Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Prisma-turnaus 2021

3.7.2021 Lippumäki | Suomi

2013
Otteluohjelma

Lohkovaihe

La 3.7.2021
1   Lohko A
10:40
Kenttä 4 kuplahalli
Sudet
Päättynyt 0 - 8
Peurat
 
2   Lohko B
10:40
Kenttä 5 kuplahalli
Karhut Keltainen
Päättynyt 1 - 2
Kobrat
 
3   Lohko C
10:40
Kenttä 6 kuplahalli
Karhut Valkoinen
Päättynyt 3 - 1
Elo
 
4   Lohko D
11:00
Kenttä 1 tekonurmi
SiPS
Päättynyt 10 - 1
Peurat 14
 
5   Lohko A
11:00
Kenttä 2 tekonurmi
Karhut Musta
Päättynyt 3 - 4
Hirvet Keltainen 12-13
 
6   Lohko B
11:00
Kenttä 3 tekonurmi
Ketut
Päättynyt 7 - 0
Puumat
 
7   Lohko C
11:00
Kenttä 4 kuplahalli
Kurjet
Päättynyt 0 - 3
Hirvet 13
 
8   Lohko D
11:00
Kenttä 5 kuplahalli
Kobrat 14
Päättynyt 1 - 2
Hirvet 13-14
 
9   Lohko A
12:00
Kenttä 3 tekonurmi
Karhut Musta
Päättynyt 5 - 0
Sudet
 
10   Lohko B
12:00
Kenttä 4 kuplahalli
Ketut
Päättynyt 12 - 0
Karhut Keltainen
 
11   Lohko C
12:00
Kenttä 5 kuplahalli
Kurjet
Päättynyt 1 - 4
Karhut Valkoinen
 
12   Lohko D
12:00
Kenttä 6 kuplahalli
Kobrat 14
Päättynyt 0 - 8
SiPS
 
13   Lohko A
12:20
Kenttä 1 tekonurmi
Hirvet Keltainen 12-13
Päättynyt 6 - 2
Peurat
 
14   Lohko B
12:20
Kenttä 2 tekonurmi
Puumat
Päättynyt 3 - 1
Kobrat
 
15   Lohko C
12:20
Kenttä 3 tekonurmi
Hirvet 13
Päättynyt 8 - 2
Elo
 
16   Lohko D
12:20
Kenttä 4 kuplahalli
Hirvet 13-14
Päättynyt 5 - 3
Peurat 14
 
17   Lohko A
13:20
Kenttä 2 tekonurmi
Sudet
Päättynyt 0 - 7
Hirvet Keltainen 12-13
 
18   Lohko B
13:20
Kenttä 3 tekonurmi
Karhut Keltainen
Päättynyt 1 - 6
Puumat
 
19   Lohko C
13:20
Kenttä 4 kuplahalli
Karhut Valkoinen
Päättynyt 0 - 4
Hirvet 13
 
20   Lohko D
13:20
Kenttä 5 kuplahalli
SiPS
Päättynyt 5 - 0
Hirvet 13-14
 
21   Lohko A
13:20
Kenttä 6 kuplahalli
Peurat
Päättynyt 3 - 0
Karhut Musta
 
22   Lohko B
13:40
Kenttä 1 tekonurmi
Kobrat
Päättynyt 1 - 13
Ketut
 
23   Lohko C
13:40
Kenttä 2 tekonurmi
Elo
Päättynyt 3 - 4
Kurjet
 
24   Lohko D
13:40
Kenttä 3 tekonurmi
Peurat 14
Päättynyt 0 - 3
Kobrat 14
 

Sijoitusottelut osa 1

La 3.7.2021
25   Sijat 1-4
14:40
Kenttä 1 tekonurmi
Hirvet Keltainen 12-13
Päättynyt 0 - 7
Ketut
 
26   Sijat 1-4
14:40
Kenttä 2 tekonurmi
Hirvet 13
Päättynyt 5 - 4
SiPS
 
27   Sijat 5-8
14:40
Kenttä 3 tekonurmi
Peurat
Päättynyt 1 - 5
Puumat
 
28   Sijat 5-8
14:40
Kenttä 4 kuplahalli
Karhut Valkoinen
Päättynyt 6 - 1
Hirvet 13-14
 
29   Sijat 9-12
14:40
Kenttä 5 kuplahalli
Karhut Musta
Päättynyt 2 - 0
Kobrat
 
30   Sijat 9-12
14:40
Kenttä 6 kuplahalli
Kurjet
Päättynyt 0 - 1
Kobrat 14
 
31   Sijat 13-16
15:00
Kenttä 1 tekonurmi
Sudet
Päättynyt 1 - 4
Karhut Keltainen
 
32   Sijat 13-16
15:00
Kenttä 2 tekonurmi
Elo
Päättynyt 5 - 0
Peurat 14
 

Sijoitusottelut osa 2

La 3.7.2021
33   Sijat 1-2
15:40
Kenttä 6 kuplahalli
Ketut
Päättynyt 5 - 1
Hirvet 13
 
34   Sijat 3-4
16:00
Kenttä 1 tekonurmi
Hirvet Keltainen 12-13
Päättynyt 2 - 1
SiPS
 
35   Sijat 5-6
16:00
Kenttä 2 tekonurmi
Puumat
Päättynyt 3 - 1
Karhut Valkoinen
 
36   Sijat 7-8
16:00
Kenttä 3 tekonurmi
Peurat
Päättynyt 7 - 1
Hirvet 13-14
 
37   Sijat 9-10
16:00
Kenttä 4 kuplahalli
Karhut Musta
Päättynyt 6 - 1
Kobrat 14
 
38   Sijat 11-12
16:00
Kenttä 5 kuplahalli
Kobrat
Päättynyt 1 - 3
Kurjet
 
39   Sijat 13-14
16:00
Kenttä 6 kuplahalli
Karhut Keltainen
Päättynyt 3 - 2
Elo
 
40   Sijat 15-16
16:20
Kenttä 1 tekonurmi
Sudet
Päättynyt 4 - 0
Peurat 14
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com