Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Ilveksen YH Kodit Syysturnaus 2022

1.10. - 2.10.2022 Ilveskenttä Vuores, Kaupin urheilupuisto | Suomi

T10 Haaste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 1.10.2022
1   Lohko A
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 A
Kopse Hurrikaani
Päättynyt 5 - 3
FC Nokia Pinkki
 
 
2   Lohko A
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 B
Ilves Tesoma
Päättynyt 2 - 0
SJK Kulta
 
 
3   Lohko A
11:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 A
PPJ Valkoinen
Päättynyt 0 - 7
Kopse Hurrikaani
 
 
4   Lohko A
11:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 B
FC Nokia Pinkki
Päättynyt 0 - 0
Ilves Tesoma
 
 
5   Lohko A
14:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 A
PPJ Valkoinen
Päättynyt 1 - 2
SJK Kulta
 
 
6   Lohko A
14:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 B
Kopse Hurrikaani
Päättynyt 6 - 1
Ilves Tesoma
 
 
7   Lohko A
16:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 A
SJK Kulta
Päättynyt 3 - 2
FC Nokia Pinkki
 
 
Su 2.10.2022
8   Lohko A
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
Ilves Tesoma
Päättynyt 3 - 0
PPJ Valkoinen
 
 
9   Lohko A
10:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
SJK Kulta
Päättynyt 0 - 3
Kopse Hurrikaani
 
 
10   Lohko A
11:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
FC Nokia Pinkki
Päättynyt 3 - 0
PPJ Valkoinen
 
 
La 1.10.2022
11   Lohko B
10:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 A
EPS Valkoinen
Päättynyt 0 - 9
Palokan Riento
 
 
12   Lohko B
10:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 B
Pallo-Iirot
Päättynyt 7 - 0
LeKi-futis Valkoinen
 
 
13   Lohko B
12:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 A
PU-62
Päättynyt 9 - 0
EPS Valkoinen
 
 
14   Lohko B
12:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 B
LeKi-futis Valkoinen
Päättynyt 1 - 1
Palokan Riento
 
 
15   Lohko B
15:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 A
PU-62
Päättynyt 0 - 1
Pallo-Iirot
 
 
16   Lohko B
15:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 B
EPS Valkoinen
Päättynyt 0 - 11
LeKi-futis Valkoinen
 
 
17   Lohko B
16:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4 A
Palokan Riento
Päättynyt 7 - 2
Pallo-Iirot
 
 
Su 2.10.2022
18   Lohko B
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
LeKi-futis Valkoinen
Päättynyt 1 - 3
PU-62
 
 
19   Lohko B
10:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
Pallo-Iirot
Päättynyt 10 - 1
EPS Valkoinen
 
 
20   Lohko B
11:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
Palokan Riento
Päättynyt 1 - 2
PU-62
 
 

Sijoitusottelut

Su 2.10.2022
21   Sijat 9-10
13:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
PPJ Valkoinen
Päättynyt 4 - 1
EPS Valkoinen
 
 
22   Sijat 7-8
13:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
FC Nokia Pinkki
Päättynyt 2 - 1
LeKi-futis Valkoinen
 
 
23   Sijat 5-6
14:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
SJK Kulta
Päättynyt 1 - 5
Palokan Riento
 
 
24   Sijat 3-4
14:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
Ilves Tesoma
Päättynyt 0 - 4
PU-62
 
 
25   Sijat 1-2
15:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
Kopse Hurrikaani
Päättynyt 1 - 2
Pallo-Iirot
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com