Powered by GameResultsOnline.com tournament management

IKH Jyväskylä -turnaus 2022

9.4. - 10.4.2022 Buugi 1, Buugi 2, Harjoitushalli 1, Harjoitushali 2, Harjoitushalli 1 A, Harjoitushalli 1 B, Harjoitushalli 2 A, Harjoitushalli 2 B | Suomi

U10 AA (2012 syntyneet)
Otteluohjelma

U10 AA

La 9.4.2022
08:30
Buugi 2
JYP Red
Päättynyt 2 - 6
Cobrat / YJK U10
 
 
09:05
Buugi 2
JYP Blue
Päättynyt 3 - 6
KooKoo Puukot
 
 
09:40
Buugi 2
Rauman Lukko Keltainen
Päättynyt 2 - 3
EVU Rantaset
 
 
09:55
Buugi 1
Karhu-Kissat
Päättynyt 4 - 0
JYP Blue
 
 
10:25
Buugi 2
Rauman Lukko Sininen
Päättynyt 1 - 3
KooKoo Motit
 
 
11:00
Buugi 2
Hermes Punainen
Päättynyt 4 - 2
Karhu-Kissat
 
 
11:35
Buugi 2
Hermes Valkoinen
Päättynyt 8 - 1
Rauman Lukko Sininen
 
 
11:50
Buugi 1
Titaanit / KY-80 Black
Päättynyt 6 - 2
KooKoo Puukot
 
 
12:20
Buugi 2
Hermes Valkoinen
Päättynyt 7 - 2
JyKi Valkoinen
 
 
12:25
Buugi 1
Rauman Lukko Keltainen
Päättynyt 7 - 2
JYP Red
 
 
11   Alkulohko B
12:55
Buugi 2
Hermes Punainen
Päättynyt 20 - 0
JYP Blue
 
 
13:00
Buugi 1
Cobrat / YJK U10
Päättynyt 2 - 3
EVU Rantaset
 
 
13   Alkulohko C
13:30
Buugi 2
Titaanit / KY-80 Red
Päättynyt 1 - 4
KooKoo Motit
 
 
13:45
Buugi 1
Titaanit / KY-80 White
Päättynyt 0 - 9
Cobrat / YJK U10
 
 
15   Alkulohko B
14:15
Buugi 2
Titaanit / KY-80 Black
Päättynyt 5 - 6
Hermes Punainen
 
 
14:20
Buugi 1
Titaanit / KY-80 White
Päättynyt 1 - 5
Rauman Lukko Keltainen
 
 
14:50
Buugi 2
EVU Rantaset
Päättynyt 4 - 1
JYP Red
 
 
18   Alkulohko C
15:25
Buugi 2
Titaanit / KY-80 Red
Päättynyt 0 - 7
Hermes Valkoinen
 
 
19   Alkulohko C
16:10
Buugi 2
JyKi Valkoinen
Päättynyt 1 - 2
Rauman Lukko Sininen
 
 
16:45
Buugi 2
EVU Rantaset
Päättynyt 8 - 0
Titaanit / KY-80 White
 
 
21   Alkulohko C
17:20
Buugi 2
JyKi Valkoinen
Päättynyt 2 - 5
Titaanit / KY-80 Red
 
 
22   Alkulohko B
17:45
Buugi 1
Karhu-Kissat
Päättynyt 1 - 3
Titaanit / KY-80 Black
 
 
23   Alkulohko B
18:05
Buugi 2
KooKoo Puukot
Päättynyt 2 - 9
Hermes Punainen
 
 
18:20
Buugi 1
Cobrat / YJK U10
Päättynyt 4 - 1
Rauman Lukko Keltainen
 
 
25   Alkulohko C
18:40
Buugi 2
KooKoo Motit
Päättynyt 0 - 5
Hermes Valkoinen
 
 
26   Alkulohko B
18:55
Buugi 1
KooKoo Puukot
Päättynyt 2 - 2
Karhu-Kissat
 
 
27   Alkulohko C
19:15
Buugi 2
KooKoo Motit
Päättynyt 8 - 1
JyKi Valkoinen
 
 
19:40
Buugi 1
JYP Red
Päättynyt 0 - 3
Titaanit / KY-80 White
 
 
29   Alkulohko B
20:00
Buugi 2
JYP Blue
Päättynyt 0 - 12
Titaanit / KY-80 Black
 
 
30   Alkulohko C
20:15
Buugi 1
Rauman Lukko Sininen
Päättynyt 4 - 3
Titaanit / KY-80 Red
 
 

U10 AA Jatkosarja

Su 10.4.2022
31   Sijoitus 1-3
08:00
Buugi 2
EVU Rantaset
Päättynyt 4 - 2
Hermes Punainen
 
 
32   Sijoitus 4-6
08:35
Buugi 2
Cobrat / YJK U10
Päättynyt 4 - 3
Titaanit / KY-80 Black
 
 
33   Sijoitus 7-9
09:10
Buugi 2
Rauman Lukko Keltainen
Päättynyt 3 - 0
Karhu-Kissat
 
 
09:55
Buugi 2
Titaanit / KY-80 White
Päättynyt 0 - 0
KooKoo Puukot
 
 
10:30
Buugi 2
JYP Red
Päättynyt 4 - 4
JYP Blue
 
 
36   Sijoitus 1-3
11:05
Buugi 2
Hermes Valkoinen
Päättynyt 4 - 2
EVU Rantaset
 
 
37   Sijoitus 4-6
11:50
Buugi 2
KooKoo Motit
Päättynyt 0 - 5
Cobrat / YJK U10
 
 
38   Sijoitus 7-9
12:25
Buugi 2
Rauman Lukko Sininen
Päättynyt 2 - 5
Rauman Lukko Keltainen
 
 
13:00
Buugi 2
Titaanit / KY-80 Red
Päättynyt 2 - 3
Titaanit / KY-80 White
 
 
13:40
Buugi 1
JyKi Valkoinen
Päättynyt 3 - 1
JYP Red
 
 
41   Sijoitus 1-3
13:45
Buugi 2
Hermes Punainen
Päättynyt 3 - 7
Hermes Valkoinen
 
 
42   Sijoitus 4-6
14:20
Buugi 2
Titaanit / KY-80 Black
Päättynyt 6 - 1
KooKoo Motit
 
 
43   Sijoitus 7-9
14:25
Buugi 1
Karhu-Kissat
Päättynyt 1 - 1
Rauman Lukko Sininen
 
 
14:55
Buugi 2
KooKoo Puukot
Päättynyt 0 - 4
Titaanit / KY-80 Red
 
 
15:00
Buugi 1
JYP Blue
Päättynyt 1 - 8
JyKi Valkoinen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com