Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Kaarina-turnaus

31.7. - 1.8.2021 Kaarina, Keskuskenttä | Suomi

T11 (2010) Haaste
Otteluohjelma

Alkulohko

La 31.7.2021
1   Lohko A
09:00
Keskuskenttä, 2A (8v8)
KaaPo musta
Päättynyt 0 - 5
MaPS T10
 
Veera Linnavalli
2   Lohko B
09:00
Keskuskenttä, 3A (8v8)
SalPa sininen
Päättynyt 0 - 2
RaiFu
 
Otto Ohvo
3   Lohko A
09:00
Keskuskenttä, 2B (8v8)
FC Honka / Lumileopardit
Päättynyt 4 - 0
Nicefutis
 
Janne Ruusunen
4   Lohko B
09:00
Keskuskenttä, 3B (8v8)
Turun Kisa-Veikot
Päättynyt 4 - 0
Karhu-Futis
 
Markus Kankainen
5   Lohko A
11:30
Keskuskenttä, 2A (8v8)
FC Honka / Lumileopardit
Päättynyt 4 - 0
KaaPo musta
 
Veera Linnavalli
6   Lohko B
11:30
Keskuskenttä, KHT A (8v8)
Turun Kisa-Veikot
Päättynyt 0 - 0
SalPa sininen
 
Konsta Ranta
7   Lohko A
11:30
Keskuskenttä, 2B (8v8)
Nicefutis
Päättynyt 1 - 5
MaPS T10
 
Markus Kankainen
8   Lohko B
11:30
Keskuskenttä, KHT B (8v8)
Karhu-Futis
Päättynyt 1 - 5
RaiFu
 
Janne Ruusunen
9   Lohko A
15:40
Keskuskenttä, 2A (8v8)
KaaPo musta
Päättynyt 3 - 0
Nicefutis
 
Pasi Blomqvist
10   Lohko B
15:40
Keskuskenttä, 3A (8v8)
SalPa sininen
Päättynyt 3 - 2
Karhu-Futis
 
Juho Lahdenperä
11   Lohko A
15:40
Keskuskenttä, 2B (8v8)
MaPS T10
Päättynyt 2 - 1
FC Honka / Lumileopardit
 
Janina Vahalahti
12   Lohko B
15:40
Keskuskenttä, 3B (8v8)
RaiFu
Päättynyt 4 - 2
Turun Kisa-Veikot
 
Janne Ruusunen

Sijoitusottelut / 1.kierros

Su 1.8.2021
09:00
Keskuskenttä, KHT A (8v8)
MaPS T10
Päättynyt 2 - 0
Karhu-Futis
 
Tero Forsell
09:00
Keskuskenttä, 2B (8v8)
RaiFu
Päättynyt 5 - 0
Nicefutis
 
Veera Linnavalli
09:00
Keskuskenttä, 3A (8v8)
FC Honka / Lumileopardit
Päättynyt 1 - 0
SalPa sininen
 
Urho Klen
09:00
Keskuskenttä, 3B (8v8)
Turun Kisa-Veikot
Päättynyt 2 - 0
KaaPo musta
 
Janne Ruusunen

Sijoitusottelut / 2.kierros

Su 1.8.2021
17   Välierä 1
10:40
Keskuskenttä, 2B (8v8)
MaPS T10
Päättynyt 3 - 0
Turun Kisa-Veikot
 
Veera Linnavalli
18   Välierä 2
10:40
Keskuskenttä, 3A (8v8)
RaiFu
Päättynyt 5 - 0
FC Honka / Lumileopardit
 
Urho Klen
19   Sijat 5-8
10:40
Keskuskenttä, 3B (8v8)
Karhu-Futis
Päättynyt 2 - 5
KaaPo musta
 
Janina Palmroos
20   Sijat 5-8
10:40
Keskuskenttä, KHT A (8v8)
Nicefutis
Päättynyt 0 - 1
SalPa sininen
 
Otto Ohvo

Sijoitusottelut / 3.kierros

Su 1.8.2021
21   Finaali
14:50
Keskuskenttä, 2A (8v8)
MaPS T10
Päättynyt 0 - 2
RaiFu
 
Otto Ohvo
22   Sijat 3-4
14:50
Keskuskenttä, 2B (8v8)
Turun Kisa-Veikot
Päättynyt 0 - 1
FC Honka / Lumileopardit
 
Veera Linnavalli
23   Sijat 7-8
14:50
Keskuskenttä, 5A (8v8)
Karhu-Futis
Päättynyt 2 - 0
Nicefutis
 
Juho Lahdenperä
24   Sijat 5-6
15:40
Keskuskenttä, 3B (8v8)
KaaPo musta
Päättynyt 5 - 0
SalPa sininen
 
Urho Klen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com