Powered by GameResultsOnline.com tournament management

LNSS showdown 2nd stage in Liepaja

2.7. - 3.7.2022 Mellene, Zemene, Avene | Latvia

Second league
Otteluohjelma

Group Standings

La 2.7.2022
1   Group A
08:15
Avene
Aldis Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Viktorija Dukaļska
(7-11, 3-11)
 
 
Artūrs Būda
2   Group B
08:15
Mellene
Milēna Bogustova
Päättynyt 1 - 2
Amanda Blumberga
(12-7, 5-11, 6-11)
 
 
Nauris Gladkovs
3   Group A
08:15
Zemene
Nikolajs Osipovs
Päättynyt 2 - 0
Vilis Dons Blumbergs
(11-1, 11-0)
 
 
Dāvids Eļjaševics
4   Group B
08:40
Avene
Kaspars Biezais
Päättynyt 2 - 0
Artūrs Līvmanis
(11-0, 11-2)
 
 
Nauris Gladkovs
5   Group A
08:40
Zemene
Liene Ciemiņa
Päättynyt 2 - 0
Guntars Spalviņš
(11-0, 12-2)
 
 
Artūrs Kalniņš
6   Group B
08:40
Mellene
Andris Jugbārdis
Päättynyt 0 - 2
Elīze Strazdiņa
(0-11, 6-12)
 
 
Mikus Eļjaševics
7   Group A
09:05
Mellene
Andris Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Aigija Tērauda
(6-12, 4-11)
 
 
Artūrs Būda
8   Group B
09:05
Avene
Raivo Vedējs
Päättynyt 0 - 2
Alise Mālere
(7-12, 0-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics
9   Group A
09:45
Mellene
Viktorija Dukaļska
Päättynyt 0 - 2
Vilis Dons Blumbergs
(8-11, 12-15)
 
 
Dāvids Eļjaševics
10   Group B
10:25
Avene
Amanda Blumberga
Päättynyt 1 - 2
Artūrs Līvmanis
(13-10, 3-10, 8-11)
 
 
Mikus Eļjaševics
11   Group A
10:25
Zemene
Liene Ciemiņa
Päättynyt 2 - 0
Nikolajs Osipovs
(12-8, 12-5)
 
 
Artūrs Kalniņš
12   Group B
10:25
Mellene
Andris Jugbārdis
Päättynyt 0 - 2
Kaspars Biezais
(7-11, 1-11)
 
 
Nauris Gladkovs
13   Group B
10:50
Zemene
Elīze Strazdiņa
Päättynyt 2 - 0
Raivo Vedējs
(11-6, 11-2)
 
 
Artūrs Būda
14   Group A
10:50
Avene
Aigija Tērauda
Päättynyt 2 - 1
Aldis Kalniņš
(7-11, 12-7, 11-8)
 
 
Artūrs Kalniņš
15   Group B
10:50
Mellene
Alise Mālere
Päättynyt 2 - 0
Milēna Bogustova
(12-3, 12-3)
 
 
Mikus Eļjaševics
16   Group A
11:15
Mellene
Guntars Spalviņš
Päättynyt 2 - 0
Andris Kalniņš
(11-0, 12-2)
 
 
Mikus Eļjaševics
17   Group A
11:55
Avene
Nikolajs Osipovs
Päättynyt 2 - 0
Aigija Tērauda
(12-4, 12-10)
 
 
Artūrs Kalniņš
18   Group B
11:55
Mellene
Kaspars Biezais
Päättynyt 2 - 0
Alise Mālere
(13-10, 12-7)
 
 
Dāvids Eļjaševics
19   Group A
12:35
Zemene
Viktorija Dukaļska
Päättynyt 1 - 2
Guntars Spalviņš
(5-11, 12-10, 3-12)
 
 
Nauris Gladkovs
20   Group B
12:35
Mellene
Amanda Blumberga
Päättynyt 0 - 2
Elīze Strazdiņa
(3-11, 3-12)
 
 
Mikus Eļjaševics
21   Group A
12:35
Avene
Vilis Dons Blumbergs
Päättynyt 0 - 2
Liene Ciemiņa
(0-11, 5-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics
22   Group B
13:00
Avene
Artūrs Līvmanis
Päättynyt 2 - 0
Andris Jugbārdis
(12-6, 11-6)
 
 
Mikus Eļjaševics
23   Group A
13:00
Mellene
Aldis Kalniņš
Päättynyt 2 - 1
Andris Kalniņš
(8-12, 11-3, 11-0)
 
 
Nauris Gladkovs
24   Group B
13:00
Zemene
Milēna Bogustova
Päättynyt 1 - 2
Raivo Vedējs
(4-12, 11-9, 7-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics
25   Group A
14:30
Mellene
Andris Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Vilis Dons Blumbergs
(2-11, 2-11)
 
 
Mikus Eļjaševics
26   Group B
14:30
Avene
Raivo Vedējs
Päättynyt 2 - 1
Artūrs Līvmanis
(8-12, 12-2, 12-4)
 
 
Dāvids Eļjaševics
27   Group A
14:30
Zemene
Liene Ciemiņa
Päättynyt 2 - 0
Viktorija Dukaļska
(11-5, 11-2)
 
 
Artūrs Kalniņš
28   Group B
14:55
Mellene
Andris Jugbārdis
Päättynyt 0 - 2
Amanda Blumberga
(6-11, 2-12)
 
 
Mikus Eļjaševics
29   Group A
14:55
Avene
Guntars Spalviņš
Päättynyt 2 - 0
Aigija Tērauda
(12-3, 12-8)
 
 
Nauris Gladkovs
30   Group B
14:55
Zemene
Elīze Strazdiņa
Päättynyt 0 - 2
Alise Mālere
(5-11, 5-12)
 
 
Artūrs Būda
31   Group A
15:20
Mellene
Aldis Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Nikolajs Osipovs
(7-11, 7-12)
 
 
Dāvids Eļjaševics
32   Group B
15:20
Avene
Milēna Bogustova
Päättynyt 0 - 2
Kaspars Biezais
(6-12, 2-11)
 
 
Artūrs Būda
33   Group A
16:00
Mellene
Vilis Dons Blumbergs
Päättynyt 0 - 2
Aigija Tērauda
(9-11, 6-11)
 
 
Nauris Gladkovs
34   Group B
16:40
Mellene
Artūrs Līvmanis
Päättynyt 0 - 2
Alise Mālere
(3-11, 2-11)
 
 
Mikus Eļjaševics
35   Group A
16:40
Zemene
Viktorija Dukaļska
Päättynyt 1 - 2
Nikolajs Osipovs
(1-11, 11-7, 4-11)
 
 
Artūrs Kalniņš
36   Group B
16:40
Avene
Amanda Blumberga
Päättynyt 0 - 2
Kaspars Biezais
(5-11, 4-12)
 
 
Nauris Gladkovs
37   Group A
17:05
Mellene
Andris Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Liene Ciemiņa
(0-12, 0-12)
 
 
Nauris Gladkovs
38   Group B
17:05
Zemene
Raivo Vedējs
Päättynyt 2 - 0
Andris Jugbārdis
(12-3, 11-4)
 
 
Artūrs Būda
39   Group A
17:05
Avene
Aldis Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Guntars Spalviņš
(10-12, 3-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics
40   Group B
17:30
Avene
Milēna Bogustova
Päättynyt 0 - 2
Elīze Strazdiņa
(7-11, 3-11)
 
 
Artūrs Kalniņš
41   Group A
17:30
Zemene
Aigija Tērauda
Päättynyt 1 - 2
Viktorija Dukaļska
(9-11, 12-7, 6-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics
42   Group B
17:30
Mellene
Alise Mālere
Päättynyt 2 - 1
Amanda Blumberga
(9-11, 12-2, 11-6)
 
 
Mikus Eļjaševics
43   Group A
17:55
Mellene
Nikolajs Osipovs
Päättynyt 2 - 0
Andris Kalniņš
(11-0, 12-1)
 
 
Mikus Eļjaševics
44   Group B
17:55
Zemene
Kaspars Biezais
Päättynyt 2 - 0
Raivo Vedējs
(11-7, 11-7)
 
 
Artūrs Kalniņš
45   Group A
17:55
Avene
Liene Ciemiņa
Päättynyt 2 - 0
Aldis Kalniņš
(11-3, 11-0)
 
 
Artūrs Būda
46   Group B
18:20
Mellene
Andris Jugbārdis
Päättynyt 2 - 0
Milēna Bogustova
(11-9, 11-5)
 
 
Mikus Eļjaševics
47   Group A
18:20
Avene
Guntars Spalviņš
Päättynyt 2 - 0
Vilis Dons Blumbergs
(12-4, 11-6)
 
 
Artūrs Būda
48   Group B
18:20
Zemene
Elīze Strazdiņa
Päättynyt 2 - 1
Artūrs Līvmanis
(11-0, 9-12, 11-4)
 
 
Dāvids Eļjaševics
Su 3.7.2022
49   Group A
08:15
Avene
Vilis Dons Blumbergs
Päättynyt 2 - 0
Aldis Kalniņš
(12-5, 11-3)
 
 
Mikus Eļjaševics
50   Group B
08:15
Zemene
Artūrs Līvmanis
Päättynyt 2 - 1
Milēna Bogustova
(12-7, 8-11, 13-10)
 
 
Dāvids Eļjaševics
51   Group A
08:15
Mellene
Viktorija Dukaļska
Päättynyt 2 - 0
Andris Kalniņš
(12-3, 12-0)
 
 
Nauris Gladkovs
52   Group B
08:40
Mellene
Amanda Blumberga
Päättynyt 2 - 1
Raivo Vedējs
(7-12, 11-4, 11-9)
 
 
Artūrs Būda
53   Group A
08:40
Zemene
Aigija Tērauda
Päättynyt 0 - 2
Liene Ciemiņa
(2-11, 8-11)
 
 
Artūrs Kalniņš
54   Group B
08:40
Avene
Alise Mālere
Päättynyt 2 - 0
Andris Jugbārdis
(11-3, 11-3)
 
 
Mikus Eļjaševics
55   Group A
09:05
Zemene
Nikolajs Osipovs
Päättynyt 1 - 2
Guntars Spalviņš
(11-6, 6-11, 9-11)
 
 
Artūrs Būda
56   Group B
09:05
Mellene
Kaspars Biezais
Päättynyt 2 - 1
Elīze Strazdiņa
(12-10, 5-12, 11-4)
 
 
Nauris Gladkovs

Quarterfinals

Su 3.7.2022
57   QF1
10:25
Zemene
Liene Ciemiņa
Päättynyt 3 - 0
Raivo Vedējs
(11-0, 11-5, 12-1)
 
 
Artūrs Kalniņš
58   QF2
10:25
Avene
Alise Mālere
Päättynyt 1 - 3
Nikolajs Osipovs
(11-7, 3-11, 5-12, 4-12)
 
 
Nauris Gladkovs
59   QF3
11:10
Avene
Guntars Spalviņš
Päättynyt 1 - 3
Elīze Strazdiņa
(11-7, 7-12, 4-11, 8-11)
 
 
Artūrs Būda
60   QF4
11:10
Zemene
Kaspars Biezais
Päättynyt 3 - 0
Aigija Tērauda
(12-5, 12-10, 11-3)
 
 
Dāvids Eļjaševics

Semifinals

Su 3.7.2022
61   SF 5/8(1)
13:00
Avene
Raivo Vedējs
Päättynyt 0 - 2
Aigija Tērauda
(5-11, 8-11)
 
 
Nauris Gladkovs
62   SF 5/8(2)
13:00
Zemene
Guntars Spalviņš
Päättynyt 2 - 1
Alise Mālere
(8-11, 11-4, 11-3)
 
 
Dāvids Eļjaševics
63   SF 1/4(1)
13:25
Zemene
Liene Ciemiņa
Päättynyt 3 - 0
Elīze Strazdiņa
(12-4, 11-1, 11-7)
 
 
Artūrs Būda
64   SF 1/4(2)
13:25
Avene
Nikolajs Osipovs
Päättynyt 3 - 1
Kaspars Biezais
(11-7, 11-3, 8-11, 11-9)
 
 
Artūrs Kalniņš

Finals

Su 3.7.2022
65   Places 15-16
10:25
Mellene
Andris Kalniņš
Päättynyt 0 - 2
Milēna Bogustova
(0-11, 0-11)
 
 
Mikus Eļjaševics
66   Places 13-14
11:10
Mellene
Aldis Kalniņš
Päättynyt 2 - 0
Andris Jugbārdis
(11-9, 11-6)
 
 
Mikus Eļjaševics
67   Places 11-12
13:00
Mellene
Viktorija Dukaļska
Päättynyt 2 - 0
Artūrs Līvmanis
(12-0, 12-10)
 
 
Mikus Eļjaševics
68   Places 9-10
13:25
Mellene
Vilis Dons Blumbergs
Päättynyt 1 - 2
Amanda Blumberga
(8-11, 12-5, 6-11)
 
 
Mikus Eļjaševics
69   Places 7-8
14:45
Mellene
Raivo Vedējs
Päättynyt 0 - 2
Alise Mālere
(10-13, 4-11)
 
 
Nauris Gladkovs
70   Places 5-6
14:45
Avene
Aigija Tērauda
Päättynyt 0 - 2
Guntars Spalviņš
(11-13, 3-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics
14:45
Zemene
Elīze Strazdiņa
Päättynyt 1 - 3
Kaspars Biezais
(12-4, 8-11, 8-11, 9-11)
 
 
Artūrs Būda
72   Big final
15:25
Zemene
Liene Ciemiņa
Päättynyt 3 - 0
Nikolajs Osipovs
(11-6, 12-6, 11-8)
 
 
Artūrs Kalniņš
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com