Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Kuljetusliike L. Retva Ice Fest

4.1.2020 Salo | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

La 4.1.2020
1   Lohko A
08:30
Kellopääty
Kiekkohait Sharks
Päättynyt 7 - 1
TuTo Blue
 
2   Lohko B
08:30
Kioskipääty
Kiekkohait Kings
Päättynyt 3 - 6
TuTo White
 
3   Lohko C
09:00
Kellopääty
HCK Salamat Sininen
Päättynyt 4 - 6
Kiekkohait Penquins
 
4   Lohko D
09:00
Kioskipääty
HaKi WHITE
Päättynyt 3 - 3
HCK Salamat Valkoinen
 
5   Lohko A
09:30
Kellopääty
HaKi BLUE
Päättynyt 10 - 4
Jää-Ahmat Red
 
6   Lohko B
09:30
Kioskipääty
TuTo White
Päättynyt 6 - 4
Jää-Ahmat Black
 
7   Lohko C
10:00
Kellopääty
Haukat Valkoinen
Päättynyt 10 - 2
HCK Salamat Sininen
 
8   Lohko D
10:00
Kioskipääty
Haukat Harmaa
Päättynyt 6 - 3
HCK Salamat Valkoinen
 
9   Lohko A
10:45
Kellopääty
Jää-Ahmat Red
Päättynyt 7 - 0
TuTo Blue
 
10   Lohko B
10:45
Kioskipääty
Ice Team Raseborg Blue
Päättynyt 4 - 5
Kiekkohait Kings
 
11   Lohko D
11:15
Kellopääty
HaKi WHITE
Päättynyt 7 - 3
Jää-Ahmat Blue
 
12   Lohko A
11:15
Kioskipääty
Kiekkohait Sharks
Päättynyt 4 - 5
HaKi BLUE
 
13   Lohko B
11:45
Kellopääty
Jää-Ahmat Black
Päättynyt 5 - 3
Ice Team Raseborg Blue
 
14   Lohko C
11:45
Kioskipääty
Ice Team Raseborg White
Päättynyt 4 - 9
Haukat Valkoinen
 
15   Lohko C
12:15
Kellopääty
HCK Salamat Sininen
Päättynyt 5 - 4
Ice Team Raseborg White
 
16   Lohko D
12:15
Kioskipääty
Haukat Harmaa
Päättynyt 5 - 12
HaKi WHITE
 
17   Lohko A
13:00
Kellopääty
TuTo Blue
Päättynyt 5 - 9
HaKi BLUE
 
18   Lohko B
13:00
Kioskipääty
Kiekkohait Kings
Päättynyt 5 - 6
Jää-Ahmat Black
 
19   Lohko C
13:30
Kellopääty
Kiekkohait Penquins
Päättynyt 5 - 5
Haukat Valkoinen
 
20   Lohko D
13:30
Kioskipääty
HCK Salamat Valkoinen
Päättynyt 1 - 5
Jää-Ahmat Blue
 
21   Lohko A
14:00
Kellopääty
Jää-Ahmat Red
Päättynyt 6 - 2
Kiekkohait Sharks
 
22   Lohko B
14:00
Kioskipääty
Ice Team Raseborg Blue
Päättynyt 4 - 5
TuTo White
 
23   Lohko C
14:30
Kellopääty
Kiekkohait Penquins
Päättynyt 4 - 3
Ice Team Raseborg White
 
24   Lohko D
14:30
Kioskipääty
Jää-Ahmat Blue
Päättynyt 6 - 3
Haukat Harmaa
 

Jatkopelit

La 4.1.2020
25   CD4
15:30
Kellopääty
Ice Team Raseborg White
Päättynyt 3 - 5
HCK Salamat Valkoinen
 
26   AB4
15:30
Kioskipääty
TuTo Blue
Päättynyt 1 - 3
Ice Team Raseborg Blue
 
27   CD3
16:00
Kellopääty
HCK Salamat Sininen
Päättynyt 2 - 6
Haukat Harmaa
 
28   AB3
16:00
Kioskipääty
Kiekkohait Sharks
Päättynyt 7 - 0
Kiekkohait Kings
 
29   CD2
16:30
Kellopääty
Kiekkohait Penquins
Päättynyt 5 - 6
Jää-Ahmat Blue
 
30   AB2
16:30
Kioskipääty
Jää-Ahmat Red
Päättynyt 9 - 5
Jää-Ahmat Black
 
31   AB1
17:00
Kellopääty
HaKi BLUE
Päättynyt 7 - 3
TuTo White
 
32   CD1
17:00
Kioskipääty
Haukat Valkoinen
Päättynyt 6 - 13
HaKi WHITE
 

Sijoituspelit

La 4.1.2020
33   15-16
17:45
Kellopääty
TuTo Blue
Päättynyt 6 - 1
Ice Team Raseborg White
 
34   13-14
17:45
Kioskipääty
Ice Team Raseborg Blue
Päättynyt 2 - 1
 VL
HCK Salamat Valkoinen
 
35   11-12
18:15
Kellopääty
Kiekkohait Kings
Päättynyt 4 - 3
 VL
HCK Salamat Sininen
 
36   9-10
18:15
Kioskipääty
Kiekkohait Sharks
Päättynyt 4 - 3
 VL
Haukat Harmaa
 
37   7-8
18:45
Kellopääty
Jää-Ahmat Black
Päättynyt 8 - 7
Kiekkohait Penquins
 
38   5-6
18:45
Kioskipääty
Jää-Ahmat Red
Päättynyt 6 - 2
Jää-Ahmat Blue
 
19:30
Kellopääty
TuTo White
Päättynyt 6 - 10
Haukat Valkoinen
 
40   Finaali
19:30
Kioskipääty
HaKi BLUE
Päättynyt 4 - 6
HaKi WHITE
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com