Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Hyvinkään Jää-Ahmat U10 - Kevätturnaus by KULJETUS JJ OVASKA OY

9.4. - 10.4.2022 Hyvinkään Jäähalli | Suomi

Ruokailuaikataulut

RUOKAILUAJAT LAUANTAI 9.4               

11:20            FOPS A                                                     

11:30            FOPS AAA                                                 

12:00            LJK A                                               

12:10            Hunters AAA                                       

12:20            KJT Black A                             

12:30            KJT Blue AAA                                      

12:50            Kiekko-Ahma A 

13:00            Jää-Ahmat Black A 

13:10            EKS Blue AAA

13:20            HJK AAA                                         

                                           

Päivällinen   

15:30           LJK A  

16:00           FOPS AAA

16:30.          FOPS A      

 

RUOKAILUAJAT SUNNUNTAI 10.4                     

11:30            HJK    

12:00            EKS white     

12:30            Jää-Ahmat RED    

13:00            K-E Blues 

13:30            KJT White   

GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com