Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Otteluohjelma

Alkulohkot

La 28.8.2021
1   Lohko C
10:00
Barry and the Boys
Päättynyt 1 - 3
Mökkitie
 
2   Lohko C
10:30
jupperin jätti kukot
Päättynyt 2 - 2
Barry and the Boys
 
3   Lohko A
11:00
Team Sähis
Päättynyt 2 - 8
Wilhelm Devil's
 
4   Lohko B
11:30
jää pallo tutkia joukkoe
Päättynyt 4 - 2
Oilers
 
5   Lohko C
12:00
jupperin jätti kukot
Päättynyt 3 - 2
StaraLegioona
 
6   Lohko B
12:30
HC Torrevieja
Päättynyt 4 - 2
Team Tuntemattomat
 
7   Lohko A
13:00
Team Puksu
Päättynyt 6 - 1
002 PRODUCTION
 
8   Lohko C
13:30
Mökkitie
Päättynyt 3 - 2
jupperin jätti kukot
 
9   Lohko A
14:00
Wilhelm Devil's
Päättynyt 2 - 1
HS-127 Akatemia
 
10   Lohko B
14:30
jää pallo tutkia joukkoe
Päättynyt 0 - 2
HC Torrevieja
 
11   Lohko A
15:00
Team Sähis
Päättynyt 2 - 4
Team Puksu
 
12   Lohko A
15:30
HS-127 Akatemia
Päättynyt 5 - 0
002 PRODUCTION
 
13   Lohko B
16:00
Oilers
Päättynyt 4 - 2
Team Tuntemattomat
 
14   Lohko A
16:30
HS-127 Akatemia
Päättynyt 6 - 0
Team Sähis
 
15   Lohko B
17:00
HC Torrevieja
Päättynyt 1 - 1
Oilers
 
16   Lohko A
17:30
002 PRODUCTION
Päättynyt 2 - 6
Wilhelm Devil's
 
17   Lohko B
18:00
Team Tuntemattomat
Päättynyt 1 - 4
jää pallo tutkia joukkoe
 
18   Lohko A
18:30
Wilhelm Devil's
Päättynyt 2 - 1
Team Puksu
 
Su 29.8.2021
19   Lohko C
10:00
Barry and the Boys
Päättynyt 0 - 2
StaraLegioona
 
20   Lohko A
10:30
Team Puksu
Päättynyt 4 - 0
HS-127 Akatemia
 
21   Lohko A
11:00
002 PRODUCTION
Päättynyt 2 - 4
Team Sähis
 
22   Lohko C
11:30
StaraLegioona
Päättynyt 0 - 2
Mökkitie
 

Puolivälierät

Su 29.8.2021
12:30
Wilhelm Devil's
Päättynyt 5 - 2
jupperin jätti kukot
 
12:00
HC Torrevieja
Päättynyt 4 - 3
 VL
Team Sähis
 
13:00
Mökkitie
Päättynyt 5 - 2
HS-127 Akatemia
 
13:30
Team Puksu
Päättynyt 5 - 1
jää pallo tutkia joukkoe
 

Välierät

Su 29.8.2021
27   Välierä 1
14:00
Wilhelm Devil's
Päättynyt 5 - 2
Mökkitie
 
28   Välierä 2
14:30
HC Torrevieja
Päättynyt 5 - 0
Team Puksu
 

Mitalipelit

Su 29.8.2021
15:00
Mökkitie
Päättynyt 7 - 0
Team Puksu
 
15:30
Wilhelm Devil's
Päättynyt 8 - 2
HC Torrevieja