Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Panda Cup 2021

30.10. - 31.10.2021 Toppelundin koulu, Matinkylän Urheilupuisto, Westendinpuiston koulu, Opinmäen koulu | Suomi

T2010 Harraste
Otteluohjelma

Alkusarja

Pe 29.10.2021
1   A
19:00
Toppelundin koulu, Sorsis Areena
HJK City keltainen
Päättynyt 1 - 2
HooGe GrIFK YJ4
 
 
2   B
19:30
Toppelundin koulu, Sorsis Areena
MPS musta
Päättynyt 3 - 1
HooGe GrIFK YJ3
 
 
La 30.10.2021
3   C
14:40
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
FC Honka Lumileopardit keltainen
Päättynyt 0 - 0
FC Kuusysi
 
 
4   D
14:40
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
NuPS punainen
Päättynyt 0 - 1
TuPS Pesukarhut
 
 
5   A
15:10
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
HooGe GrIFK YJ4
Päättynyt 0 - 6
FC Nokia valkoinen
 
 
6   B
15:10
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
FC Nokia pinkki
Päättynyt 3 - 0
MPS musta
 
 
7   C
15:40
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
KJS Nanoharakat
Päättynyt 0 - 2
FC Honka Lumileopardit keltainen
 
 
8   D
15:40
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
FC Reipas musta
Päättynyt 1 - 0
NuPS punainen
 
 
9   A
16:10
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
FC Nokia valkoinen
Päättynyt 1 - 0
HJK City keltainen
 
 
10   B
16:10
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
HooGe GrIFK YJ3
Päättynyt 0 - 3
FC Nokia pinkki
 
 
11   C
16:40
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
FC Kuusysi
Päättynyt 0 - 0
KJS Nanoharakat
 
 
12   D
16:40
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
TuPS Pesukarhut
Päättynyt 1 - 2
FC Reipas musta
 
 

Sijoituspelit

La 30.10.2021
13   Sij. AB2
17:20
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 1 A
HooGe GrIFK YJ4
Päättynyt 1 - 2
MPS musta
 
 
14   Sij. AB3
17:20
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 1 B
HJK City keltainen
Päättynyt 1 - 0
HooGe GrIFK YJ3
 
 
15   Sij. CD2
17:20
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
FC Kuusysi
Päättynyt 0 - 1
TuPS Pesukarhut
 
 
16   Sij. CD3
17:20
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
KJS Nanoharakat
Päättynyt 0 - 1
NuPS punainen
 
 
17   Sij. AB1
17:50
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
FC Nokia valkoinen
Päättynyt 1 - 0
FC Nokia pinkki
 
 
18   Sij. CD1
17:50
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
FC Honka Lumileopardit keltainen
Päättynyt 2 - 1
FC Reipas musta
 
 

Finaalit

La 30.10.2021
19   Sij. 11-12
18:50
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 1 A
HooGe GrIFK YJ3
Päättynyt 1 - 0
KJS Nanoharakat
 
 
20   Sij. 9-10
18:50
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 1 B
HJK City keltainen
Päättynyt 0 - 3
NuPS punainen
 
 
21   Sij. 7-8
18:30
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
HooGe GrIFK YJ4
Päättynyt 0 - 5
FC Kuusysi
 
 
22   Sij. 5-6
18:30
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
MPS musta
Päättynyt 1 - 3
TuPS Pesukarhut
 
 
19:00
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
FC Nokia pinkki
Päättynyt 0 - 3
FC Reipas musta
 
 
24   Finaali
19:00
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
FC Nokia valkoinen
Päättynyt 1 - 2
FC Honka Lumileopardit keltainen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com