Powered by GameResultsOnline.com tournament management

LNSS showdown 2nd stage in Liepaja

2.7. - 3.7.2022 Mellene, Zemene, Avene | Latvia

Second league
Lohkotilanteet

Group Standings

Group A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Liene Ciemiņa77014 - 0159 - 407
2Guntars Spalviņš76112 - 4156 - 1056
3Nikolajs Osipovs75211 - 5160 - 985
4Aigija Tērauda7347 - 9137 - 1503
5Vilis Dons Blumbergs7346 - 8102 - 1213
6Viktorija Dukaļska7348 - 9138 - 1503
7Aldis Kalniņš7163 - 13104 - 1581
8Andris Kalniņš7071 - 1435 - 1690
Group B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Kaspars Biezais77014 - 1165 - 847
2Alise Mālere76112 - 3163 - 786
3Elīze Strazdiņa75211 - 5157 - 975
4Raivo Vedējs7347 - 10141 - 1433
5Amanda Blumberga7348 - 10139 - 1653
6Artūrs Līvmanis7348 - 10128 - 1713
7Andris Jugbārdis7162 - 1269 - 1501
8Milēna Bogustova7073 - 14111 - 1850

Quarterfinals

QF1
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Liene Ciemiņa1103 - 034 - 61
2Raivo Vedējs1010 - 36 - 340
QF2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Nikolajs Osipovs1103 - 142 - 231
2Alise Mālere1011 - 323 - 420
QF3
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Elīze Strazdiņa1103 - 141 - 301
2Guntars Spalviņš1011 - 330 - 410
QF4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Kaspars Biezais1103 - 035 - 181
2Aigija Tērauda1010 - 318 - 350

Semifinals

SF 5/8(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Aigija Tērauda1102 - 022 - 131
2Raivo Vedējs1010 - 213 - 220
SF 5/8(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Guntars Spalviņš1102 - 130 - 181
2Alise Mālere1011 - 218 - 300
SF 1/4(1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Liene Ciemiņa1103 - 034 - 121
2Elīze Strazdiņa1010 - 312 - 340
SF 1/4(2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Nikolajs Osipovs1103 - 141 - 301
2Kaspars Biezais1011 - 330 - 410

Finals

Places 15-16
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Milēna Bogustova1102 - 022 - 01
2Andris Kalniņš1010 - 20 - 220
Places 13-14
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Aldis Kalniņš1102 - 022 - 151
2Andris Jugbārdis1010 - 215 - 220
Places 11-12
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Viktorija Dukaļska1102 - 024 - 101
2Artūrs Līvmanis1010 - 210 - 240
Places 9-10
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Amanda Blumberga1102 - 127 - 261
2Vilis Dons Blumbergs1011 - 226 - 270
Places 7-8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Alise Mālere1102 - 024 - 141
2Raivo Vedējs1010 - 214 - 240
Places 5-6
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Guntars Spalviņš1102 - 024 - 141
2Aigija Tērauda1010 - 214 - 240
Game for 3rd place
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Kaspars Biezais1103 - 137 - 371
2Elīze Strazdiņa1011 - 337 - 370
Big final
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Liene Ciemiņa1103 - 034 - 201
2Nikolajs Osipovs1010 - 320 - 340
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com