Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Ilveksen YH Kodit Syysturnaus 2022

1.10. - 2.10.2022 Ilveskenttä, Kaupin urheilupuisto | Suomi

T9 Haaste
Otteluohjelma

Uusi turnausvaihe (1)

La 1.10.2022
1   Lohko A
10:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 1
Ilves Keltavihreä
-
PPJ Sininen
 
 
2   Lohko A
10:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 2
LeKi-futis Valkoinen
-
Kopse Trombi
 
 
3   Lohko A
10:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 3
HJK City Valkoinen
-
JyPK Vihreä
 
 
4   empty
10:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 4
JyPK Musta
-
FC Nokia Valkoinen
 
 
5   empty
10:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 5
Ylöjärven Ilves Punainen
-
SJK Kulta
 
 
6   empty
10:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 1
HJK City Keltainen
-
Pallo-Iirot Sininen
 
 
7   empty
10:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 2
PPJ Valkoinen
-
TP-49
 
 
7   Lohko A
HJK City Valkoinen
PPJ Sininen
 
 
8   Lohko A
11:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 4
HJK City Valkoinen
-
Ilves Keltavihreä
 
 
9   empty
11:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 5
Ylöjärven Ilves Punainen
-
JyPK Musta
 
 
10   Lohko A
11:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 1
Kopse Trombi
-
PPJ Sininen
 
 
11   Lohko A
11:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 2
JyPK Vihreä
-
LeKi-futis Valkoinen
 
 
12   empty
11:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 3
HJK City Keltainen
-
FC Nokia Valkoinen
 
 
13   empty
11:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 4
Pallo-Iirot Sininen
-
PPJ Valkoinen
 
 
14   empty
11:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 5
TP-49
-
SJK Kulta
 
 
14   Lohko A
Ilves Keltavihreä
LeKi-futis Valkoinen
 
 
15   Lohko A
12:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 2
LeKi-futis Valkoinen
-
HJK City Valkoinen
 
 
16   Lohko A
12:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 3
PPJ Sininen
-
JyPK Vihreä
 
 
17   Lohko A
12:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 4
Kopse Trombi
-
Ilves Keltavihreä
 
 
18   empty
12:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 5
Ylöjärven Ilves Punainen
-
HJK City Keltainen
 
 
19   empty
13:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 1
FC Nokia Valkoinen
-
PPJ Valkoinen
 
 
20   empty
13:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 2
SJK Kulta
-
Pallo-Iirot Sininen
 
 
21   empty
13:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 3
TP-49
-
JyPK Musta
 
 
21   Lohko A
JyPK Vihreä
Kopse Trombi
 
 
22   Lohko A
13:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 5
PPJ Sininen
-
LeKi-futis Valkoinen
 
 
23   Lohko A
14:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 1
Ilves Keltavihreä
-
JyPK Vihreä
 
 
24   Lohko A
14:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 2
Kopse Trombi
-
HJK City Valkoinen
 
 
25   empty
14:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 3
TP-49
-
HJK City Keltainen
 
 
26   empty
14:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 4
PPJ Valkoinen
-
Ylöjärven Ilves Punainen
 
 
27   empty
14:00
Ilveskenttä, Ilveskenttä 5
JyPK Musta
-
Pallo-Iirot Sininen
 
 
28   empty
14:30
Ilveskenttä, Ilveskenttä 1
SJK Kulta
-
FC Nokia Valkoinen
 
 
28   empty
TP-49
Ylöjärven Ilves Punainen
 
 
28   empty
JyPK Musta
PPJ Valkoinen
 
 
28   empty
FC Nokia Valkoinen
Pallo-Iirot Sininen
 
 
28   empty
PPJ Valkoinen
SJK Kulta
 
 
28   empty
HJK City Keltainen
JyPK Musta
 
 
28   empty
HJK City Keltainen
PPJ Valkoinen
 
 
28   empty
SJK Kulta
JyPK Musta
 
 
28   empty
Pallo-Iirot Sininen
TP-49
 
 
28   empty
Ylöjärven Ilves Punainen
FC Nokia Valkoinen
 
 
28   empty
SJK Kulta
HJK City Keltainen
 
 
28   empty
FC Nokia Valkoinen
TP-49
 
 
28   empty
Pallo-Iirot Sininen
Ylöjärven Ilves Punainen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com