Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Banzai Cup 2019

5.10. - 6.10.2019 Leppävirta | Suomi

Kilpasarja - Otteluohjelma

Alkulohkot

La 5.10.2019
1
10:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 3 LN
ToU
1
-
0
JJK
2
10:00
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 1 TN
KuPS City
0
-
1
PK-37
3
10:30
Lohko C
Päättynyt
Kenttä 3 LN
KuPS 10
2
-
1
JuPy
4
10:30
Lohko D
Päättynyt
Kenttä 1 TN
MP Sininen
1
-
6
Jippo
5
11:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 3 LN
PK-35 Punainen
5
-
0
Ajax-Sarkkiranta Sininen
6
11:00
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 1 TN
EsPa Keltainen 2
2
-
3
PaRi
7
11:30
Lohko C
Päättynyt
Kenttä 3 LN
EPS Akatemia Valkoinen
3
-
2
Komeetat
8
11:30
Lohko D
Päättynyt
Kenttä 1 TN
FC Kuusysi Valkosininen
4
-
0
HauPa Vihreä
9
12:30
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 1 TN
PK-35 Punainen
4
-
0
ToU
10
12:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 3 LN
EsPa Keltainen 2
3
-
1
KuPS City
11
13:00
Lohko C
Päättynyt
Kenttä 1 TN
EPS Akatemia Valkoinen
3
-
0
KuPS 10
12
13:00
Lohko D
Päättynyt
Kenttä 3 LN
FC Kuusysi Valkosininen
4
-
0
MP Sininen
13
13:30
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 3 LN
Ajax-Sarkkiranta Sininen
0
-
3
JJK
14
13:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 1 TN
PaRi
0
-
0
PK-37
15
14:00
Lohko C
Päättynyt
Kenttä 3 LN
Komeetat
2
-
0
JuPy
16
14:00
Lohko D
Päättynyt
Kenttä 1 TN
HauPa Vihreä
0
-
1
Jippo
17
14:30
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 1 TN
ToU
2
-
1
Ajax-Sarkkiranta Sininen
18
14:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 3 LN
KuPS City
0
-
0
PaRi
19
15:00
Lohko C
Päättynyt
Kenttä 1 TN
KuPS 10
2
-
1
Komeetat
20
15:00
Lohko D
Päättynyt
Kenttä 3 LN
MP Sininen
1
-
0
HauPa Vihreä
21
15:30
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 1 TN
JJK
1
-
1
PK-35 Punainen
22
15:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 3 LN
PK-37
3
-
0
EsPa Keltainen 2
23
16:00
Lohko C
Päättynyt
Kenttä 1 TN
JuPy
1
-
1
EPS Akatemia Valkoinen
24
16:00
Lohko D
Päättynyt
Kenttä 3 LN
Jippo
0
-
1
FC Kuusysi Valkosininen

Sijat 9-16

Su 6.10.2019
25
08:30
Sijat 9-16 A
Päättynyt
Kenttä 1 TN
JJK
3
-
0
KuPS City
26
08:30
Sijat 9-16 B
Päättynyt
Kenttä 3 LN
EsPa Keltainen 2
3
-
0
Ajax-Sarkkiranta Sininen
27
09:00
Sijat 9-16 C
Päättynyt
Kenttä 3 LN
Komeetat
4
-
0
HauPa Vihreä
28
09:00
Sijat 9-16 D
Päättynyt
Kenttä 1 TN
MP Sininen
0
-
3
JuPy

Sijat 1-8

Su 6.10.2019
29
09:30
Sijat 1-8 A
Päättynyt
Kenttä 3 LN
PK-35 Punainen
3
-
0
PaRi
30
09:30
Sijat 1-8 B
Päättynyt
Kenttä 1 TN
PK-37
0
-
1
ToU
31
10:00
Sijat 1-8 C
Päättynyt
Kenttä 1 TN
EPS Akatemia Valkoinen
0
-
1
Jippo
32
10:00
Sijat 1-8 D
Päättynyt
Kenttä 3 LN
FC Kuusysi Valkosininen
3
-
1
KuPS 10

Sijat 13-16

Su 6.10.2019
33
10:30
Sijat 13-16 A
Päättynyt
Kenttä 1 TN
KuPS City
2
-
1
Ajax-Sarkkiranta Sininen
34
10:30
Sijat 13-16 B
Päättynyt
Kenttä 3 LN
HauPa Vihreä
1
-
2VL
MP Sininen

Sijat 9-12

Su 6.10.2019
35
11:00
Sijat 9-12 A
Päättynyt
Kenttä 3 LN
JJK
5
-
2
EsPa Keltainen 2
36
11:00
Sijat 9-12 B
Päättynyt
Kenttä 1 TN
Komeetat
2
-
1
JuPy

Sijat 5-8

Su 6.10.2019
37
11:30
Sijat 5-8 A
Päättynyt
Kenttä 1 TN
PaRi
1
-
2
PK-37
38
11:30
Sijat 5-8 B
Päättynyt
Kenttä 3 LN
EPS Akatemia Valkoinen
1
-
2
KuPS 10

Sijat 1-4

Su 6.10.2019
39
12:00
Sijat 1-4 A
Päättynyt
Kenttä 3 LN
PK-35 Punainen
2
-
1
ToU
40
12:00
Sijat 1-4 B
Päättynyt
Kenttä 1 TN
Jippo
4
-
3VL
FC Kuusysi Valkosininen

Sijat 15-16

Su 6.10.2019
41
12:30
Sijat 15-16
Päättynyt
Kenttä 1 TN
Ajax-Sarkkiranta Sininen
0
-
0
HauPa Vihreä

Sijat 13-14

Su 6.10.2019
42
12:30
Sijat 13-14
Päättynyt
Kenttä 3 LN
KuPS City
0
-
0
MP Sininen

Sijat 11-12

Su 6.10.2019
43
13:00
Sijat 11-12
Päättynyt
Kenttä 1 TN
EsPa Keltainen 2
0
-
5
JuPy

Sijat 9-10

Su 6.10.2019
44
13:00
Sijat 9-10
Päättynyt
Kenttä 3 LN
JJK
3
-
1
Komeetat

Sijat 7-8

Su 6.10.2019
45
13:30
Sijat 7-8
Päättynyt
Kenttä 3 LN
PaRi
0
-
3
EPS Akatemia Valkoinen

Sijat 5-6

Su 6.10.2019
46
13:30
Sijat 5-6
Päättynyt
Kenttä 1 TN
PK-37
1
-
0
KuPS 10

Pronssiottelu sijat 3-4

Su 6.10.2019
47
14:00
Sijat 3-4
Päättynyt
Kenttä 3 LN
ToU
2
-
0
FC Kuusysi Valkosininen

Loppuottelu sijat 1-2

Su 6.10.2019
48
14:00
Sijat 1-2
Päättynyt
Kenttä 1 TN
PK-35 Punainen
4
-
1
Jippo
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2019 GameResultsOnline.com