Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Banzai Cup 2019

5.10. - 6.10.2019 Leppävirta | Suomi

Eliittisarja - Otteluohjelma

Alkulohkot

La 5.10.2019
1
09:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 2 TN
KuPS Musta
0
-
4
HoDy
2
09:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 4 LN
HauPa Keltainen
0
-
4
TPV
3
09:40
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 4 LN
KuPS Keltainen
2
-
2
MP Valkoinen
4
09:40
Lohko C
Päättynyt
Kenttä 2 TN
PK-35
4
-
0
Ylöjärven Ilves
5
10:20
Lohko C
Päättynyt
Kenttä 2 TN
KuPS 08 Haaste
3
-
0
Ajax-Sarkkiranta Valkoinen
6
10:20
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 4 LN
LePa
0
-
1
HoDy
7
11:00
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 4 LN
PEPO
1
-
1
EPS Akatemia Punainen
8
11:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 2 TN
HauPa Keltainen
2
-
3
KuPS Musta
9
11:40
Lohko C
Päättynyt
Kenttä 4 LN
PK-35
6
-
0
KuPS 08 Haaste
10
11:40
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 2 TN
EsPa Keltainen 1
5
-
4
MP Valkoinen
11
13:00
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 2 TN
PEPO
2
-
2
KuPS Keltainen
12
13:00
Lohko C
Päättynyt
Kenttä 4 LN
Ylöjärven Ilves
5
-
0
Ajax-Sarkkiranta Valkoinen
13
13:40
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 2 TN
LePa
3
-
0
HauPa Keltainen
14
13:40
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 4 LN
TPV
5
-
0
KuPS Musta
15
14:20
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 4 LN
EsPa Keltainen 1
1
-
1
PEPO
16
14:20
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 2 TN
EPS Akatemia Punainen
5
-
1
KuPS Keltainen
17
15:00
Lohko C
Päättynyt
Kenttä 4 LN
KuPS 08 Haaste
0
-
1
Ylöjärven Ilves
18
15:00
Lohko C
Päättynyt
Kenttä 2 TN
Ajax-Sarkkiranta Valkoinen
2
-
1
PK-35
19
15:40
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 2 TN
TPV
1
-
2
LePa
20
15:40
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 4 LN
HoDy
7
-
0
HauPa Keltainen
21
16:20
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 4 LN
EPS Akatemia Punainen
3
-
0
EsPa Keltainen 1
22
16:20
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 2 TN
MP Valkoinen
1
-
3
PEPO
Su 6.10.2019
23
08:30
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 4 LN
KuPS Musta
0
-
2
LePa
24
08:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 2 TN
KuPS Keltainen
4
-
4
EsPa Keltainen 1
25
09:10
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 2 TN
HoDy
1
-
0
TPV
26
09:10
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 4 LN
MP Valkoinen
1
-
4
EPS Akatemia Punainen

Sijat 13-14

Su 6.10.2019
27
10:00
Sijat 13-14 osa 1
Päättynyt
Kenttä 2 TN
HauPa Keltainen
0
-
2
MP Valkoinen
28
11:20
Sijat 13-14 osa 2
Päättynyt
Kenttä 4 LN
MP Valkoinen
2
-
3
HauPa Keltainen

Sijat 10-12

Su 6.10.2019
29
10:00
Sijat 10-12
Päättynyt
Kenttä 4 LN
KuPS Musta
3
-
5
KuPS Keltainen
30
12:00
Sijat 10-12
Päättynyt
Kenttä 4 LN
Ajax-Sarkkiranta Valkoinen
3
-
1
KuPS Musta
31
13:20
Sijat 10-12
Päättynyt
Kenttä 4 LN
KuPS Keltainen
2
-
1
Ajax-Sarkkiranta Valkoinen

Sijat 7-9

Su 6.10.2019
32
10:40
Sijat 7-9
Päättynyt
Kenttä 2 TN
TPV
0
-
1
EsPa Keltainen 1
33
12:00
Sijat 7-9
Päättynyt
Kenttä 2 TN
KuPS 08 Haaste
1
-
0
TPV
34
13:20
Sijat 7-9
Päättynyt
Kenttä 2 TN
EsPa Keltainen 1
3
-
4
KuPS 08 Haaste

Sijat 4-6

Su 6.10.2019
35
10:40
Sijat 4-6
Päättynyt
Kenttä 4 LN
LePa
1
-
2
PEPO
36
12:40
Sijat 4-6
Päättynyt
Kenttä 4 LN
Ylöjärven Ilves
0
-
2
LePa
37
14:00
Sijat 4-6
Päättynyt
Kenttä 4 LN
PEPO
0
-
7
Ylöjärven Ilves

Sijat 1-3

Su 6.10.2019
38
11:20
Sijat 1-3
Päättynyt
Kenttä 2 TN
HoDy
1
-
1
EPS Akatemia Punainen
39
12:40
Sijat 1-3
Päättynyt
Kenttä 2 TN
PK-35
2
-
1
HoDy
40
14:00
Sijat 1-3
Päättynyt
Kenttä 2 TN
EPS Akatemia Punainen
0
-
3
PK-35
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2019 GameResultsOnline.com