Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Ilveksen Pääsiäisturnaus 2022

15.4. - 18.4.2022 Tampere, Kaupin urheilupuisto, Ilveskenttä | Suomi

P10 Haaste
Otteluohjelma

Alkulohkot

Pe 15.4.2022
1   Lohko B
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
FC Rauma
Päättynyt 7 - 0
HooGee Jedit Valkoinen
 
 
2   Lohko B
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
Ilves Vihreä
Päättynyt 0 - 2
KJS
 
 
3   Lohko A
13:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
HooGee Jedit Sininen
Päättynyt 0 - 6
Ilves Keltavihreä
 
 
4   Lohko A
13:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
FC KontU Valkoinen
Päättynyt 4 - 1
LeKi-Futis/ViiPV yj
 
 
5   Lohko B
12:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
HooGee Jedit Valkoinen
Päättynyt 0 - 18
LPS Musta
 
 
6   Lohko B
12:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
KJS
Päättynyt 3 - 0
FC Rauma
 
 
7   Lohko B
15:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
LPS Musta
Päättynyt 4 - 2
Ilves Vihreä
 
 
8   Lohko B
15:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
KJS
Päättynyt 7 - 0
HooGee Jedit Valkoinen
 
 
9   Lohko A
16:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
Ilves Keltavihreä
Päättynyt 3 - 1
Ilves-Kissat Turffit
 
 
10   Lohko A
16:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
FC KontU Valkoinen
Päättynyt 1 - 1
HooGee Jedit Sininen
 
 
11   Lohko A
18:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
LeKi-Futis/ViiPV yj
Päättynyt 1 - 3
Ilves Keltavihreä
 
 
12   Lohko B
18:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
FC Rauma
Päättynyt 0 - 8
LPS Musta
 
 
13   Lohko A
19:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
LeKi-Futis/ViiPV yj
Päättynyt 5 - 1
HooGee Jedit Sininen
 
 
La 16.4.2022
14   Lohko A
08:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
Ilves-Kissat Turffit
Päättynyt 0 - 1
FC KontU Valkoinen
 
 
15   Lohko A
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
HooGee Jedit Sininen
Päättynyt 3 - 2
Ilves-Kissat Turffit
 
 
16   Lohko B
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
HooGee Jedit Valkoinen
Päättynyt 0 - 11
Ilves Vihreä
 
 
17   Lohko A
12:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
Ilves Keltavihreä
Päättynyt 1 - 1
FC KontU Valkoinen
 
 
18   Lohko B
12:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
LPS Musta
Päättynyt 0 - 0
KJS
 
 
19   Lohko A
13:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
Ilves-Kissat Turffit
Päättynyt 0 - 2
LeKi-Futis/ViiPV yj
 
 
20   Lohko B
13:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
Ilves Vihreä
Päättynyt 5 - 2
FC Rauma
 
 

Sijoitusottelut

La 16.4.2022
21   Sijat 9-10
14:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
Ilves-Kissat Turffit
Päättynyt 8 - 0
HooGee Jedit Valkoinen
 
 
22   Sijat 7-8
15:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
HooGee Jedit Sininen
Päättynyt 2 - 0
FC Rauma
 
 
23   Sijat 5-6
15:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
LeKi-Futis/ViiPV yj
Päättynyt 0 - 8
Ilves Vihreä
 
 
24   Sijat 3-4
14:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
FC KontU Valkoinen
Päättynyt 0 - 3
KJS
 
 
25   Sijat 1-2
15:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
Ilves Keltavihreä
Päättynyt 2 - 1
LPS Musta
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com