Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Kiekko-Espoo U8 kevätturnaus

21.4.2024 Espoo, Leppävaaran Genano Areena | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

Su 21.4.2024
1   Lohko A
10:00
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kellopääty
K-Espoo EPS I
-
K-Espoo Blues I
 
 
Kai Laitinen
2   Lohko B
10:00
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kahviopääty
K-Espoo EPS II
-
K-Espoo Blues II
 
 
Joni Töykkälä
3   Lohko C
10:15
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kellopääty
K-Espoo EPS III
-
K-Espoo Blues III
 
 
Ville Koskenvuo
4   Lohko D
10:15
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kahviopääty
HJK Blue
-
GrIFK Green
 
 
Esa Sipilä
5   Lohko A
10:30
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kellopääty
GrIFK Black
-
HJK White
 
 
Kai Laitinen
6   Lohko B
10:30
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kahviopääty
HC Nokia Oranssit
-
HPK U8
 
 
Joni Töykkälä
7   Lohko C
10:45
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kellopääty
TuTo Blue
-
HC Nokia Mustat
 
 
Ville Koskenvuo
8   Lohko D
10:45
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kahviopääty
TuTo White
-
Sipoon Wolf
 
 
Esa Sipilä
9   Lohko A
11:00
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kellopääty
GrIFK Black
-
K-Espoo EPS I
 
 
Kai Laitinen
10   Lohko B
11:00
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kahviopääty
HC Nokia Oranssit
-
K-Espoo EPS II
 
 
Joni Töykkälä
11   Lohko C
11:15
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kellopääty
TuTo Blue
-
K-Espoo EPS III
 
 
Ville Koskenvuo
12   Lohko D
11:15
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kahviopääty
TuTo White
-
HJK Blue
 
 
Esa Sipilä
13   Lohko A
11:45
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kellopääty
HJK White
-
K-Espoo EPS I
 
 
Sami Lakka
14   Lohko B
11:45
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kahviopääty
HPK U8
-
K-Espoo EPS II
 
 
Pekka Saijonmaa
15   Lohko C
12:00
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kellopääty
HC Nokia Mustat
-
K-Espoo EPS III
 
 
Pekka Wetterstrand
16   Lohko D
12:00
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kahviopääty
Sipoon Wolf
-
HJK Blue
 
 
Jimi Santala
17   Lohko A
12:15
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kellopääty
K-Espoo Blues I
-
GrIFK Black
 
 
Sami Lakka
18   Lohko B
12:15
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kahviopääty
K-Espoo Blues II
-
HC Nokia Oranssit
 
 
Pekka Saijonmaa
19   Lohko C
12:30
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kellopääty
K-Espoo Blues III
-
TuTo Blue
 
 
Pekka Wetterstrand
20   Lohko D
12:30
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kahviopääty
GrIFK Green
-
TuTo White
 
 
Jimi Santala
21   Lohko A
12:45
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kellopääty
K-Espoo Blues I
-
HJK White
 
 
Sami Lakka
22   Lohko B
12:45
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kahviopääty
K-Espoo Blues II
-
HPK U8
 
 
Pekka Saijonmaa
23   Lohko C
13:00
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kellopääty
K-Espoo Blues III
-
HC Nokia Mustat
 
 
Pekka Wetterstrand
24   Lohko D
13:00
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kahviopääty
GrIFK Green
-
Sipoon Wolf
 
 
Jimi Santala

Jatkopelit

Su 21.4.2024
25   Jatkolohko A
13:30
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kellopääty
Lohko A | Sija 3
-
Lohko B | Sija 3
 
 
Pekka Mutanen
26   Jatkolohko B
13:30
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kahviopääty
Lohko C | Sija 3
-
Lohko D | Sija 3
 
 
Ville Åberg
27   Jatkolohko C
13:45
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kellopääty
Lohko A | Sija 4
-
Lohko B | Sija 4
 
 
Hannes Leinonen
28   Jatkolohko D
13:45
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kahviopääty
Lohko C | Sija 4
-
Lohko D | Sija 4
 
 
Saara Kuusisto
29   Jatkolohko E
14:05
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kellopääty
Lohko A | Sija 1
-
Lohko B | Sija 1
 
 
Pekka Mutanen
30   Jatkolohko F
14:05
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kahviopääty
Lohko C | Sija 1
-
Lohko D | Sija 1
 
 
Ville Åberg
31   Jatkolohko G
14:20
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kellopääty
Lohko A | Sija 2
-
Lohko B | Sija 2
 
 
Hannes Leinonen
32   Jatkolohko H
14:20
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kahviopääty
Lohko C | Sija 2
-
Lohko D | Sija 2
 
 
Saara Kuusisto

Jatkopelit

Su 21.4.2024
33   Jatkolohko M
14:40
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kellopääty
Jatkolohko A | Sija 1
-
Jatkolohko B | Sija 1
 
 
Pekka Mutanen
34   Jatkolohko N
14:40
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kahviopääty
Jatkolohko A | Sija 2
-
Jatkolohko B | Sija 2
 
 
Ville Åberg
35   Jatkolohko O
14:55
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kellopääty
Jatkolohko C | Sija 1
-
Jatkolohko D | Sija 1
 
 
Hannes Leinonen
36   Jatkolohko P
14:55
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kahviopääty
Jatkolohko C | Sija 2
-
Jatkolohko D | Sija 2
 
 
Saara Kuusisto
37   Jatkolohko I
15:30
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kellopääty
Jatkolohko E | Sija 1
-
Jatkolohko F | Sija 1
 
 
Pekka Mutanen
38   Jatkolohko J
15:30
Leppävaaran Genano Areena, Alpha, kahviopääty
Jatkolohko E | Sija 2
-
Jatkolohko F | Sija 2
 
 
Ville Åberg
39   Jatkolohko K
15:45
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kellopääty
Jatkolohko G | Sija 1
-
Jatkolohko H | Sija 1
 
 
Hannes Leinonen
40   Jatkolohko L
15:45
Leppävaaran Genano Areena, Covert, kahviopääty
Jatkolohko G | Sija 2
-
Jatkolohko H | Sija 2
 
 
Saara Kuusisto
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com