Powered by GameResultsOnline.com tournament management

MM-Reiska 2024

19.7. - 20.7.2024 Vesannon Urheilukenttä | Suomi

Seka
Otteluohjelma

Alkulohkot

Pe 19.7.2024
1   Lohko L
15:30
Kenttä 2 OP Vesanto
Timanttista Jyystöö
-
FC ÄlynVäläys
 
 
2   Lohko L
15:30
Kenttä 4 PeeÄssä
FC Penikat
-
FC Jalkala
 
 
3   Lohko M
15:50
Kenttä 4 PeeÄssä
Pölijät
-
FC Vitostie
 
 
4   Lohko M
15:50
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Holokki Polovet
-
HutMän
 
 
5   Lohko L
16:30
Kenttä 2 OP Vesanto
PielavesiTeam (3.)
-
Timanttista Jyystöö
 
 
6   Lohko L
16:30
Kenttä 4 PeeÄssä
FC ÄlynVäläys
-
FC Penikat
 
 
7   Lohko M
16:50
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
HutMän
-
Pölijät
 
 
8   Lohko M
16:50
Kenttä 2 OP Vesanto
FC Vitostie
-
Holokki Polovet
 
 
9   Lohko K
17:10
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Liimakoivet junior
-
Tiikerit (4.)
 
 
10   Lohko K
17:10
Kenttä 2 OP Vesanto
FC Polvituet
-
Kuopion Riento (2.)
 
 
11   Lohko L
17:30
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
PielavesiTeam (3.)
-
FC Jalkala
 
 
12   Lohko K
18:10
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Liimakoivet junior
-
FC Polvituet
 
 
13   Lohko K
18:30
Kenttä 4 PeeÄssä
Tiikerit (4.)
-
Kuopion Riento (2.)
 
 
14   Lohko J
18:50
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Artun Enkelit 2.0 (1.)
-
Melatien Nouseva Voima
 
 
15   Lohko J
18:50
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
FC Pöllönsilmä
-
Hallintoelin
 
 
16   Lohko J
19:30
Kenttä 2 OP Vesanto
Artun Enkelit 2.0 (1.)
-
FC Polvilumpio
 
 
17   Lohko J
19:30
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Melatien Nouseva Voima
-
FC Pöllönsilmä
 
 
18   Lohko J
20:10
Kenttä 4 PeeÄssä
FC Polvilumpio
-
Hallintoelin
 
 
La 20.7.2024
19   Lohko M
09:00
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
FC Vitostie
-
Pöndet
 
 
20   Lohko J
09:00
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
FC Pöllönsilmä
-
Artun Enkelit 2.0 (1.)
 
 
21   Lohko L
09:20
Kenttä 4 PeeÄssä
FC Jalkala
-
FC ÄlynVäläys
 
 
22   Lohko J
09:40
Kenttä 4 PeeÄssä
Melatien Nouseva Voima
-
FC Polvilumpio
 
 
23   Lohko L
10:00
Kenttä 2 OP Vesanto
FC Penikat
-
PielavesiTeam (3.)
 
 
24   Lohko J
10:20
Kenttä 2 OP Vesanto
Hallintoelin
-
Artun Enkelit 2.0 (1.)
 
 
25   Lohko M
10:40
Kenttä 4 PeeÄssä
Pöndet
-
Holokki Polovet
 
 
26   Lohko K
10:40
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Kuopion Riento (2.)
-
Liimakoivet junior
 
 
27   Lohko K
10:40
Kenttä 2 OP Vesanto
FC Polvituet
-
Tiikerit (4.)
 
 
28   Lohko L
11:00
Kenttä 4 PeeÄssä
Timanttista Jyystöö
-
FC Penikat
 
 
29   Lohko L
11:40
Kenttä 2 OP Vesanto
FC Jalkala
-
Timanttista Jyystöö
 
 
30   Lohko L
12:00
Kenttä 2 OP Vesanto
FC ÄlynVäläys
-
PielavesiTeam (3.)
 
 
31   Lohko M
12:00
Kenttä 4 PeeÄssä
Pöndet
-
HutMän
 
 
32   Lohko M
12:20
Kenttä 4 PeeÄssä
Holokki Polovet
-
Pölijät
 
 
33   Lohko J
12:20
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
FC Polvilumpio
-
FC Pöllönsilmä
 
 
34   Lohko J
13:00
Kenttä 2 OP Vesanto
Hallintoelin
-
Melatien Nouseva Voima
 
 
35   Lohko M
13:20
Kenttä 2 OP Vesanto
HutMän
-
FC Vitostie
 
 
36   Lohko M
13:40
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Pölijät
-
Pöndet
 
 

Neljännesvälierät (16 joukkuetta) klo 14:40 ja 15:00

La 20.7.2024
14:40
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Lohko J | Sija 1
-
Lohko M | Sija 4
 
 
14:40
Kenttä 2 OP Vesanto
Lohko L | Sija 1
-
Lohko K | Sija 4
 
 
14:40
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Lohko M | Sija 1
-
Lohko L | Sija 4
 
 
14:40
Kenttä 4 PeeÄssä
Lohko J | Sija 2
-
Lohko M | Sija 3
 
 
15:00
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Lohko L | Sija 2
-
Lohko K | Sija 3
 
 
15:00
Kenttä 2 OP Vesanto
Lohko M | Sija 2
-
Lohko J | Sija 3
 
 
15:00
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Lohko K | Sija 2
-
Lohko L | Sija 3
 
 
15:00
Kenttä 4 PeeÄssä
Lohko K | Sija 1
-
Lohko J | Sija 4
 
 

Puolivälierät (8 joukkuetta) klo 15:40

La 20.7.2024
15:40
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Neljännesvälierä 1 | Sija 1
-
Neljännesvälierä 6 | Sija 1
 
 
15:40
Kenttä 2 OP Vesanto
Neljännesvälierä 2 | Sija 1
-
Neljännesvälierä 4 | Sija 1
 
 
15:40
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Neljännesvälierä 3 | Sija 1
-
Neljännesvälierä 7 | Sija 1
 
 
15:40
Kenttä 4 PeeÄssä
Neljännesvälierä 8 | Sija 1
-
Neljännesvälierä 5 | Sija 1
 
 

VÄLIERÄT klo 16:40

La 20.7.2024
49   Välierä 1
16:40
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Puolivälierä 1 | Sija 1
-
Puolivälierä 3 | Sija 1
 
 
50   Välierä 2
16:40
Kenttä 2 OP Vesanto
Puolivälierä 4 | Sija 1
-
Puolivälierä 2 | Sija 1
 
 

PRONSSIOTTELU klo 18:00

La 20.7.2024
51   Sijat 3-4
18:00
Kenttä 2 OP Vesanto
Välierä 1 | Sija 2
-
Välierä 2 | Sija 2
 
 

SEKASARJAN FINAALI klo 18:00

La 20.7.2024
52   Sijat 1-2
18:00
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Välierä 1 | Sija 1
-
Välierä 2 | Sija 1
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com