Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pori cup 2024

25.7. - 28.7.2024 Levon kenttä, Herralahti, Mastojentien kenttä, Koivula, Ruosniemi, Toejoki, Urheilukeskus, Kartano, Pihlava, Noormarkku, Musan kenttä | Suomi

P2016
Otteluohjelma

La 27.7.2024
1   Lohko A
09:00
Noormarkku, 1
Noormarkun Koitto
-
Musan Salama Black
 
 
2   Lohko A
09:00
Noormarkku, 2
ToVe Green
-
KaPa
 
 
3   Lohko C
09:00
Noormarkku, 3
Musan Salama 2017
-
FC Ulvila
 
 
4   Lohko A
09:40
Noormarkku, 1
Musan Salama Black
-
LeKi-Futis Valkoinen
 
 
5   Lohko B
09:40
Noormarkku, 2
Musan Salama White
-
Ylöjärven Ilves
 
 
6   Lohko C
09:40
Noormarkku, 3
FC Ulvila
-
LeKi-futis Sinivalkoinen
 
 
7   Lohko B
10:20
Noormarkku, 1
FC HaPo
-
TuNL
 
 
8   Lohko A
10:20
Noormarkku, 2
LeKi-Futis Valkoinen
-
ToVe Green
 
 
9   Lohko A
11:00
Noormarkku, 1
Ylöjärven Ilves Punainen
-
KaPa
 
 
10   Lohko B
11:00
Noormarkku, 2
Musan Salama White
-
EuPa White
 
 
11   Lohko C
11:00
Noormarkku, 3
FC Ulvila
-
TuNL Sininen
 
 
12   Lohko B
11:40
Noormarkku, 1
Ylöjärven Ilves
-
LeKi-futis Sininen
 
 
13   Lohko C
11:40
Noormarkku, 2
Musan Salama 2017
-
Musan Salama Red
 
 
14   Lohko C
11:40
Noormarkku, 3
Ylöjärven Ilves Valkoinen
-
FC Ulvila
 
 
15   Lohko A
12:20
Noormarkku, 1
Musan Salama Black
-
Ylöjärven Ilves Punainen
 
 
16   Lohko B
12:20
Noormarkku, 2
TuNL
-
Musan Salama White
 
 
17   Lohko C
12:20
Noormarkku, 3
LeKi-futis Sinivalkoinen
-
Musan Salama Red
 
 
18   Lohko A
13:00
Noormarkku, 1
LeKi-Futis Valkoinen
-
Noormarkun Koitto
 
 
19   Lohko B
13:00
Noormarkku, 2
Ylöjärven Ilves
-
FC HaPo
 
 
20   Lohko C
13:00
Noormarkku, 3
Ylöjärven Ilves Valkoinen
-
TuNL Sininen
 
 
21   Lohko B
13:40
Noormarkku, 1
LeKi-futis Sininen
-
EuPa White
 
 
22   Lohko A
13:40
Noormarkku, 2
Ylöjärven Ilves Punainen
-
LeKi-Futis Valkoinen
 
 
23   Lohko C
13:40
Noormarkku, 3
Ylöjärven Ilves Valkoinen
-
LeKi-futis Sinivalkoinen
 
 
24   Lohko B
14:20
Noormarkku, 1
TuNL
-
Ylöjärven Ilves
 
 
25   Lohko C
14:20
Noormarkku, 2
TuNL Sininen
-
Musan Salama 2017
 
 
26   Lohko A
14:20
Noormarkku, 3
Noormarkun Koitto
-
ToVe Green
 
 
27   Lohko B
15:00
Noormarkku, 2
LeKi-futis Sininen
-
Musan Salama White
 
 
28   Lohko A
15:00
Noormarkku, 3
ToVe Green
-
Musan Salama Black
 
 
29   Lohko A
15:40
Noormarkku, 1
KaPa
-
Noormarkun Koitto
 
 
30   Lohko B
15:40
Noormarkku, 2
EuPa White
-
FC HaPo
 
 
31   Lohko B
15:40
Noormarkku, 3
LeKi-futis Sininen
-
TuNL
 
 
32   Lohko C
16:20
Noormarkku, 1
TuNL Sininen
-
LeKi-futis Sinivalkoinen
 
 
33   Lohko C
16:20
Noormarkku, 2
Musan Salama Red
-
Ylöjärven Ilves Valkoinen
 
 
Su 28.7.2024
34   Lohko C
09:00
Noormarkku, 1
Musan Salama Red
-
FC Ulvila
 
 
35   Lohko B
09:00
Noormarkku, 2
EuPa White
-
Ylöjärven Ilves
 
 
36   Lohko A
09:00
Noormarkku, 3
KaPa
-
LeKi-Futis Valkoinen
 
 
37   Lohko A
09:40
Noormarkku, 1
Noormarkun Koitto
-
Ylöjärven Ilves Punainen
 
 
38   Lohko B
09:40
Noormarkku, 2
FC HaPo
-
Musan Salama White
 
 
39   Lohko C
09:40
Noormarkku, 3
Musan Salama Red
-
TuNL Sininen
 
 
40   Lohko B
10:20
Noormarkku, 1
TuNL
-
EuPa White
 
 
41   Lohko C
10:20
Noormarkku, 2
LeKi-futis Sinivalkoinen
-
Musan Salama 2017
 
 
42   Lohko A
10:20
Noormarkku, 3
Musan Salama Black
-
KaPa
 
 
43   Lohko A
11:00
Noormarkku, 1
ToVe Green
-
Ylöjärven Ilves Punainen
 
 
44   Lohko B
11:00
Noormarkku, 2
FC HaPo
-
LeKi-futis Sininen
 
 
45   Lohko C
11:00
Noormarkku, 3
Musan Salama 2017
-
Ylöjärven Ilves Valkoinen
 
 
Su 28.7.2024
46   Lisäpeli 1
12:20
Noormarkku, 1
Lohko A | Sija 1
-
Lohko B | Sija 1
 
 
47   Lisäpeli 2
12:20
Noormarkku, 2
Lohko C | Sija 1
-
Lohko A | Sija 2
 
 
48   Lisäpeli 3
12:20
Noormarkku, 3
Lohko B | Sija 2
-
Lohko C | Sija 2
 
 
49   Lisäpeli 4
13:00
Noormarkku, 1
Lohko A | Sija 3
-
Lohko B | Sija 3
 
 
50   Lisäpeli 5
13:00
Noormarkku, 2
Lohko C | Sija 3
-
Lohko A | Sija 4
 
 
51   Lisäpeli 6
13:00
Noormarkku, 3
Lohko B | Sija 4
-
Lohko C | Sija 4
 
 
52   Lisäpeli 7
13:40
Noormarkku, 1
Lohko A | Sija 5
-
Lohko B | Sija 5
 
 
53   Lisäpeli 8
13:40
Noormarkku, 2
Lohko C | Sija 5
-
Lohko A | Sija 6
 
 
54   Lisäpeli 9
13:40
Noormarkku, 3
Lohko B | Sija 6
-
Lohko C | Sija 6
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com