Powered by GameResultsOnline.com tournament management

MM-Reiska 2024

19.7. - 20.7.2024 Vesannon Urheilukenttä | Suomi

Miehet Harraste
Otteluohjelma

Alkulohkot

Pe 19.7.2024
1   Lohko C
15:30
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Perseeseenverottajat
-
FC XxX (1.)
 
 
2   Lohko C
15:30
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
KuHiNy
-
Lapinlenkki
 
 
3   Lohko D
16:10
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Midnight Wolves (2.)
-
Niiniveenponnistus
 
 
4   Lohko D
16:10
Kenttä 4 PeeÄssä
Beercules United
-
FC Mätisäkit
 
 
5   Lohko C
16:30
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Perseeseenverottajat
-
RaPs
 
 
6   Lohko C
16:30
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
FC XxX (1.)
-
KuHiNy
 
 
7   Lohko D
17:10
Kenttä 4 PeeÄssä
Ryhmä Rämä
-
Midnight Wolves (2.)
 
 
8   Lohko D
17:50
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Niiniveenponnistus
-
Beercules United
 
 
9   Lohko C
17:50
Kenttä 2 OP Vesanto
RaPs
-
Lapinlenkki
 
 
10   Lohko F
17:50
Kenttä 4 PeeÄssä
Jay
-
Liimakoivet
 
 
11   Lohko D
18:10
Kenttä 4 PeeÄssä
Ryhmä Rämä
-
FC Mätisäkit
 
 
12   Lohko F
18:10
Kenttä 2 OP Vesanto
FC Eldoreino (3.)
-
FC Karhunkaatajat
 
 
13   Lohko E
18:30
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Basebosse (4.)
-
Keski-Suomen Betonivalu Oy
 
 
14   Lohko E
18:50
Kenttä 2 OP Vesanto
Armoamibille
-
Win or Lose We Booze
 
 
15   Lohko F
18:50
Kenttä 4 PeeÄssä
Tissiposket
-
Jay
 
 
16   Lohko G
19:10
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
FC Jälkilöyly
-
RFC Topes
 
 
17   Lohko G
19:10
Kenttä 4 PeeÄssä
Huuskonen Powerteam
-
Opetuslapset
 
 
18   Lohko F
19:10
Kenttä 2 OP Vesanto
Liimakoivet
-
FC Eldoreino (3.)
 
 
19   Lohko E
19:30
Kenttä 4 PeeÄssä
Basebosse (4.)
-
FC Dominaatit
 
 
20   Lohko G
19:50
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
FC Jälkilöyly
-
GRP
 
 
21   Lohko F
19:50
Kenttä 2 OP Vesanto
Tissiposket
-
FC Karhunkaatajat
 
 
22   Lohko E
19:50
Kenttä 4 PeeÄssä
Keski-Suomen Betonivalu Oy
-
Armoamibille
 
 
23   Lohko G
19:50
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
RFC Topes
-
Huuskonen Powerteam
 
 
24   Lohko E
20:10
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Win or Lose We Booze
-
FC Dominaatit
 
 
25   Lohko G
20:30
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
GRP
-
Opetuslapset
 
 
La 20.7.2024
26   Lohko F
09:00
Kenttä 4 PeeÄssä
FC Karhunkaatajat
-
Jay
 
 
27   Lohko E
09:00
Kenttä 2 OP Vesanto
Win or Lose We Booze
-
Basebosse (4.)
 
 
28   Lohko G
09:20
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Opetuslapset
-
FC Jälkilöyly
 
 
29   Lohko D
09:20
Kenttä 2 OP Vesanto
FC Mätisäkit
-
Midnight Wolves (2.)
 
 
30   Lohko C
09:20
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Lapinlenkki
-
FC XxX (1.)
 
 
31   Lohko E
09:40
Kenttä 2 OP Vesanto
FC Dominaatit
-
Armoamibille
 
 
32   Lohko F
09:40
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
FC Eldoreino (3.)
-
Tissiposket
 
 
33   Lohko G
09:40
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
RFC Topes
-
GRP
 
 
34   Lohko C
10:00
Kenttä 4 PeeÄssä
RaPs
-
KuHiNy
 
 
35   Lohko D
10:00
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Niiniveenponnistus
-
Ryhmä Rämä
 
 
36   Lohko C
10:40
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Lapinlenkki
-
Perseeseenverottajat
 
 
37   Lohko E
11:00
Kenttä 2 OP Vesanto
Keski-Suomen Betonivalu Oy
-
Win or Lose We Booze
 
 
38   Lohko G
11:00
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Huuskonen Powerteam
-
FC Jälkilöyly
 
 
39   Lohko D
11:00
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Midnight Wolves (2.)
-
Beercules United
 
 
40   Lohko F
11:20
Kenttä 4 PeeÄssä
Liimakoivet
-
Tissiposket
 
 
41   Lohko D
11:20
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
FC Mätisäkit
-
Niiniveenponnistus
 
 
42   Lohko G
11:40
Kenttä 4 PeeÄssä
Opetuslapset
-
RFC Topes
 
 
43   Lohko C
12:00
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
FC XxX (1.)
-
RaPs
 
 
44   Lohko E
12:20
Kenttä 2 OP Vesanto
FC Dominaatit
-
Keski-Suomen Betonivalu Oy
 
 
45   Lohko F
12:40
Kenttä 4 PeeÄssä
Jay
-
FC Eldoreino (3.)
 
 
46   Lohko F
12:40
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
FC Karhunkaatajat
-
Liimakoivet
 
 
47   Lohko E
13:00
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Armoamibille
-
Basebosse (4.)
 
 
48   Lohko D
13:00
Kenttä 4 PeeÄssä
Beercules United
-
Ryhmä Rämä
 
 
49   Lohko C
13:20
Kenttä 4 PeeÄssä
KuHiNy
-
Perseeseenverottajat
 
 
50   Lohko G
13:20
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
GRP
-
Huuskonen Powerteam
 
 

Neljännesvälierät (16 joukkuetta) klo 14:00 ja 14:20

La 20.7.2024
14:00
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Lohko C | Sija 1
-
2
 
 
14:00
Kenttä 2 OP Vesanto
Lohko D | Sija 1
-
Lohko G | Sija 3
 
 
14:00
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Lohko E | Sija 1
-
Lohko C | Sija 3
 
 
14:00
Kenttä 4 PeeÄssä
Lohko F | Sija 1
-
Lohko F | Sija 2
 
 
14:20
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Lohko G | Sija 1
-
Lohko E | Sija 3
 
 
14:20
Kenttä 2 OP Vesanto
Lohko C | Sija 2
-
Lohko D | Sija 3
 
 
14:20
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Lohko D | Sija 2
-
Lohko G | Sija 2
 
 
14:20
Kenttä 4 PeeÄssä
Lohko E | Sija 2
-
Lohko F | Sija 3
 
 

Puolivälierät (8 joukkuetta) klo 15:20

La 20.7.2024
15:20
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Neljännesvälierä 1 | Sija 1
-
Neljännesvälierä 8 | Sija 1
 
 
15:20
Kenttä 2 OP Vesanto
Neljännesvälierä 2 | Sija 1
-
Neljännesvälierä 6 | Sija 1
 
 
15:20
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Neljännesvälierä 3 | Sija 1
-
Neljännesvälierä 7 | Sija 1
 
 
15:20
Kenttä 4 PeeÄssä
Neljännesvälierä 4 | Sija 1
-
Neljännesvälierä 5 | Sija 1
 
 

VÄLIERÄT klo 16:40

La 20.7.2024
63   Välierä 1
16:40
Kenttä 3 Ari Hulkkonen Oy
Puolivälierä 1 | Sija 1
-
Puolivälierä 3 | Sija 1
 
 
64   Välierä 2
16:40
Kenttä 4 PeeÄssä
Puolivälierä 2 | Sija 1
-
Puolivälierä 4 | Sija 1
 
 

PRONSSIOTTELU klo 17:30

La 20.7.2024
65   Sijat 3-4
17:30
Kenttä 2 OP Vesanto
Välierä 1 | Sija 2
-
Välierä 2 | Sija 2
 
 

HARRASTESARJAN FINAALI klo 17:30

La 20.7.2024
66   Sijat 1-2
17:30
Kenttä 1 Sydänmaa Vesanto
Välierä 1 | Sija 1
-
Välierä 2 | Sija 1
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com