Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Wilhelm Pipolätkä 2022

21.1. - 22.1.2022 Wilhelm Areena, Stadion | Suomi

Otteluohjelma

Lohkovaihe

Pe 21.1.2022
1   B Itä
12:00
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
RC TakaPöllö
Päättynyt 5 - 6
Monomesta
 
 
2   D Itä
12:00
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
HHS (Hiki Hockey Seniors)
Päättynyt 3 - 11
MärkäHockey
 
 
3   A Länsi
12:00
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Karvattomat kynät
Päättynyt 3 - 6
HC Väsyneet
 
 
4   B Länsi
12:00
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
The NHL Adventure
Päättynyt 6 - 3
Heatcity Boilers
 
 
5   C Länsi
12:00
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
K-Danger Mighty Fucks
Päättynyt 5 - 0
Hokiniilot
 
 
6   D Länsi
12:00
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
BSUM
Päättynyt 5 - 0
KOHMAKAS
 
 
7   E Itä
12:20
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Ballbears-79
Päättynyt 6 - 9
HC Kutemajärvi
 
 
8   F Itä
12:20
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Ottavat Senaattorit
Päättynyt 7 - 3
NHL WAM
 
 
9   C Itä
12:20
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
HC PihvinSonnit
Päättynyt 2 - 8
LEPATTAVA LÄTTY
 
 
10   E Länsi
12:20
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
HC Tervahönkä
Päättynyt 14 - 1
Team Saunarekka
 
 
11   F Länsi
12:20
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
JCAD 1
Päättynyt 10 - 2
Vetäjät tiimi
 
 
12   G Länsi
12:20
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
Vuottolahden Vauhti
Päättynyt 3 - 6
Dynamo Leka
 
 
13   K Itä
12:40
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Nelosen Grinderit
Päättynyt 5 - 1
Komitea
 
 
14   L Itä
12:40
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Tuulimyllyt
Päättynyt 9 - 5
Wilhelm Werneri
 
 
15   K Länsi
12:40
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
Ugly Ducks Titan
Päättynyt 4 - 10
Sarvikuonot
 
 
16   H Länsi
12:40
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
Kiparluodon Kiri
Päättynyt 3 - 3
Donkeynuts
 
 
17   C Itä
13:00
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Sun City Surfers
Päättynyt 8 - 7
Jerusalemin Kiekko-Pojat
 
 
18   D Itä
13:00
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
HC Runsor Slim Fit 1
Päättynyt 1 - 18
Vuorelan Veikot
 
 
19   C Länsi
13:00
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
Rukakeskus
Päättynyt 10 - 5
Wilhelm Valu
 
 
20   I Itä
13:20
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Team Rio
Päättynyt 18 - 1
HC GhostPucksters
 
 
21   I Länsi
13:20
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Oulu brOilers
Päättynyt 4 - 14
Varamiehet
 
 
22   M Länsi
13:20
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
HC BETONI
Päättynyt 2 - 8
Jekku
 
 
23   J Itä
13:40
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Topin Herkku
Päättynyt 2 - 8
PPK
 
 
24   A Länsi
13:40
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Alkkaripiiri
Päättynyt 2 - 7
JS Turkku Poja
 
 
25   J Länsi
13:40
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
Playmates
Päättynyt 3 - 6
Keittoreipas
 
 
26   B Itä
14:00
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Norsemen hc
Päättynyt 2 - 7
Ranta Rolex
 
 
27   M Länsi
14:00
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
HC BETONI
Päättynyt 1 - 3
Kulkukoirat
 
 
28   B Länsi
14:00
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
Satapojat
Päättynyt 4 - 9
Rökörössi
 
 
29   G Länsi
14:00
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
MädMoose
Päättynyt 5 - 8
Padel Alavus
 
 
30   H Länsi
14:00
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
MärkäHockey 2
Päättynyt 5 - 0
West Coast Wankers
 
 
31   C Itä
14:20
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Jerusalemin Kiekko-Pojat
Päättynyt 4 - 8
LEPATTAVA LÄTTY
 
 
32   J Itä
14:20
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Rubber Ducks HT
Päättynyt 0 - 8
PPK
 
 
33   K Itä
14:20
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Tervakiekko
Päättynyt 1 - 8
SRT Seppänen Rally Team
 
 
34   L Itä
14:20
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Kokkolan Dieselkerho
Päättynyt 10 - 5
JCAD 2
 
 
35   C Länsi
14:20
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Wilhelm Valu
Päättynyt 5 - 0
Hokiniilot
 
 
36   J Länsi
14:20
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
OulunBaari HT
Päättynyt 0 - 5
Keittoreipas
 
 
37   K Länsi
14:20
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
Kipeät Ukkelit
Päättynyt 1 - 11
FatCats
 
 
38   B Itä
14:40
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Ranta Rolex
Päättynyt 2 - 8
Monomesta
 
 
39   A Länsi
14:40
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
JS Turkku Poja
Päättynyt 2 - 9
HC Väsyneet
 
 
40   B Länsi
14:40
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
Rökörössi
Päättynyt 9 - 3
Heatcity Boilers
 
 
41   L Itä
15:00
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Tuulimyllyt
Päättynyt 4 - 0
JCAD 2
 
 
42   D Itä
15:00
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Vuorelan Veikot
Päättynyt 11 - 0
MärkäHockey
 
 
43   B Länsi
15:00
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
Satapojat
Päättynyt 2 - 7
The NHL Adventure
 
 
44   H Länsi
15:00
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
West Coast Wankers
Päättynyt 0 - 5
Donkeynuts
 
 
45   F Itä
15:20
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Villi Pohjola Wilds
Päättynyt 4 - 2
URHEILUCASTIN PALLOSEURA
 
 
46   E Itä
15:20
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Heimo Films
Päättynyt 7 - 7
Rukan Tankkaajat
 
 
47   E Länsi
15:20
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Karhuojan Pyllistys
Päättynyt 3 - 7
Tunturipöllöt
 
 
48   F Länsi
15:20
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
IHCUT
Päättynyt 5 - 0
Pärs Påsket
 
 
49   I Itä
15:40
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Steelside Bros
Päättynyt 2 - 4
Hiki-Hömppä
 
 
50   J Itä
15:40
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Havator Mighty Hooks
Päättynyt 2 - 2
Rubber Ducks HT
 
 
51   I Länsi
15:40
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Hc Alapään Karvaajat
Päättynyt 4 - 13
Varmatappio
 
 
51   J Länsi
15:40
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
Tervis
-
OulunBaari HT
 
 
52   B Itä
16:00
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Norsemen hc
Päättynyt 2 - 8
RC TakaPöllö
 
 
53   M Länsi
16:00
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Jekku
Päättynyt 5 - 2
Sawo Sultans
 
 
54   A Länsi
16:00
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
Alkkaripiiri
Päättynyt 2 - 7
Karvattomat kynät
 
 
55   K Itä
16:20
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Komitea
Päättynyt 0 - 5
Tervakiekko
 
 
56   E Itä
16:20
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Rukan Tankkaajat
Päättynyt 3 - 6
HC Kutemajärvi
 
 
57   C Itä
16:20
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Sun City Surfers
Päättynyt 4 - 9
HC PihvinSonnit
 
 
58   D Itä
16:20
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
HC Runsor Slim Fit 1
Päättynyt 1 - 7
HHS (Hiki Hockey Seniors)
 
 
59   K Länsi
16:20
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Sarvikuonot
Päättynyt 7 - 1
Kipeät Ukkelit
 
 
60   C Länsi
16:20
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
Rukakeskus
Päättynyt 12 - 4
K-Danger Mighty Fucks
 
 
61   D Länsi
16:20
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
HC Runsor Slim Fit 2
Päättynyt 4 - 12
BSUM
 
 
62   G Länsi
16:40
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
MädMoose
Päättynyt 3 - 5
Vuottolahden Vauhti
 
 
63   H Länsi
16:40
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
MärkäHockey 2
Päättynyt 8 - 9
Kiparluodon Kiri
 
 
64   D Länsi
17:00
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
KOHMAKAS
Päättynyt 0 - 5
Wilhelm Devils
 
 
65   E Länsi
17:00
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
Tunturipöllöt
Päättynyt 14 - 2
Team Saunarekka
 
 
66   E Itä
17:20
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Ballbears-79
Päättynyt 4 - 2
Heimo Films
 
 
67   F Itä
17:20
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Villi Pohjola Wilds
Päättynyt 2 - 3
Ottavat Senaattorit
 
 
68   E Länsi
17:20
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Karhuojan Pyllistys
Päättynyt 4 - 5
HC Tervahönkä
 
 
69   F Länsi
17:20
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
IHCUT
Päättynyt 0 - 13
JCAD 1
 
 
70   M Länsi
17:20
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
Sawo Sultans
Päättynyt 4 - 3
Kulkukoirat
 
 
71   I Itä
17:40
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Steelside Bros
Päättynyt 2 - 7
Team Rio
 
 
72   J Itä
17:40
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Havator Mighty Hooks
Päättynyt 1 - 2
Topin Herkku
 
 
73   I Länsi
17:40
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Hc Alapään Karvaajat
Päättynyt 5 - 0
Oulu brOilers
 
 
74   J Länsi
17:40
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
Tervis
Päättynyt 0 - 5
Playmates
 
 
La 22.1.2022
75   O Itä
09:40
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
West Hockey Team
Päättynyt 3 - 8
BackyardPlayBoys
 
 
76   D Länsi
10:00
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
KOHMAKAS
Päättynyt 0 - 5
HC Runsor Slim Fit 2
 
 
77   O Länsi
10:00
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
EatRuka Shooters
Päättynyt 3 - 10
KeRo
 
 
78   O Länsi
10:00
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Camp Kitchen & Bar
Päättynyt 4 - 5
Villelän Tunarit
 
 
79   L Itä
10:00
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Wilhelm Werneri
Päättynyt 8 - 3
Kokkolan Dieselkerho
 
 
80   K Länsi
10:20
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Kipeät Ukkelit
Päättynyt 5 - 8
Ugly Ducks Titan
 
 
81   K Länsi
10:20
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
FatCats
Päättynyt 5 - 8
Sarvikuonot
 
 
82   C Länsi
10:20
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Hokiniilot
Päättynyt 0 - 5
Rukakeskus
 
 
83   K Itä
10:20
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Tervakiekko
Päättynyt 0 - 3
Nelosen Grinderit
 
 
84   K Itä
10:20
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
SRT Seppänen Rally Team
Päättynyt 5 - 0
Komitea
 
 
85   C Itä
10:20
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
LEPATTAVA LÄTTY
Päättynyt 13 - 3
Sun City Surfers
 
 
86   D Itä
10:20
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
MärkäHockey
Päättynyt 10 - 5
HC Runsor Slim Fit 1
 
 
87   F Länsi
10:40
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Pärs Påsket
Päättynyt 0 - 5
Vetäjät tiimi
 
 
88   G Länsi
10:40
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Padel Alavus
Päättynyt 7 - 3
Dynamo Leka
 
 
89   F Itä
10:40
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
URHEILUCASTIN PALLOSEURA
Päättynyt 6 - 6
NHL WAM
 
 
90   O Itä
10:40
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
JJ
Päättynyt 3 - 3
BackyardPlayBoys
 
 
91   O Länsi
11:00
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
KeRo
Päättynyt 9 - 1
Villelän Tunarit
 
 
92   I Länsi
11:00
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Varmatappio
Päättynyt 5 - 11
Varamiehet
 
 
93   I Itä
11:00
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
Hiki-Hömppä
Päättynyt 11 - 3
HC GhostPucksters
 
 
94   L Itä
11:20
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Kokkolan Dieselkerho
Päättynyt 5 - 5
Tuulimyllyt
 
 
95   O Itä
11:20
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
HT YliVeto
Päättynyt 9 - 5
West Hockey Team
 
 
96   B Länsi
11:40
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Heatcity Boilers
Päättynyt 8 - 3
Satapojat
 
 
97   D Länsi
11:40
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
HC Runsor Slim Fit 2
Päättynyt 6 - 12
Wilhelm Devils
 
 
98   B Itä
11:40
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Monomesta
Päättynyt 14 - 2
Norsemen hc
 
 
99   L Itä
11:40
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
JCAD 2
Päättynyt 7 - 2
Wilhelm Werneri
 
 
100   M Länsi
12:00
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
HC BETONI
Päättynyt 0 - 11
Sawo Sultans
 
 
101   O Länsi
12:00
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Villelän Tunarit
Päättynyt 3 - 7
EatRuka Shooters
 
 
102   F Länsi
12:00
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
JCAD 1
Päättynyt 5 - 0
Pärs Påsket
 
 
103   F Itä
12:00
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Ottavat Senaattorit
Päättynyt 3 - 5
URHEILUCASTIN PALLOSEURA
 
 
104   O Itä
12:00
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
BackyardPlayBoys
Päättynyt 3 - 3
HT YliVeto
 
 
105   G Länsi
12:20
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Vuottolahden Vauhti
Päättynyt 3 - 3
Padel Alavus
 
 
106   H Länsi
12:20
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Kiparluodon Kiri
Päättynyt 5 - 0
West Coast Wankers
 
 
107   B Länsi
12:20
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
The NHL Adventure
Päättynyt 9 - 3
Rökörössi
 
 
108   C Länsi
12:20
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
K-Danger Mighty Fucks
Päättynyt 4 - 7
Wilhelm Valu
 
 
109   B Itä
12:20
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
RC TakaPöllö
Päättynyt 9 - 4
Ranta Rolex
 
 
110   C Itä
12:20
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
HC PihvinSonnit
Päättynyt 12 - 9
Jerusalemin Kiekko-Pojat
 
 
111   I Länsi
12:40
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Oulu brOilers
Päättynyt 4 - 10
Varmatappio
 
 
112   O Länsi
12:40
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
KeRo
Päättynyt 10 - 1
Camp Kitchen & Bar
 
 
113   I Itä
12:40
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
Team Rio
Päättynyt 5 - 6
Hiki-Hömppä
 
 
114   O Itä
12:40
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
West Hockey Team
Päättynyt 4 - 6
JJ
 
 
115   K Länsi
13:00
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Ugly Ducks Titan
Päättynyt 3 - 3
FatCats
 
 
116   J Länsi
13:00
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Playmates
Päättynyt 10 - 8
OulunBaari HT
 
 
117   K Itä
13:00
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
Nelosen Grinderit
Päättynyt 1 - 7
SRT Seppänen Rally Team
 
 
118   J Itä
13:00
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
Topin Herkku
Päättynyt 6 - 1
Rubber Ducks HT
 
 
119   O Länsi
13:20
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Camp Kitchen & Bar
Päättynyt 3 - 9
EatRuka Shooters
 
 
120   A Länsi
13:20
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Karvattomat kynät
Päättynyt 3 - 6
JS Turkku Poja
 
 
121   O Itä
13:20
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
JJ
Päättynyt 5 - 5
HT YliVeto
 
 
122   I Länsi
13:40
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Varamiehet
Päättynyt 7 - 3
Hc Alapään Karvaajat
 
 
123   J Länsi
13:40
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Keittoreipas
Päättynyt 10 - 4
Tervis
 
 
124   J Itä
13:40
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
PPK
Päättynyt 6 - 4
Havator Mighty Hooks
 
 
125   D Länsi
14:00
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Wilhelm Devils
Päättynyt 8 - 4
BSUM
 
 
126   E Länsi
14:00
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
HC Tervahönkä
Päättynyt 5 - 8
Tunturipöllöt
 
 
127   G Länsi
14:00
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Dynamo Leka
Päättynyt 8 - 1
MädMoose
 
 
128   A Länsi
14:00
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
HC Väsyneet
Päättynyt 5 - 2
Alkkaripiiri
 
 
129   D Itä
14:00
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
HHS (Hiki Hockey Seniors)
Päättynyt 1 - 13
Vuorelan Veikot
 
 
130   E Itä
14:00
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
Ballbears-79
Päättynyt 6 - 10
Rukan Tankkaajat
 
 
131   I Itä
14:00
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
HC GhostPucksters
Päättynyt 6 - 9
Steelside Bros
 
 
132   E Länsi
14:20
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Team Saunarekka
Päättynyt 3 - 9
Karhuojan Pyllistys
 
 
133   M Länsi
14:20
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Kulkukoirat
Päättynyt 0 - 14
Jekku
 
 
134   H Länsi
14:20
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Donkeynuts
Päättynyt 4 - 4
MärkäHockey 2
 
 
135   E Itä
14:20
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
HC Kutemajärvi
Päättynyt 5 - 6
Heimo Films
 
 
136   F Länsi
14:20
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Vetäjät tiimi
Päättynyt 7 - 1
IHCUT
 
 
137   F Itä
14:20
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
NHL WAM
Päättynyt 3 - 3
Villi Pohjola Wilds
 
 

Jatkokierros 1

La 22.1.2022
15:20
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
HC Väsyneet
Päättynyt 7 - 4
The NHL Adventure
 
 
15:20
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Rukakeskus
Päättynyt 2 - 16
Wilhelm Devils
 
 
15:20
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Tunturipöllöt
Päättynyt 6 - 3
JCAD 1
 
 
15:20
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Padel Alavus
Päättynyt 5 - 4
Kiparluodon Kiri
 
 
15:20
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Donkeynuts
Päättynyt 5 - 7
Monomesta
 
 
15:20
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
LEPATTAVA LÄTTY
Päättynyt 1 - 12
Vuorelan Veikot
 
 
15:20
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
HC Kutemajärvi
Päättynyt 5 - 0
Team Rio
 
 
15:20
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
Ottavat Senaattorit
Päättynyt 3 - 1
Dynamo Leka
 
 
15:40
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Varamiehet
Päättynyt 10 - 0
Keittoreipas
 
 
15:40
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Sarvikuonot
Päättynyt 3 - 6
Rökörössi
 
 
15:40
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Jekku
Päättynyt 7 - 3
BSUM
 
 
15:40
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
KeRo
Päättynyt 7 - 1
HC Tervahönkä
 
 
15:40
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Hiki-Hömppä
Päättynyt 4 - 6
PPK
 
 
15:40
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
SRT Seppänen Rally Team
Päättynyt 6 - 3
Varmatappio
 
 
15:40
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
Tuulimyllyt
Päättynyt 4 - 3
Sawo Sultans
 
 
15:40
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
BackyardPlayBoys
Päättynyt 3 - 4
RC TakaPöllö
 
 

Jatkokierros 2

La 22.1.2022
16:20
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
HC Väsyneet
Päättynyt 2 - 3
Wilhelm Devils
 
 
16:20
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Tunturipöllöt
Päättynyt 8 - 1
Padel Alavus
 
 
16:20
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Varamiehet
Päättynyt 4 - 1
Rökörössi
 
 
16:20
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Jekku
Päättynyt 4 - 1
KeRo
 
 
16:20
Stadion, Kenttä 6 - Eezy
Monomesta
Päättynyt 2 - 5
Vuorelan Veikot
 
 
16:20
Stadion, Kenttä 7 - St Hockey
HC Kutemajärvi
Päättynyt 3 - 2
Ottavat Senaattorit
 
 
16:20
Stadion, Kenttä 8 - Radio City
PPK
Päättynyt 9 - 2
SRT Seppänen Rally Team
 
 
16:20
Stadion, Kenttä 9 - Kouvolan Lakritsi
Tuulimyllyt
Päättynyt 4 - 3
RC TakaPöllö
 
 

Jatkokierros 3

La 22.1.2022
17:20
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Wilhelm Devils
Päättynyt 6 - 5
Tunturipöllöt
 
 
17:20
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Varamiehet
Päättynyt 5 - 4
Jekku
 
 
17:20
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Vuorelan Veikot
Päättynyt 10 - 1
HC Kutemajärvi
 
 
17:20
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
PPK
Päättynyt 3 - 6
Tuulimyllyt
 
 

Semifinaalit

La 22.1.2022
18:00
Wilhelm Areena, Kenttä 2 - KOFF
Wilhelm Devils
Päättynyt 11 - 5
Varamiehet
 
 
18:00
Wilhelm Areena, Kenttä 4 - Lomarengas
Vuorelan Veikot
Päättynyt 7 - 1
Tuulimyllyt
 
 

Finaalit

La 22.1.2022
168   Pronssiottelu
18:40
Wilhelm Areena, Kenttä 3 - Ilmatar
Varamiehet
Päättynyt 8 - 4
Tuulimyllyt
 
 
169   Finaali
18:40
Wilhelm Areena, Kenttä 1 - Wilhelm
Wilhelm Devils
Päättynyt 3 - 6
Vuorelan Veikot
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com