Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Hämeenkyrön Hokkarit U10 syysturnaus TÄYNNÄ

18.9.2022 Hämeenkyrö | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

Su 18.9.2022
1   Lohko A
09:30
Kenttä 1 (Kellon pääty)
Hokkarit SININEN
Päättynyt 0 - 12
Karhu-Kissat BEARS
 
 
Onni Viitaharju
2   Lohko B
09:30
Kenttä 2 (Kahvion pääty)
Hokkarit VALKOINEN
Päättynyt 2 - 4
Karhu-Kissat CATS
 
 
Vihtori Talonen
3   Lohko A
10:00
Kenttä 1 (Kellon pääty)
Uplakers Valkoinen
Päättynyt 4 - 2
Karhu-Kissat BEARS
 
 
Onni Viitaharju
4   Lohko B
10:00
Kenttä 2 (Kahvion pääty)
Uplakers Musta
Päättynyt 10 - 2
Karhu-Kissat CATS
 
 
Vihtori Talonen
5   Lohko A
10:50
Kenttä 1 (Kellon pääty)
TPS BLACK
Päättynyt 4 - 3
Uplakers Valkoinen
 
 
Onni Viitaharju
6   Lohko B
10:50
Kenttä 2 (Kahvion pääty)
Uplakers Musta
Päättynyt 4 - 3
TPS WHITE
 
 
Vihtori Talonen
7   Lohko A
11:20
Kenttä 1 (Kellon pääty)
Hokkarit SININEN
Päättynyt 1 - 10
TPS BLACK
 
 
Onni Viitaharju
8   Lohko B
11:20
Kenttä 2 (Kahvion pääty)
Hokkarit VALKOINEN
Päättynyt 0 - 13
TPS WHITE
 
 
Vihtori Talonen
9   Lohko A
12:10
Kenttä 1 (Kellon pääty)
Hokkarit SININEN
Päättynyt 4 - 7
Kiekko-Espoo WHITE
 
 
Vihtori Talonen
10   Lohko B
12:10
Kenttä 2 (Kahvion pääty)
Hokkarit VALKOINEN
Päättynyt 5 - 6
Kiekko-Espoo RED
 
 
Vilho Tomperi
11   Lohko A
12:40
Kenttä 1 (Kellon pääty)
Karhu-Kissat BEARS
Päättynyt 7 - 2
Kiekko-Espoo WHITE
 
 
Vihtori Talonen
12   Lohko B
12:40
Kenttä 2 (Kahvion pääty)
Karhu-Kissat CATS
Päättynyt 9 - 1
Kiekko-Espoo RED
 
 
Vilho Tomperi
13   Lohko A
13:30
Kenttä 1 (Kellon pääty)
TPS BLACK
Päättynyt 8 - 2
Karhu-Kissat BEARS
 
 
Vihtori Talonen
14   Lohko B
13:30
Kenttä 2 (Kahvion pääty)
TPS WHITE
Päättynyt 9 - 1
Karhu-Kissat CATS
 
 
Vilho Tomperi
15   Lohko A
14:00
Kenttä 1 (Kellon pääty)
Uplakers Valkoinen
Päättynyt 7 - 0
Hokkarit SININEN
 
 
Vihtori Talonen
16   Lohko B
14:00
Kenttä 2 (Kahvion pääty)
Uplakers Musta
Päättynyt 15 - 1
Hokkarit VALKOINEN
 
 
Vilho Tomperi
17   Lohko B
14:50
Kenttä 1 (Kellon pääty)
Kiekko-Espoo RED
Päättynyt 1 - 20
TPS WHITE
 
 
Akseli Pihkoluoma
18   Lohko A
14:50
Kenttä 2 (Kahvion pääty)
Kiekko-Espoo WHITE
Päättynyt 1 - 14
TPS BLACK
 
 
Elias Yrjölä
19   Lohko A
15:20
Kenttä 1 (Kellon pääty)
Kiekko-Espoo WHITE
Päättynyt 2 - 12
Uplakers Valkoinen
 
 
Akseli Pihkoluoma
20   Lohko B
15:20
Kenttä 2 (Kahvion pääty)
Kiekko-Espoo RED
Päättynyt 1 - 19
Uplakers Musta
 
 
Elias Yrjölä

Sijoitusottelut

Su 18.9.2022
21   Sijat 9-10
16:10
Kenttä 1 (Kellon pääty)
Hokkarit SININEN
Päättynyt 0 - 0
Hokkarit VALKOINEN
 
 
Akseli Pihkoluoma
22   Sijat 7-8
16:10
Kenttä 2 (Kahvion pääty)
Kiekko-Espoo WHITE
Päättynyt 0 - 0
Kiekko-Espoo RED
 
 
Elias Yrjölä
23   Sijat 5-6
16:40
Kenttä 1 (Kellon pääty)
Karhu-Kissat BEARS
Päättynyt 3 - 2
Karhu-Kissat CATS
 
 
Akseli Pihkoluoma
24   Sijat 3-4
16:40
Kenttä 2 (Kahvion pääty)
Uplakers Valkoinen
Päättynyt 5 - 6
TPS WHITE
 
 
Elias Yrjölä
25   Sijat 1-2
17:30
Kenttä 1 (Kellon pääty)
TPS BLACK
Päättynyt 4 - 5
Uplakers Musta
 
 
Elias Yrjölä
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com