Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pori cup 2024

25.7. - 28.7.2024 Levon kenttä, Herralahti, Mastojentien kenttä, Koivula, Ruosniemi, Toejoki, Urheilukeskus, Kartano, Pihlava, Noormarkku, Musan kenttä | Suomi

P2015 Harraste
Otteluohjelma

La 27.7.2024
1   Lohko A
10:00
Toejoki, 1
FC Jazz Gold
-
Musan Salama Red
 
 
2   Lohko A
10:00
Toejoki, 2
KaPa White
-
Yläneen Kiri Vihreä
 
 
3   Lohko A
10:00
Toejoki, 3
SJK Valkoinen
-
Karhu-Futis
 
 
4   Lohko B
11:00
Toejoki, 1
ToVe Black
-
Ylöjärven Ilves Punainen
 
 
5   Lohko B
11:00
Toejoki, 2
Musan Salama Green
-
PTU
 
 
6   Lohko B
11:00
Toejoki, 3
EuPa Blue
-
SJK Oranssi
 
 
7   Lohko A
12:30
Toejoki, 1
KaPa White
-
FC Jazz Gold
 
 
8   Lohko A
12:30
Toejoki, 2
SJK Valkoinen
-
Musan Salama Red
 
 
9   Lohko A
12:30
Toejoki, 3
Karhu-Futis
-
Yläneen Kiri Vihreä
 
 
10   Lohko B
13:30
Toejoki, 1
PTU
-
ToVe Black
 
 
11   Lohko B
13:30
Toejoki, 2
Musan Salama Green
-
EuPa Blue
 
 
12   Lohko B
13:30
Toejoki, 3
Ylöjärven Ilves Punainen
-
SJK Oranssi
 
 
13   Lohko A
15:00
Toejoki, 1
KaPa White
-
SJK Valkoinen
 
 
14   Lohko A
15:00
Toejoki, 2
Yläneen Kiri Vihreä
-
Musan Salama Red
 
 
15   Lohko A
15:00
Toejoki, 3
Karhu-Futis
-
FC Jazz Gold
 
 
16   Lohko B
16:00
Toejoki, 1
ToVe Black
-
Musan Salama Green
 
 
17   Lohko B
16:00
Toejoki, 2
EuPa Blue
-
Ylöjärven Ilves Punainen
 
 
18   Lohko B
16:00
Toejoki, 3
SJK Oranssi
-
PTU
 
 
Su 28.7.2024
19   Lohko A
10:00
Toejoki, 1
Karhu-Futis
-
KaPa White
 
 
20   Lohko A
10:00
Toejoki, 2
FC Jazz Gold
-
Yläneen Kiri Vihreä
 
 
21   Lohko B
10:00
Toejoki, 3
PTU
-
EuPa Blue
 
 
22   Lohko A
11:00
Toejoki, 1
Yläneen Kiri Vihreä
-
SJK Valkoinen
 
 
23   Lohko B
11:00
Toejoki, 2
EuPa Blue
-
ToVe Black
 
 
24   Lohko B
11:00
Toejoki, 3
Ylöjärven Ilves Punainen
-
Musan Salama Green
 
 
25   Lohko B
12:30
Toejoki, 1
SJK Oranssi
-
Musan Salama Green
 
 
26   Lohko A
12:30
Toejoki, 2
Musan Salama Red
-
Karhu-Futis
 
 
27   Lohko A
12:30
Toejoki, 3
FC Jazz Gold
-
SJK Valkoinen
 
 
28   Lohko A
13:30
Toejoki, 1
Musan Salama Red
-
KaPa White
 
 
29   Lohko B
13:30
Toejoki, 2
PTU
-
Ylöjärven Ilves Punainen
 
 
30   Lohko B
13:30
Toejoki, 3
ToVe Black
-
SJK Oranssi
 
 
Su 28.7.2024
31   11-12
15:00
Toejoki, 1
Lohko A | Sija 6
-
Lohko B | Sija 6
 
 
32   9-10
15:00
Toejoki, 2
Lohko A | Sija 5
-
Lohko B | Sija 5
 
 
33   7-8
15:00
Toejoki, 3
Lohko A | Sija 4
-
Lohko B | Sija 4
 
 
34   5-6
16:00
Toejoki, 1
Lohko A | Sija 3
-
Lohko B | Sija 3
 
 
35   3-4
16:00
Toejoki, 2
Lohko A | Sija 2
-
Lohko B | Sija 2
 
 
36   1-2
16:00
Toejoki, 3
Lohko A | Sija 1
-
Lohko B | Sija 1
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com