Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Finland Lions Cup Iso Omena Boys U13 2009

15.4. - 17.4.2022 rtv.fi (Espoonlahden Forum), Leader.fi (Ilmatar 1), Westpro.fi (Ilmatar 2), Ilmatar.fi (Ilmatar 3), Ramirent.fi (harjoitushalli 2), Hockeybase.fi (harjoitushalli 3), Espoonlahti harjoitushalli | Suomi

AA-
Otteluohjelma

Alkusarja

Pe 15.4.2022
1   Lohko 2
13:15
Leader.fi (Ilmatar 1)
K-Espoo Blues 4
Päättynyt 2 - 1
Hockey Club Trois Chene (SUI)
 
2   Lohko 1
13:30
Westpro.fi (Ilmatar 2)
K-Espoo EKS 3
Päättynyt 2 - 0
Haki U13 / AA-
 
3   Lohko 2
15:25
Leader.fi (Ilmatar 1)
K-Espoo EPS III
Päättynyt 0 - 3
Hockey Club Trois Chene (SUI)
 
4   Lohko 1
15:40
Westpro.fi (Ilmatar 2)
K-Espoo EKS 3
Päättynyt 1 - 3
GrIFK
 
5   Lohko 1
19:00
Leader.fi (Ilmatar 1)
Jokipojat Valkoinen
Päättynyt 0 - 3
GrIFK
 
La 16.4.2022
6   Lohko 2
08:00
Leader.fi (Ilmatar 1)
K-Laser Musta
Päättynyt 5 - 2
K-Espoo EPS III
 
7   Lohko 1
08:15
Hockeybase.fi (harjoitushalli 3)
GrIFK
Päättynyt 2 - 4
HC Panter
 
8   Lohko 2
09:20
Hockeybase.fi (harjoitushalli 3)
K-Espoo Blues 4
Päättynyt 0 - 8
TuTo White
 
9   Lohko 1
10:10
Leader.fi (Ilmatar 1)
K-Espoo EKS 3
Päättynyt 9 - 0
Jokipojat Valkoinen
 
10   Lohko 2
11:15
Ramirent.fi (harjoitushalli 2)
TarU hockey Hirvikopla
Päättynyt 2 - 2
K-Espoo Blues 4
 
11   Lohko 2
11:45
Ilmatar.fi (Ilmatar 3)
Hockey Club Trois Chene (SUI)
Päättynyt 2 - 11
TuTo White
 
12   Lohko 1
12:20
Leader.fi (Ilmatar 1)
Haki U13 / AA-
Päättynyt 3 - 6
HC Panter
 
13   Lohko 1
12:35
Westpro.fi (Ilmatar 2)
GrIFK
Päättynyt 1 - 6
KKP V
 
14   Lohko 2
13:25
Ramirent.fi (harjoitushalli 2)
TuTo White
Päättynyt 9 - 0
K-Espoo EPS III
 
15   Lohko 2
13:40
Hockeybase.fi (harjoitushalli 3)
TarU hockey Hirvikopla
Päättynyt 0 - 2
K-Laser Musta
 
16   Lohko 1
14:30
Ramirent.fi (harjoitushalli 2)
KKP V
Päättynyt 4 - 0
Jokipojat Valkoinen
 
17   Lohko 1
14:30
Leader.fi (Ilmatar 1)
HC Panter
Päättynyt 2 - 2
K-Espoo EKS 3
 
18   Lohko 1
14:45
Hockeybase.fi (harjoitushalli 3)
GrIFK
Päättynyt 0 - 6
Haki U13 / AA-
 
19   Lohko 2
15:35
Ramirent.fi (harjoitushalli 2)
K-Espoo Blues 4
Päättynyt 0 - 11
K-Laser Musta
 
20   Lohko 2
15:50
Hockeybase.fi (harjoitushalli 3)
K-Espoo EPS III
Päättynyt 0 - 5
TarU hockey Hirvikopla
 
21   Lohko 1
16:55
Westpro.fi (Ilmatar 2)
KKP V
Päättynyt 1 - 4
HC Panter
 
22   Lohko 1
16:55
Hockeybase.fi (harjoitushalli 3)
Jokipojat Valkoinen
Päättynyt 2 - 2
 JA
Haki U13 / AA-
 
23   Lohko 2
17:45
Ramirent.fi (harjoitushalli 2)
K-Espoo Blues 4
Päättynyt 1 - 7
K-Espoo EPS III
 
24   Lohko 2
18:00
Westpro.fi (Ilmatar 2)
Hockey Club Trois Chene (SUI)
Päättynyt 1 - 8
K-Laser Musta
 
25   Lohko 2
18:15
Ilmatar.fi (Ilmatar 3)
TuTo White
Päättynyt 4 - 3
TarU hockey Hirvikopla
 
26   Lohko 1
19:05
Hockeybase.fi (harjoitushalli 3)
KKP V
Päättynyt 1 - 7
Haki U13 / AA-
 
Su 17.4.2022
27   Lohko 1
08:00
Ramirent.fi (harjoitushalli 2)
HC Panter
Päättynyt 3 - 0
Jokipojat Valkoinen
 
28   Lohko 1
09:20
Westpro.fi (Ilmatar 2)
K-Espoo EKS 3
Päättynyt 4 - 1
KKP V
 
29   Lohko 2
09:20
Hockeybase.fi (harjoitushalli 3)
TarU hockey Hirvikopla
Päättynyt 5 - 2
Hockey Club Trois Chene (SUI)
 
30   Lohko 2
09:35
Leader.fi (Ilmatar 1)
K-Laser Musta
Päättynyt 3 - 4
TuTo White
 

Sijoitusottelut

Su 17.4.2022
11:30
Hockeybase.fi (harjoitushalli 3)
Jokipojat Valkoinen
Päättynyt 0 - 1
K-Espoo EPS III
 
11:45
Leader.fi (Ilmatar 1)
GrIFK
Päättynyt 5 - 0
Hockey Club Trois Chene (SUI)
 
12:35
Westpro.fi (Ilmatar 2)
KKP V
Päättynyt 8 - 3
K-Espoo Blues 4
 
14:30
Ramirent.fi (harjoitushalli 2)
Haki U13 / AA-
Päättynyt 0 - 1
 VL
TarU hockey Hirvikopla
 
35   Pronssi
14:30
Ilmatar.fi (Ilmatar 3)
K-Espoo EKS 3
Päättynyt 0 - 6
K-Laser Musta
 
36   Finaali
14:45
Westpro.fi (Ilmatar 2)
HC Panter
Päättynyt 0 - 4
TuTo White
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com