Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Wilhelm Pipolätkä 2022

21.1. - 22.1.2022 Wilhelm Areena, Stadion | Suomi

Lohkotilanteet

Lohkovaihe

A Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1HC Väsyneet3300136
2JS Turkku Poja320114
3Karvattomat kynät3102-12
4Alkkaripiiri3003-130
B Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1The NHL Adventure3300146
2Rökörössi320154
3Heatcity Boilers3102-42
4Satapojat3003-150
C Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Rukakeskus3300186
2Wilhelm Valu320134
3K-Danger Mighty Fucks3102-62
4Hokiniilot3003-150
E Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Tunturipöllöt3300196
2HC Tervahönkä3201114
3Karhuojan Pyllistys310212
4Team Saunarekka3003-310
F Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1JCAD 13300266
2Vetäjät tiimi320134
3IHCUT3102-142
4Pärs Påsket3003-150
G Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Padel Alavus321075
2Dynamo Leka320164
3Vuottolahden Vauhti3111-13
4MädMoose3003-120
H Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Kiparluodon Kiri321065
2Donkeynuts312054
3MärkäHockey 2311143
4West Coast Wankers3003-150
I Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Varamiehet3300206
2Varmatappio320194
3Hc Alapään Karvaajat3102-82
4Oulu brOilers3003-210
J Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Keittoreipas3300146
2Playmates320144
3OulunBaari HT2002-70
4Tervis2002-110
K Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Sarvikuonot3300156
2FatCats311173
3Ugly Ducks Titan3111-33
4Kipeät Ukkelit3003-190
M Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Jekku3300236
2Sawo Sultans320194
3Kulkukoirat3102-132
4HC BETONI3003-190
O Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1KeRo3300246
2EatRuka Shooters320134
3Villelän Tunarit3102-112
4Camp Kitchen & Bar3003-160
B Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Monomesta3300196
2RC TakaPöllö3201104
3Ranta Rolex3102-62
4Norsemen hc3003-230
C Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1LEPATTAVA LÄTTY3300206
2HC PihvinSonnit320124
3Sun City Surfers3102-142
4Jerusalemin Kiekko-Pojat3003-80
D Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Vuorelan Veikot3300406
2MärkäHockey320124
3HHS (Hiki Hockey Seniors)3102-142
4HC Runsor Slim Fit 1 3003-280
E Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1HC Kutemajärvi320154
2Rukan Tankkaajat311113
3Heimo Films3111-13
4Ballbears-793102-52
F Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Ottavat Senaattorit320134
2Villi Pohjola Wilds311113
3URHEILUCASTIN PALLOSEURA311103
4NHL WAM3021-42
I Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Hiki-Hömppä3300116
2Team Rio3201214
3Steelside Bros3102-42
4HC GhostPucksters3003-280
J Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1PPK3300166
2Topin Herkku320104
3Havator Mighty Hooks3012-31
4Rubber Ducks HT3012-131
K Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1SRT Seppänen Rally Team3300186
2Nelosen Grinderit320114
3Tervakiekko3102-52
4Komitea3003-140
O Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1BackyardPlayBoys312054
2HT YliVeto312044
3JJ312024
4West Hockey Team3003-110
L Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Tuulimyllyt321085
2Kokkolan Dieselkerho311103
3JCAD 23102-42
4Wilhelm Werneri3102-42
D Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Wilhelm Devils3300156
2BSUM320194
3HC Runsor Slim Fit 23102-92
4KOHMAKAS3003-150

Jatkokierros 1

Jatkokierros 1 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1HC Väsyneet110032
2The NHL Adventure1001-30
Jatkokierros 2 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Wilhelm Devils1100142
2Rukakeskus1001-140
Jatkokierros 3 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Tunturipöllöt110032
2JCAD 11001-30
Jatkokierros 4 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Padel Alavus110012
2Kiparluodon Kiri1001-10
Jatkokierros 5 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Varamiehet1100102
2Keittoreipas1001-100
Jatkokierros 6 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Rökörössi110032
2Sarvikuonot1001-30
Jatkokierros 7 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Jekku110042
2BSUM1001-40
Jatkokierros 8 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1KeRo110062
2HC Tervahönkä1001-60
Jatkokierros 9 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Monomesta110022
2Donkeynuts1001-20
Jatkokierros 10 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Vuorelan Veikot1100112
2LEPATTAVA LÄTTY1001-110
Jatkokierros 11 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1HC Kutemajärvi110052
2Team Rio1001-50
Jatkokierros 12 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Ottavat Senaattorit110022
2Dynamo Leka1001-20
Jatkokierros 13 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1PPK110022
2Hiki-Hömppä1001-20
Jatkokierros 14 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1SRT Seppänen Rally Team110032
2Varmatappio1001-30
Jatkokierros 15 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Tuulimyllyt110012
2Sawo Sultans1001-10
Jatkokierros 16 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1RC TakaPöllö110012
2BackyardPlayBoys1001-10

Jatkokierros 2

Puolivälierä 1 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Wilhelm Devils110012
2HC Väsyneet1001-10
Puolivälierä 2 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Tunturipöllöt110072
2Padel Alavus1001-70
Puolivälierä 3 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Varamiehet110032
2Rökörössi1001-30
Puolivälierä 4 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Jekku110032
2KeRo1001-30
Puolivälierä 1 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Vuorelan Veikot110032
2Monomesta1001-30
Puolivälierä 2 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1HC Kutemajärvi110012
2Ottavat Senaattorit1001-10
Puolivälierä 3 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1PPK110072
2SRT Seppänen Rally Team1001-70
Puolivälierä 4 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Tuulimyllyt110012
2RC TakaPöllö1001-10

Jatkokierros 3

Välierä 1 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Wilhelm Devils110012
2Tunturipöllöt1001-10
Välierä 2 Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Varamiehet110012
2Jekku1001-10
Välierä 1 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Vuorelan Veikot110092
2HC Kutemajärvi1001-90
Välierä 2 Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Tuulimyllyt110032
2PPK1001-30

Semifinaalit

Konferenssifinaali Länsi
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Wilhelm Devils110062
2Varamiehet1001-60
Konferenssifinaali Itä
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Vuorelan Veikot110062
2Tuulimyllyt1001-60

Finaalit

Pronssiottelu
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Varamiehet110042
2Tuulimyllyt1001-40
Finaali
Joukkue Ott V T H +/- Pst
1Vuorelan Veikot110032
2Wilhelm Devils1001-30
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Lohkon otteluiden maaliero 4) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 5) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com