16A
14:00
5
Liberali Luca
Finished 2 - 0
Garay Emiliano
(11-3, 12-9)
 
 
116   M 1-16A
14:00
6
Carrai Marco
Finished 2 - 0
Sommer Marc
(12-10, 11-7)
 
 
117   M 1-16B
14:30
1
Juglar Matthieu
Finished 2 - 0
Bertrand Pierre
(12-8, 11-7)
 
 
118   M 1-16B
14:30
2
Lapaz Michael
Finished 2 - 1
Ruohonen Teemu
(14-12, 5-11, 11-8)
 
 
119   M 1-16C
14:30
3
Mindaugas Dvylaitis
Finished 2 - 0
Marcin Stefan
(13-10, 12-4)
 
 
120   M 1-16C
14:30
4
Lätt Robert
Finished 0 - 2
Hoshanijazov Alisher
(9-11, 5-11)
 
 
121   M 1-16D
14:30
5
Viitamäki Jouni
Finished 2 - 1
Kytöviita Olli
(12-7, 4-11, 13-11)
 
 
122   M 1-16D
14:30
6
Poliakov Vladimir
Finished 2 - 0
Lahtinen Ari
(13-10, 11-3)
 
 
123   M 17-24A
15:00
1
Brada Ladislav
Finished 2 - 0
Levicek Benjamin
(11-7, 12-0)
 
 
124   M 17-24A
15:00
2
Michienzi Antonio
Finished 0 - 2
Myslivecek Thomas
(3-12, 3-12)
 
 
125   M 17-24B
15:00
3
Glojneric Robert
Finished 1 - 2
Niehaus Christoph
(8-11, 11-7, 6-11)
 
 
126   M 17-24B
15:00
4
Rys Tomas
Finished 0 - 2
Balitskii Igor
(2-11, 3-11)
 
 
127   M 25-32A
15:00
5
Krychtalek Vaclav
Finished 1 - 2
David Pavel
(9-12, 12-7, 2-12)
 
 
128   M 25-32A
15:00
6
De Montlivault Marc
Finished 0 - 2
Chang-Dong Ryu
(3-11, 8-11)
 
 
129   M 25-32B
15:30
1
Schmitz Andreas
Finished 0 - 2
Lattu Tatu
(2-12, 6-11)
 
 
130   M 25-32B
15:30
2
Heuker Stefan
Finished 0 - 2
Rejtar Simon
(5-12, 7-11)
 
 
131   M 33-39A
15:30
3
Iuw-Sok Jung
Finished 1 - 2
Barth Kevin
(11-5, 6-11, 3-11)
 
 
132   M 33-39A
15:30
4
Tulisalo Jaakko
Finished 0 - 2
Stöckli Josef
(1-11, 2-12)
 
 
133   M 33-39B
15:30
5
Kaplan Josef
Finished 0 - 2
Rihti Väinö
(2-11, 2-11)
 
 

M THIRD ROUND + PLACES 17-39

Sat 18.1.2020
134   M 1-8A
16:45
1
Liberali Luca
Finished 0 - 3
Mindaugas Dvylaitis
(2-12, 7-11, 3-12)
 
 
135   M 1-8B
16:45
2
Ruohonen Teemu
Finished 3 - 0
Lahtinen Ari
(11-8, 11-8, 11-5)
 
 
136   M 1-8C
16:45
3
Hoshanijazov Alisher
Finished 3 - 1
Carrai Marco
(11-7, 10-12, 11-5, 11-1)
 
 
137   M 1-8D
16:45
4
Poliakov Vladimir
Finished 3 - 0
Juglar Matthieu
(11-7, 12-10, 11-2)
 
 
138   M 9-16A
16:45
5
Garay Emiliano
Finished 1 - 2
Lätt Robert
(10-12, 11-8, 7-12)
 
 
139   M 9-16B
16:45
6
Bertrand Pierre
Finished 2 - 1
Kytöviita Olli
(9-11, 11-6, 12-1)
 
 
140   M 9-16C
17:30
1
Marcin Stefan
Finished 2 - 0
Sommer Marc
(12-10, 12-2)
 
 
141   M 9-16D
17:30
2
Viitamäki Jouni
Finished 1 - 2
Lapaz Michael
(12-10, 6-11, 4-12)
 
 
142   M 17-18
17:30
4
Brada Ladislav
Finished 0 - 2
Balitskii Igor
(8-11, 7-12)
 
 
143   M 19-20
17:30
5
Myslivecek Thomas
Finished 2 - 0
Niehaus Christoph
(11-7, 11-1)
 
 
144   M 21-22
17:30
6
Levicek Benjamin
Finished 2 - 0
Glojneric Robert
(12-7, 12-9)
 
 
145   M 23-24
18:00
1
Michienzi Antonio
Finished 2 - 0
Rys Tomas
(14-12, 12-2)
 
 
146   M 25-26
18:00
2
David Pavel
Finished 1 - 2
Lattu Tatu
(8-11, 11-5, 4-11)
 
 
147   M 27-28
18:00
3
Chang-Dong Ryu
Finished 0 - 2
Rejtar Simon
(8-12, 6-11)
 
 
148   M 29-30
18:00
4
Krychtalek Vaclav
Finished 2 - 0
Schmitz Andreas
(12-4, 11-2)
 
 
149   M 31-32
18:00
5
De Montlivault Marc
Finished 0 - 2
Heuker Stefan
(5-11, 4-12)
 
 
150   M 33-34
18:00
6
Barth Kevin
Finished 2 - 0
Tulisalo Paavo
(11-7, 11-6)
 
 
151   M 35-36
18:30
5
Iuw-Sok Jung
Finished 2 - 1
Rihti Väinö
(10-12, 13-10, 11-3)
 
 
152   M 37-38
18:30
6
Stöckli Josef
Finished 2 - 0
Kaplan Josef
(12-3, 11-9)
 
 
153   M 39
20:00
1
Tulisalo Jaakko
-
2
 
 

M FOURTH ROUND 1-16

Sat 18.1.2020
154   M 5-8A
19:00
1
Liberali Luca
Finished 2 - 0
Juglar Matthieu
(11-3, 11-8)
 
 
155   M 5-8B
19:00
2
Lahtinen Ari
Finished 2 - 1
Carrai Marco
(5-11, 12-2, 11-9)
 
 
156   M 9-12A
19:00
3
Lätt Robert
Finished 2 - 1
Lapaz Michael
(11-5, 9-11, 11-7)
 
 
157   M 9-12B
19:00
4
Bertrand Pierre
Finished 2 - 0
Marcin Stefan
(13-11, 12-1)
 
 
158   M 13-16A
19:00
5
Garay Emiliano
Finished 1 - 2
Viitamäki Jouni
(3-12, 11-5, 3-11)
 
 
159   M 13-16B
19:00
6
Kytöviita Olli
Finished 2 - 1
Sommer Marc
(5-11, 11-7, 11-1)
 
 
Sun 19.1.2020
160   M 1-4A sem:
08:30
1
Mindaugas Dvylaitis
Finished 0 - 3
Poliakov Vladimir
(4-11, 4-11, 5-11)
 
 
161   M 1-4B sem.
08:30
5
Ruohonen Teemu
Finished 3 - 1
Hoshanijazov Alisher
(11-9, 7-11, 11-8, 11-5)
 
 

M 1-16 PLACES

Sun 19.1.2020
162   M 13-14
08:30
2
Viitamäki Jouni
Finished 2 - 0
Kytöviita Olli
(12-5, 11-4)
 
 
163   M 15-16
08:30
6
Garay Emiliano
Finished 2 - 1
Sommer Marc
(3-11, 11-5, 12-1)
 
 
164   M 5-6
09:15
1
Liberali Luca
Finished 2 - 1
Lahtinen Ari
(1-12, 11-7, 12-7)
 
 
165   M 7-8
09:15
2
Juglar Matthieu
Finished 2 - 0
Carrai Marco
(11-5, 11-4)
 
 
166   M 9-10
09:15
3
Lätt Robert
Finished 1 - 2
Bertrand Pierre
(11-7, 9-11, 10-12)
 
 
167   M 11-12
09:15
4
Lapaz Michael
Finished 2 - 0
Marcin Stefan
(11-8, 11-9)
 
 
168   M PRONZE
09:45
4
Mindaugas Dvylaitis
Finished 0 - 3
Hoshanijazov Alisher
(3-12, 10-12, 10-12)
 
 
169   M FINAL
11:15
1
Poliakov Vladimir
Finished 3 - 1
Ruohonen Teemu
(7-11, 14-12, 15-13, 12-7)
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com