Powered by GameResultsOnline.com tournament management

TyttöSiili 2021

25.9. - 26.9.2021 Yara (Ahmon tn), Peeässä (Ahmo ln), Innocum 1, Innocum 2 | Suomi

E11 (2010)
Otteluohjelma

Lohkovaihe

La 25.9.2021
1   LOHKO A
09:00
Innocum 2, 1
KuPS T11 Musta
Päättynyt 6 - 3
FC Siili Opaalit
 
 
2   LOHKO B
09:00
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
KuPS T11 Keltainen
Päättynyt 1 - 2
FC Siili Safiirit
 
 
3   LOHKO A
09:50
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
KonnU
Päättynyt 2 - 3
Äänekosken Huima
 
 
4   LOHKO B
10:40
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
STPS T11
Päättynyt 1 - 0
Porrassalmen urheilijat -62 ry.
 
 
5   LOHKO A
11:30
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
KonnU
Päättynyt 2 - 2
KuPS T11 Musta
 
 
6   LOHKO B
12:20
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
STPS T11
Päättynyt 1 - 0
KuPS T11 Keltainen
 
 
7   LOHKO A
13:10
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
Äänekosken Huima
Päättynyt 2 - 0
FC Siili Opaalit
 
 
8   LOHKO B
14:00
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
Porrassalmen urheilijat -62 ry.
Päättynyt 0 - 1
FC Siili Safiirit
 
 
9   LOHKO A
14:50
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
KuPS T11 Musta
Päättynyt 4 - 0
Äänekosken Huima
 
 
10   LOHKO B
15:40
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
KuPS T11 Keltainen
Päättynyt 5 - 0
Porrassalmen urheilijat -62 ry.
 
 
11   LOHKO A
16:30
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
FC Siili Opaalit
Päättynyt 2 - 1
KonnU
 
 
12   LOHKO B
17:20
Innocum 1, Intersport Siilinjärvi 1
FC Siili Safiirit
Päättynyt 0 - 0
STPS T11
 
 

Jatkopelit

Su 26.9.2021
13   Sijat 5-8
09:00
Yara (Ahmon tn), 2
FC Siili Opaalit
Päättynyt 2 - 0
Porrassalmen urheilijat -62 ry.
 
 
14   Sijat 5-8
09:50
Yara (Ahmon tn), 2
KuPS T11 Keltainen
Päättynyt 6 - 1
KonnU
 
 
15   Välierä 1
10:40
Yara (Ahmon tn), 2
KuPS T11 Musta
Päättynyt 1 - 2
STPS T11
 
 
16   Välierä 2
11:00
Yara (Ahmon tn), 1
FC Siili Safiirit
Päättynyt 2 - 1
Äänekosken Huima
 
 

Sijoituspelit

Su 26.9.2021
17   Sijat 7-8
12:20
Yara (Ahmon tn), 2
Porrassalmen urheilijat -62 ry.
Päättynyt 1 - 0
 RPK
KonnU
 
 
18   Sijat 5-6
13:10
Yara (Ahmon tn), 2
FC Siili Opaalit
Päättynyt 0 - 2
KuPS T11 Keltainen
 
 
19   Sijat 3-4
14:00
Yara (Ahmon tn), 2
KuPS T11 Musta
Päättynyt 4 - 1
Äänekosken Huima
 
 
20   Sijat 1-2
14:50
Yara (Ahmon tn), 2
STPS T11
Päättynyt 2 - 1
FC Siili Safiirit
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com