Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Hunters Juniors U10 syysturnaus

3.10.2021 Nuorisohalli, Jäähalli | Suomi

Otteluohjelma

Alkulohko

Su 3.10.2021
1   Lohko A
08:35
Jäähalli, Kellopääty
Jää-Tiikerit
Päättynyt 2 - 6
Hunters Blue
 
2   Lohko A
08:35
Jäähalli, Kioskipääty
LJK Black
Päättynyt 2 - 9
Kiekko-Vantaa Oranssi
 
3   Lohko B
08:35
Nuorisohalli, Jääkoneen pääty
Evu Rantaset
Päättynyt 9 - 0
Hunters White
 
4   Lohko A
09:05
Jäähalli, Kellopääty
Jää-Ahmat RED
Päättynyt 1 - 2
Kiekko-Espoo Blues Blue
 
5   Lohko B
09:05
Jäähalli, Kioskipääty
Jää-Ahmat BLACK
Päättynyt 4 - 5
Kiekko-Espoo Blues White
 
6   Lohko B
09:05
Nuorisohalli, Jääkoneen pääty
LJK Green
Päättynyt 2 - 6
Kiekko-Vantaa Valkoinen
 
7   Lohko A
09:35
Jäähalli, Kellopääty
Hunters Blue
Päättynyt 5 - 3
Kiekko-Vantaa Oranssi
 
8   Lohko B
09:35
Jäähalli, Kioskipääty
Evu Rantaset
Päättynyt 7 - 2
Jää-Ahmat BLACK
 
9   Lohko B
09:35
Nuorisohalli, Jääkoneen pääty
Hunters White
Päättynyt 1 - 11
Kiekko-Vantaa Valkoinen
 
10   Lohko B
10:05
Nuorisohalli, Kellopääty
Hunters White
Päättynyt 1 - 12
Kiekko-Espoo Blues White
 
11   Lohko A
10:30
Jäähalli, Kellopääty
Jää-Tiikerit
Päättynyt 0 - 4
Jää-Ahmat RED
 
12   Lohko A
10:30
Jäähalli, Kioskipääty
Hunters Blue
Päättynyt 5 - 3
Kiekko-Espoo Blues Blue
 
13   Lohko A
11:00
Jäähalli, Kellopääty
LJK Black
Päättynyt 1 - 7
Jää-Ahmat RED
 
14   Lohko A
11:00
Jäähalli, Kioskipääty
Jää-Tiikerit
Päättynyt 1 - 10
Kiekko-Vantaa Oranssi
 
15   Lohko B
11:00
Nuorisohalli, Jääkoneen pääty
Kiekko-Vantaa Valkoinen
Päättynyt 1 - 8
Evu Rantaset
 
16   Lohko A
11:30
Jäähalli, Kellopääty
LJK Black
Päättynyt 3 - 6
Hunters Blue
 
17   Lohko B
11:30
Jäähalli, Kioskipääty
Jää-Ahmat BLACK
Päättynyt 6 - 2
LJK Green
 
18   Lohko B
11:30
Nuorisohalli, Jääkoneen pääty
Kiekko-Espoo Blues White
Päättynyt 8 - 6
Evu Rantaset
 
19   Lohko A
12:30
Nuorisohalli, Jääkoneen pääty
Kiekko-Vantaa Oranssi
Päättynyt 8 - 6
Kiekko-Espoo Blues Blue
 
20   Lohko B
12:30
Nuorisohalli, Kellopääty
Kiekko-Vantaa Valkoinen
Päättynyt 4 - 7
Kiekko-Espoo Blues White
 
21   Lohko A
13:00
Nuorisohalli, Jääkoneen pääty
Jää-Tiikerit
Päättynyt 2 - 6
LJK Black
 
22   Lohko B
13:00
Nuorisohalli, Kellopääty
Evu Rantaset
Päättynyt 6 - 1
LJK Green
 
23   Lohko A
13:30
Nuorisohalli, Jääkoneen pääty
Jää-Ahmat RED
Päättynyt 4 - 4
Hunters Blue
 
24   Lohko B
13:30
Nuorisohalli, Kellopääty
Jää-Ahmat BLACK
Päättynyt 7 - 2
Hunters White
 
25   Lohko A
14:30
Nuorisohalli, Jääkoneen pääty
Kiekko-Espoo Blues Blue
Päättynyt 9 - 1
Jää-Tiikerit
 
26   Lohko B
14:30
Nuorisohalli, Kellopääty
Kiekko-Espoo Blues White
Päättynyt 9 - 5
LJK Green
 
27   Lohko A
15:00
Nuorisohalli, Jääkoneen pääty
Kiekko-Espoo Blues Blue
Päättynyt 6 - 3
LJK Black
 
28   Lohko B
15:00
Nuorisohalli, Kellopääty
Hunters White
Päättynyt 3 - 4
LJK Green
 
29   Lohko A
15:30
Nuorisohalli, Jääkoneen pääty
Jää-Ahmat RED
Päättynyt 8 - 6
Kiekko-Vantaa Oranssi
 
30   Lohko B
15:30
Nuorisohalli, Kellopääty
Jää-Ahmat BLACK
Päättynyt 4 - 3
Kiekko-Vantaa Valkoinen
 

Loppupelit

Su 3.10.2021
31   Finaali
16:15
Jäähalli, Kioskipääty
Hunters Blue
Päättynyt 3 - 5
Kiekko-Espoo Blues White
 
16:15
Jäähalli, Kellopääty
Jää-Ahmat RED
Päättynyt 1 - 2
Evu Rantaset
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com