Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Prisma-turnaus 2021

3.7.2021 Lippumäki | Suomi

2012
Otteluohjelma

Lohkovaihe

La 3.7.2021
1   Lohko A
10:20
Kenttä 2 tekonurmi
Peurat
Päättynyt 3 - 4
Ahmat
 
2   Lohko B
10:20
Kenttä 3 tekonurmi
FC Siili B
Päättynyt 0 - 3
Karhut
 
3   Lohko C
10:20
Kenttä 4 kuplahalli
T10 Keltainen
Päättynyt 7 - 2
Ketut
 
4   Lohko D
10:20
Kenttä 5 kuplahalli
Elo
Päättynyt 3 - 1
Sudet
 
5   Lohko A
10:20
Kenttä 6 kuplahalli
Kobrat
Päättynyt 3 - 0
FC Siili A
 
6   Lohko B
10:40
Kenttä 1 tekonurmi
Haukat
Päättynyt 6 - 0
T10 Valkoinen
 
7   Lohko C
10:40
Kenttä 2 tekonurmi
Puumat
Päättynyt 0 - 1
Oravat
 
8   Lohko D
10:40
Kenttä 3 tekonurmi
Kurjet
Päättynyt 1 - 6
Hirvet Musta
 
9   Lohko A
11:40
Kenttä 1 tekonurmi
Kobrat
Päättynyt 1 - 3
Peurat
 
10   Lohko B
11:40
Kenttä 2 tekonurmi
Haukat
Päättynyt 3 - 0
FC Siili B
 
11   Lohko C
11:40
Kenttä 3 tekonurmi
Puumat
Päättynyt 7 - 0
T10 Keltainen
 
12   Lohko D
11:40
Kenttä 4 kuplahalli
Kurjet
Päättynyt 5 - 4
Elo
 
13   Lohko A
11:40
Kenttä 5 kuplahalli
FC Siili A
Päättynyt 0 - 3
Ahmat
 
14   Lohko B
11:40
Kenttä 6 kuplahalli
T10 Valkoinen
Päättynyt 3 - 4
Karhut
 
15   Lohko C
12:00
Kenttä 1 tekonurmi
Oravat
Päättynyt 3 - 1
Ketut
 
16   Lohko D
12:00
Kenttä 2 tekonurmi
Hirvet Musta
Päättynyt 3 - 0
Sudet
 
17   Lohko A
12:40
Kenttä 6 kuplahalli
Peurat
Päättynyt 3 - 0
FC Siili A
 
18   Lohko B
13:00
Kenttä 1 tekonurmi
FC Siili B
Päättynyt 0 - 3
T10 Valkoinen
 
19   Lohko C
13:00
Kenttä 2 tekonurmi
T10 Keltainen
Päättynyt 1 - 6
Oravat
 
20   Lohko D
13:00
Kenttä 3 tekonurmi
Elo
Päättynyt 0 - 4
Hirvet Musta
 
21   Lohko A
13:00
Kenttä 4 kuplahalli
Ahmat
Päättynyt 3 - 0
Kobrat
 
22   Lohko B
13:00
Kenttä 5 kuplahalli
Karhut
Päättynyt 1 - 4
Haukat
 
23   Lohko C
13:00
Kenttä 6 kuplahalli
Ketut
Päättynyt 0 - 9
Puumat
 
24   Lohko D
13:20
Kenttä 1 tekonurmi
Sudet
Päättynyt 2 - 6
Kurjet
 

Sijoitusottelut osa 1

La 3.7.2021
25   Sijat 1-4
14:00
Kenttä 5 kuplahalli
Ahmat
Päättynyt 2 - 4
Haukat
 
26   Sijat 1-4
14:00
Kenttä 6 kuplahalli
Oravat
Päättynyt 2 - 1
Hirvet Musta
 
27   Sijat 5-8
14:20
Kenttä 1 tekonurmi
Peurat
Päättynyt 7 - 3
Karhut
 
28   Sijat 5-8
14:20
Kenttä 2 tekonurmi
Puumat
Päättynyt 4 - 1
Kurjet
 
29   Sijat 9-12
14:20
Kenttä 3 tekonurmi
Kobrat
Päättynyt 7 - 1
T10 Valkoinen
 
30   Sijat 9-12
14:20
Kenttä 4 kuplahalli
T10 Keltainen
Päättynyt 2 - 1
Elo
 
31   Sijat 13-16
14:20
Kenttä 5 kuplahalli
FC Siili A
Päättynyt 2 - 1
FC Siili B
 
32   Sijat 13-16
14:20
Kenttä 6 kuplahalli
Ketut
Päättynyt 4 - 1
Sudet
 

Sijoitusottelut osa 2

La 3.7.2021
33   Sijat 1-2
15:20
Kenttä 4 kuplahalli
Haukat
Päättynyt 3 - 0
Oravat
 
34   Sijat 3-4
15:20
Kenttä 5 kuplahalli
Ahmat
Päättynyt 5 - 4
Hirvet Musta
 
35   Sijat 5-6
15:20
Kenttä 6 kuplahalli
Peurat
Päättynyt 2 - 1
Puumat
 
36   Sijat 7-8
15:40
Kenttä 1 tekonurmi
Karhut
Päättynyt 1 - 8
Kurjet
 
37   Sijat 9-10
15:40
Kenttä 2 tekonurmi
Kobrat
Päättynyt 8 - 3
T10 Keltainen
 
38   Sijat 11-12
15:40
Kenttä 3 tekonurmi
T10 Valkoinen
Päättynyt 5 - 1
Elo
 
39   Sijat 13-14
15:40
Kenttä 4 kuplahalli
FC Siili A
Päättynyt 0 - 3
Ketut
 
40   Sijat 15-6
15:40
Kenttä 5 kuplahalli
FC Siili B
Päättynyt 0 - 3
Sudet
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com