Powered by GameResultsOnline.com tournament management

TyttöSiili 2021

25.9. - 26.9.2021 Yara (Ahmon tn), Peeässä (Ahmo ln), Innocum 1, Innocum 2 | Suomi

E10 (2011)
Otteluohjelma

Sarjan pelit

La 25.9.2021
1   Sarja
09:50
Innocum 2, 1
KuPS T10 Musta
Päättynyt 2 - 2
Äänekosken Huima
 
 
2   Sarja
10:40
Innocum 2, 1
FCSCJ valkoinen
Päättynyt 0 - 5
KuPS T10 Valkoinen
 
 
3   Sarja
11:30
Innocum 2, 1
FCSCJ punainen
Päättynyt 1 - 7
FC Siili pojat-12
 
 
4   Sarja
12:20
Innocum 2, 1
FCSCJ valkoinen
Päättynyt 0 - 2
KuPS T10 Musta
 
 
5   Sarja
13:10
Innocum 2, 1
FCSCJ punainen
Päättynyt 3 - 7
Äänekosken Huima
 
 
6   Sarja
14:00
Innocum 2, 1
FC Siili pojat-12
Päättynyt 0 - 4
KuPS T10 Valkoinen
 
 
7   Sarja
14:50
Innocum 2, 1
KuPS T10 Musta
Päättynyt 5 - 4
FCSCJ punainen
 
 
8   Sarja
15:40
Innocum 2, 1
FC Siili pojat-12
Päättynyt 4 - 2
FCSCJ valkoinen
 
 
9   Sarja
16:30
Innocum 2, 1
KuPS T10 Valkoinen
Päättynyt 2 - 2
Äänekosken Huima
 
 
Su 26.9.2021
10   Sarja
09:50
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
FC Siili pojat-12
Päättynyt 4 - 1
KuPS T10 Musta
 
 
11   Sarja
10:40
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
KuPS T10 Valkoinen
Päättynyt 9 - 0
FCSCJ punainen
 
 
12   Sarja
11:30
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
Äänekosken Huima
Päättynyt 0 - 1
FCSCJ valkoinen
 
 
12   Sarja
12:20
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
KuPS T10 Musta
-
KuPS T10 Valkoinen
 
 
12   Sarja
13:10
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
Äänekosken Huima
-
FC Siili pojat-12
 
 
12   Sarja
14:00
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
FCSCJ valkoinen
-
FCSCJ punainen
 
 

Sijoituspelit

Su 26.9.2021
13   Sijat 5-6
12:20
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
FC Siili pojat-12
Päättynyt 6 - 1
FCSCJ punainen
 
 
14   Sijat 3-4
13:10
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
Äänekosken Huima
Päättynyt 0 - 1
FCSCJ valkoinen
 
 
15   Sijat 1-2
14:00
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
KuPS T10 Valkoinen
Päättynyt 3 - 2
KuPS T10 Musta
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com