Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Ilveksen Pääsiäisturnaus 2022

15.4. - 18.4.2022 Tampere, Kaupin urheilupuisto, Ilveskenttä | Suomi

Ilmoittautuneet joukkueet

 

 

P12 Kilpa (2010-syntyneet):

  1. Ilves
  2. KuPS Keltainen
  3. FC Kuusysi Valkoinen
  4. NoPS Keltainen
  5. PK-KU
  6. FC Ararat Tallinn
  7. JJK Punainen
  8. LauTP

P12 Haaste (2010-syntyneet):

  1. Ilves Keltainen
  2. KuPS Musta
  3. FC Kuusysi Sininen
  4. KP-75/TuPS yj A
  5. NoPS Musta
  6. Ylöjärven Ilves
  7. FC Ararat Punane
  8. EBK
  9. TamU
  10. Puotinkylän Valtti
  11. JJK Sininen
  12. LeKi-Futis

P11 Kilpa: (2011-syntyneet)

  1. Ilves
  2. MuSa Black
  3. JäPS Omega
  4. NoPS
  5. LeKi-Futis Sininen
  6. LauTP
  7.  
  8.  

 

P11 Haaste (2011-syntyneet) :

  1. Ilves Keltainen
  2. MuSa White
  3. Noormarkun Koitto
  4. TiPS Vihreä
  5. Tampere United
  6. NoPS
  7. LeKi-Futis Valkoinen
  8. Noormarkun Koitto Black

P10 Kilpa (2012-syntyneet):

  1. Ilves
  2. Virkiä Sininen
  3. Ylöjärven Ilves Punainen
  4. FC KontU Sininen
  5. FC Ararat Tallinn
  6. Ilves Keltainen
  7. Loiske Oranssi
  8. Ylöjärven Ilves

 

P10 Haaste (2012-syntyneet):

  1. FC Rauma
  2. Virkiä Valkoinen
  3. LPS Musta
  4. Ilves-Kissat Turffit
  5. FC KontU Valkoinen
  6. KJS
  7. Ilves Vihreä
  8. HooGee Jedit Valkoinen
  9. HooGee Jedit Sininen
  10. LeKi/ViiPV yj Sininen

P9 Kilpa (2013-syntyneet):

  1. Ilves
  2. Ilves Keltainen
  3. NJS Musta
  4. Pallo-Iirot
  5. Ylöjärven Ilves
  6. LeKi-Futis Sininen
  7. JJK Punainen
  8. TP-49
  9. NoPS
  10. Ilves Vihreä

P9 Haaste (2013-syntyneet) :

  1. Ilves Keltavihreä
  2. NJS Sininen
  3. Pallo-Iirot
  4. Ylöjärven Ilves Valkoinen
  5. LeKi-Futis Valkoinen
  6. LeKi-Futis Sinivalkoinen
  7. JJK Valkoinen
  8. Apassit
  9. Tampere United
  10. JJK Sininen
  11. NoPS
  12. TP-49

P8 Kilpa (2014-syntyneet):

  1. Ilves
  2. Ilves Keltainen
  3. Musan Salama
  4. Musan Salama
  5. TP-49
  6. JJK
  7. JyPK T13
  8. SJK
  9. FC Haka Valkoinen
  10. LeKi-Futis

P8 Haaste (2014-syntyneet):

  1. Ilves Vihreä
  2. Ilves Keltavihreä
  3. Musa Salama
  4. JJK
  5. SJK Musta
  6. SJK Oranssi
  7. FC Haka Musta
  8. KP-75
  9. KP-75 Vihreä
  10. LeKi-Futis

T13 (2009-syntyneet):

  1. Ilves
  2. JyPK yj
  3. WFA/VIFK yj
  4. LeKi-Futis
  5. Pallo-Iirot
  6. PaRi
  7. Ilves Keltainen
  8. FC Nokia Valkoinen

T12 (2010-syntyneet):

  1. Ilves
  2. Ilves Keltainen
  3. Sibbo Vargarna
  4. HauPa
  5. VIFK
  6. KaPy
  7. LeKi-Futis
  8. Pallo-Iirot
  9. LauTP
  10. HJK City

T11 (2011-syntyneet):

  1. Ilves
  2. Ilves Keltainen
  3. HJK
  4. Karhu-Futis yj
  5. KuPS
  6. Ylöjärven Ilves
  7.  
  8.  

T9 Kilpa (2013-syntyneet):

  1. Ilves
  2. Ilves Keltainen
  3. FC Nokia Sininen
  4. Ylöjärven Ilves
  5. TPS
  6. JyPK
  7. TP-49
  8.  

T9 Haaste (2013-syntyneet):

  1. Ilves Vihreä
  2. FC Nokia Valkoinen
  3. Parkunmäen Apassit
  4.  
  5.  
  6.  

T8 Kilpa (2014-syntyneet):

  1. Ilves
  2. Ilves Keltainen
  3. FC Nokia Sininen
  4.  
  5.  
  6.  

T8 Haaste (2014-syntyneet):

  1. Ilves Vihreä
  2. FC Nokia Valkoinen
  3. Ylöjärven Ilves
  4.  
  5.  
  6.  
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com