Powered by GameResultsOnline.com tournament management

VESILEPPIS CUP U9

11.9. - 12.9.2021 Leppävirta | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

La 11.9.2021
1   Lohko A
11:00
Kenttä 1
Kurra Musta
Päättynyt 4 - 5
KalPa Etelä 1
 
2   Lohko B
11:00
Kenttä 2
KalPa Etelä 2
Päättynyt 12 - 2
LeKi-75 Valkoinen
 
3   Lohko A
11:30
Kenttä 1
LeKi-75 Musta
Päättynyt 0 - 6
Jokipojat Punainen
 
4   Lohko B
11:30
Kenttä 2
KalPa Etelä 3
Päättynyt 2 - 7
Jokipojat Valkoinen
 
5   Lohko A
12:00
Kenttä 1
GrIFK White
Päättynyt 5 - 10
KalPa Etelä 1
 
6   Lohko B
12:00
Kenttä 2
GrIFK Gold
Päättynyt 7 - 4
LeKi-75 Valkoinen
 
7   Lohko A
12:45
Kenttä 1
LeKi-75 Musta
Päättynyt 0 - 5
Kurra Musta
 
8   Lohko B
12:45
Kenttä 2
KalPa Etelä 3
Päättynyt 3 - 8
KalPa Etelä 2
 
9   Lohko A
13:15
Kenttä 1
GrIFK White
Päättynyt 3 - 7
Jokipojat Musta
 
10   Lohko B
13:15
Kenttä 2
GrIFK Gold
Päättynyt 3 - 9
Kiekko-Espoo Blues
 
11   Lohko A
13:45
Kenttä 1
GrIFK Green
Päättynyt 2 - 10
Jokipojat Punainen
 
12   Lohko B
13:45
Kenttä 2
GrIFK Black
Päättynyt 0 - 13
Jokipojat Valkoinen
 
13   Lohko A
14:30
Kenttä 1
GrIFK White
Päättynyt 5 - 4
LeKi-75 Musta
 
14   Lohko B
14:30
Kenttä 2
GrIFK Gold
Päättynyt 1 - 5
KalPa Etelä 3
 
15   Lohko A
15:00
Kenttä 1
GrIFK Green
Päättynyt 1 - 11
Kurra Musta
 
16   Lohko B
15:00
Kenttä 2
GrIFK Black
Päättynyt 2 - 14
KalPa Etelä 2
 
17   Lohko A
15:30
Kenttä 1
Jokipojat Musta
Päättynyt 3 - 4
KalPa Etelä 1
 
18   Lohko B
15:30
Kenttä 2
Kiekko-Espoo Blues
Päättynyt 10 - 2
LeKi-75 Valkoinen
 
19   Lohko A
16:15
Kenttä 1
GrIFK Green
Päättynyt 3 - 2
GrIFK White
 
20   Lohko B
16:15
Kenttä 2
GrIFK Black
Päättynyt 2 - 7
GrIFK Gold
 
21   Lohko A
16:45
Kenttä 1
Jokipojat Musta
Päättynyt 8 - 3
LeKi-75 Musta
 
22   Lohko B
16:45
Kenttä 2
Kiekko-Espoo Blues
Päättynyt 6 - 3
KalPa Etelä 3
 
23   Lohko A
17:15
Kenttä 1
Jokipojat Punainen
Päättynyt 4 - 13
Kurra Musta
 
24   Lohko B
17:15
Kenttä 2
Jokipojat Valkoinen
Päättynyt 4 - 7
KalPa Etelä 2
 
25   Lohko A
17:45
Kenttä 1
Jokipojat Musta
Päättynyt 8 - 4
GrIFK Green
 
26   Lohko B
17:45
Kenttä 2
Kiekko-Espoo Blues
Päättynyt 6 - 0
GrIFK Black
 
Su 12.9.2021
27   Lohko A
09:00
Kenttä 1
Jokipojat Punainen
Päättynyt 7 - 4
GrIFK White
 
28   Lohko B
09:00
Kenttä 2
Jokipojat Valkoinen
Päättynyt 9 - 4
GrIFK Gold
 
29   Lohko A
09:30
Kenttä 1
KalPa Etelä 1
Päättynyt 5 - 0
LeKi-75 Musta
 
30   Lohko B
09:30
Kenttä 2
LeKi-75 Valkoinen
Päättynyt 0 - 8
KalPa Etelä 3
 
31   Lohko A
10:00
Kenttä 1
Jokipojat Punainen
Päättynyt 2 - 8
Jokipojat Musta
 
32   Lohko B
10:00
Kenttä 2
Jokipojat Valkoinen
Päättynyt 2 - 5
Kiekko-Espoo Blues
 
33   Lohko A
10:45
Kenttä 1
KalPa Etelä 1
Päättynyt 9 - 2
GrIFK Green
 
34   Lohko B
10:45
Kenttä 2
LeKi-75 Valkoinen
Päättynyt 8 - 6
GrIFK Black
 
35   Lohko A
11:15
Kenttä 1
Kurra Musta
Päättynyt 11 - 1
GrIFK White
 
36   Lohko B
11:15
Kenttä 2
KalPa Etelä 2
Päättynyt 7 - 2
GrIFK Gold
 
37   Lohko A
11:45
Kenttä 1
KalPa Etelä 1
Päättynyt 9 - 3
Jokipojat Punainen
 
38   Lohko B
11:45
Kenttä 2
LeKi-75 Valkoinen
Päättynyt 4 - 17
Jokipojat Valkoinen
 
39   Lohko A
12:30
Kenttä 1
Kurra Musta
Päättynyt 4 - 3
Jokipojat Musta
 
40   Lohko B
12:30
Kenttä 2
KalPa Etelä 2
Päättynyt 2 - 4
Kiekko-Espoo Blues
 
41   Lohko A
13:00
Kenttä 1
LeKi-75 Musta
Päättynyt 3 - 5
GrIFK Green
 
42   Lohko B
13:00
Kenttä 2
KalPa Etelä 3
Päättynyt 10 - 0
GrIFK Black
 

Sijoitus

Su 12.9.2021
43   S 13/14
13:30
Kenttä 1
LeKi-75 Musta
Päättynyt 2 - 3
GrIFK Black
 
44   S 11/12
13:30
Kenttä 2
GrIFK White
Päättynyt 4 - 3
LeKi-75 Valkoinen
 
45   S 9/10
14:15
Kenttä 1
GrIFK Green
Päättynyt 5 - 4
GrIFK Gold
 
46   S 7/8
14:15
Kenttä 2
Jokipojat Punainen
Päättynyt 4 - 5
KalPa Etelä 3
 
47   S 5/6
14:45
Kenttä 1
Jokipojat Musta
Päättynyt 2 - 4
Jokipojat Valkoinen
 
48   S 3/4
15:30
Kenttä 1
Kurra Musta
Päättynyt 8 - 7
KalPa Etelä 2
 
49   S 1/2
15:30
Kenttä 2
KalPa Etelä 1
Päättynyt 4 - 5
Kiekko-Espoo Blues
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com