Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Panda Cup 2021

30.10. - 31.10.2021 Toppelundin koulu, Matinkylän Urheilupuisto, Westendinpuiston koulu, Opinmäen koulu | Suomi

T2010 Haaste
Otteluohjelma

Alkusarja

Pe 29.10.2021
1   A
18:00
Toppelundin koulu, Sorsis Areena
HooGee GrIFK YJ1
Päättynyt 6 - 0
HJK City valkoinen
 
 
2   B
18:30
Toppelundin koulu, Sorsis Areena
MPS keltainen
Päättynyt 0 - 2
Kapy
 
 
La 30.10.2021
3   C
09:30
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
TuPS Pandat
Päättynyt 2 - 0
EBK valkoinen
 
 
4   D
09:30
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
HooGee GrIFK YJ2
Päättynyt 0 - 2
VJS valkoinen
 
 
5   A
10:00
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
HJK City valkoinen
Päättynyt 0 - 5
Kopse musta
 
 
6   B
10:00
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
Kapy
Päättynyt 2 - 0
FC Honka Lumileopardit musta
 
 
7   C
10:30
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
EBK valkoinen
Päättynyt 1 - 0
FC Kuusysi
 
 
8   D
10:30
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
VJS valkoinen
Päättynyt 3 - 2
FC Nokia sininen
 
 
9   A
11:00
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
Kopse musta
Päättynyt 0 - 2
HooGee GrIFK YJ1
 
 
10   B
11:00
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
FC Honka Lumileopardit musta
Päättynyt 0 - 1
MPS keltainen
 
 
11   C
11:30
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
FC Kuusysi
Päättynyt 0 - 2
TuPS Pandat
 
 
12   D
11:30
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
FC Nokia sininen
Päättynyt 2 - 0
HooGee GrIFK YJ2
 
 

Jatkopelit

La 30.10.2021
13   Sij. AB2
12:00
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
Kopse musta
Päättynyt 1 - 0
MPS keltainen
 
 
14   Sij. AB3
12:00
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
HJK City valkoinen
Päättynyt 0 - 4
FC Honka Lumileopardit musta
 
 
15   Sij. CD2
12:30
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
EBK valkoinen
Päättynyt 1 - 3
FC Nokia sininen
 
 
16   Sij. CD3
12:30
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
FC Kuusysi
Päättynyt 3 - 2
 RPK
HooGee GrIFK YJ2
 
 
17   Välierä CD
13:00
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
TuPS Pandat
Päättynyt 0 - 1
VJS valkoinen
 
 
18   Välierä AB
13:00
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
HooGee GrIFK YJ1
Päättynyt 3 - 1
Kapy
 
 

Loppupelit

La 30.10.2021
19   Sij. 11-12
13:50
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 1 A
HJK City valkoinen
Päättynyt 0 - 1
 RPK
HooGee GrIFK YJ2
 
 
20   Sij. 9-10
13:50
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 1 B
FC Honka Lumileopardit musta
Päättynyt 2 - 0
FC Kuusysi
 
 
21   Sij. 7-8
13:30
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
MPS keltainen
Päättynyt 1 - 2
 RPK
EBK valkoinen
 
 
22   Sij.5-6
13:30
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
Kopse musta
Päättynyt 1 - 3
FC Nokia sininen
 
 
14:00
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 A
Kapy
Päättynyt 2 - 1
TuPS Pandat
 
 
24   Finaali
14:00
Matinkylän Urheilupuisto, Matinkylä 2 B
HooGee GrIFK YJ1
Päättynyt 2 - 0
VJS valkoinen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com